Tým detektivů pod vedením Marie Výrové má nový případ – vraždu muže, kterého nejdříve někdo postřelil kuší a ihned poté několikrát přejel jeho vlastním vozem. Vyšetřování detektivy zavede do prostředí exkluzivního lukostřeleckého klubu, jehož členy jsou dnes bývalí vysokoškolští spolužáci – ambiciózní náměstek primátora, který řeší rozvodovou situaci, uznávaný chirurg, který udržuje vztah s prostitutkou, existenčně zajištěný rentiér, a kontroverzní podnikatel. Situace nabere dramatický obrat, když vyšetřovatelé i potenciální oběti pochopí, že kdosi systematicky usiluje o jejich životy… (Česká televize)

meda2016

Velmi dobré zahájení. Někdo je špičkový herec a někdo ne, ale je souhra v tomto dílu. Kamera neruší, důraz na rozvinutí příběhu. Očekávám, že se složí v pokračování jak puzzle, přesto by díl obstál sám jako myšlenka odplaty. ()

CaptNemo

Zajímá mě jediné - prochází tyhle scénáře nějakým schvalovacím procesem? Jestli ne, hlásím se - do zítřka napíšu dva a horší určitě nebudou. ()

Sa.sa

Chudák kluk byl v nesprávnou dobu na nesprávném místě 😢😢, ale jestli člověk zabije jednou tak zabije i podruhé... Jinak na rozjezd to nebylo zlé, ale ta baba je pěkná svině takhle ho chtít oškubat, i když to je dnes normální bohužel 🤔🤔 Tak uvidíme co bude dál ()

adaben

Přiznám se, že vražda dítěte podle mne do detektivního žánru nepatří. A zdá se, že naši tvůrci po detektivkách plných mystérií objevili další trend - dětské oběti. (Jistě, existují filmy typu slavného "Stalo se za bílého dne" či slušného remaku s Nicholsnem, ale to je na hledání pedofila postavený celý příběh), ale takhle mi to nesedí. Navíc, kdyby se ukázalo, že motivem je skutečně msta za dřívější dětské smrti (ale ve výsledku rozuzlení třeba bude jinak, nechám se překvapit), tak trochu logicky nesedí, že by takový postižený vrah zabil náhodného kluka-svědka. Prostě zatím trochu zklamání. I když herci jistě dobří, obzvláště divadelní hvězdy Orozovič, Isteník, Míčová, Mikulková, Hájek. ()