Pokračování skvělé parodie na celou řadu akčních filmů s výborným hereckým obsazením. Admirál Thomas Benson se stal prezidentem a jsou před ním nové prezidentské volby. Jeho znovuzvolení může překazit jen neúspěch posledních záchranných akcí. Američtí vojáci byli vysláni na záchranu zajatců v Iráku a stali se sami zajatci. Benson za doprovodu agentky CIA Michelle Huddlestonové vyhledá Toppera Herleye, který žije s mnichy v klášteře. Benson potřebuje Topperovu pomoc, ten však odmítne. Uchýlil do ústraní kvůli ztrátě Ramady, ale když uvidí v televizi proslov zajatého Dentona Walterse, kterého zná, rozjede se za Bensonem. Michelle Huddlestonová ho přivítá natolik vřele, že skončí v její posteli a hned ráno odjíždí k záchrannému týmu. Tam Michelle rozdělí úkoly a Topper se s třemi vojáky vydávají do džungle... Tam na ně čeká kontakt, který je dovede k zajatcům. Jejich kontaktem je k Topperovu překvapení právě Ramada. Topper je zmatený. Ramada mu vysvětlí, že v době, kdy se potkali, byla vdaná, ale myslela si, že manžel zahynul. V den, kdy na ni Topper marně čekal na nádraží, dostala o manželovi zprávu a musela za ním odjet do nemocnice. Jedním ze zajatců, které jdou zachránit, je právě její manžel Dexter Hayman...  Záchranný oddíl osvobodí zajatce, ale Dexter je na jiném místě. Ramada vyzná Topperovi lásku. Topper ostatní pošle na smluvené místo, kde je má vyzvednout vrtulník a sám jde pro Dextera. Dostane se až do domu, ale tam se musí nejprve utkat se Saddámem Husajnem. Benson převezme souboj s Husseinem a Topper vyzvedne Dextera, kterého musí k vrtulníku odnést, protože Dexter má svázané tkaničky... (TV Prima)

dr.fish

Dvojka je pravděpodobně nejdokonalejší parodií, kterou jsem viděl. Je v tom všecko...sex i násilí, láska až za hrob a...Mr. Bean....100% ()

otík

Absolutně nejlepší, nejpovedenější, nejzábavnější a nejdokonalejší parodie všech dob. To, co Charlie Sheen udělal proto, aby vypadal jako Sly, je obdivuhodné. A co více! On opravdu jako Rambo vypadá. Skvělé je obsazení Richarda Crenny do stejné role jako v Rambo III., Rowan Atkinson si také vystřihl zajímavou roličku a Valeria Golino je k nakousnutí. Měl bych ještě mnoho superlativů, ale těch je škoda. Půjdu spíše na dvůr a budu trénovat střílení slepic z luku. ()

E=mc2

Jedna z najlepších paródií a komédií vôbec..V každom zábere je v druhom pláne skrytý vtip. Tento film srší tvorivosťou. "Armáda USA poslala ľudí, ktorý mali zachrániť ľudí, ktorý mali zachrániť tých ľudí.." Strihanie plotu, snaha dostať kľúče od mreží, čí mnísi ktorý žijú v prísnom celibáte tak ako ich otcovia a otcovia ich otcov. A stovky ďalších skvelých hlášiek. Tento film má nadhľad a inteligenciu. A to píšem v roku 2014 ako doplňujúci komentár. :) Nejkrvavější film všech dob! Vidím že bolest snášet umíš..Byl jsem ženatej..Uuu...Dvakrát..ajajaj.. ()

tomeek

Nejlepší parodie všech dob! -"Cestou se mi hlavou honily jenom dvě věci: Dostaneme se k zajatcům včas? A proč jsem si vzal místo kyslíku hélium?" ()

3n3my

Tiež sa pridám k tvrdeniu že dvojka je v tomto prípade lepšia ako jednotka. Po celý čas nestráca dych a chrlí jedinečné nápady, ktoré len ťažko niekto prekoná v inej paródii. Pre mňa je to najlepšia paródia vôbec. ()

Nivenx

Pokračování vydařelé parodie je stále velice vtipné, ujeté a nápadité. Ale místy naprosto trapné. 55% jako první díl. Myslím si, že není ani lepší a ani horší. ()

panMartin

Pro mě jasně jeden z nejlepších parodických filmů. Spoustu naprosto originálních gagů, hlášek a nezapomenutelných situací.Parodie na akční filmy u které se ani chvilku nebudete nudit! A můžete to vidět třeba stokrát, ale stejně po stoprvé se budete smát jako když jste to viděli poprvé a stejně objevíte nějakou další narážku, která vám před tím utekla. Král parodií. ()

Deyw

nejlepsi parodie na svete vol.2 :D chcipu ztoho jeste vic, protoze rambo je klasa a tohle je totalni nakladacka :D chcipu ! ()

griph odpad!

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Žhavý? Tak určitě, když hodinu a půl vysedáváš, tak se prkýnko zapotí. Výstřely? Pár jich tam bylo při tvorbě téhle sračky. Fan fekt: Když smícháte sračku se sračkou vznikne úplný hovno! Dost o mé tvorbě pudingu, nejsme tady pro vaření. Hádám, že v třetím díle by mohl být Topr fotr, no ne snad Topr Fotr Harlej. To by mě taky zajímalo dávat postavě jméno Harlej, a přitom ho ani nemá.. Tak jebe vám? Hele nedávno jsem koukal na Palp fikšn, a Bruse Vyliž ho měl, sice ho čorl, ale měl ho.. fakt kokotský jméno. Trochu více k dílu, je to parodie, okej, triky, nápad cením, ale kurva kdo je tady vadnej? Já nemám smysl pro humor nebo se smějete všemu.. Je tam těch "džojků" namrdaných na sobě jak zelenáč v prizn doprdele! A voto jde však nemáš čas se smát, fakt jsem si přišel jakoby mě někde mučili, zašili hubu a já se nemohl smát! Furt jsem jenom čekoval, kdy ta sračka skončí, táhne se to fakin 90 minyts a o nějaký story ani nemluvě. Koukal jsem i na Skery muvi a Muže v černým a ty teda vyšly líp.. :)  ()

fantoci

Je to film, který jako by z okna pardon z oka vypadl jedničce jenže je úplně o něčem jiném. Už možná není tak dobrý, ale to je spíše tím, že člověk už si na tento styl humoru zvykl z prvního dílu, a tak ho ve druhém už nepřekvapí. Přesto je to opět výborný film. ()

dan.pacino

Pro mě jasně jeden z nejlepších parodických filmů, který v mých očích překonal svého předchůdce. Spoustu naprosto originálních gagů a hlášek, které člověk při dalších shlédnutích recituje jako u Pelíšků na Štědrý den. ()

chelseaman22

A všechno začíná popudlivou reakcí ústřední šťabajzny: "Chcete říct, že ta blondýnka jsem já? Ano. A to si mám jako odbarvit vlasy?!" Sheen popostrkuje své milé masovou kouli á la mamma italia svým pěstovaným nosem, načež je požádán svou fenou: "Líbej mě, líbej mě jako nikdy předtím." Načež jí Charlie začne svým zapraseným nosem od protlaku líbat nebo spíše oslintávat nos. Prezident ke kolemjdoucímu: "Vidím, že i ty cítíš bolest. Byl jsem dvakrát ženat. Aha, teď je mi to jasné." Japončík mluvíc na prezidenta nejmocnější světové velmoci: "Pane prezidente, kde je vaše první žena? Nevím, o panictví jsem přišel v patnácti." Prezident vysvětluje, kterak přišel o jazyk: "V Laosu mi nějaký komunista uřízl jazyk, asi ho potřeboval do boty." Charlie co by Rambo zevluje na palubě, přičemž se z dlouhé chvíle rýpe kudlou v podlaze - a voda už stříká! Vyjasnění situace, koho jde vlastně komando osvobodit: "Můj manžel dostal Nobelovu cenu za umělé střevo. Nesnaž se mne dojmout, mé srdce už je v jiných spodkách." Po střílení šípů typu "slepice" můžeme zřít prezidenta, kterak stojí před Mount Rushmore: "To irácké pobřeží je divné!" Pokyny samotného Ramba: "Pokud do 15 minut nepřijdu, tak víte, co máte dělat. Vypadnout. Ne, počkat ještě 15 minut." Nelidské vyhrožování modifikace Sadáma: "A teď vás budu zabíjet tak dlouho, až zemřete." Nesnáze Mr. Beana: "Promiňte, já nemůžu jít, svázali mi tkaničky dohromady. A sakra, uzel!" A celých 80 minut uzavře romantická scéna na útesu: "Chtěl bych poznat tvou dogu a rodiče. Moji rodiče jsou mrtví, doga je sežrala." 75% Celosvětový výdělek k 11. 5. 2013: $133,752,825, což je 5,35 násobek budgetu..........1,705. nejvýdělečnější snímek historie se zohledněním inflace ()

Lachtaan

Dle mého je jednička už jen kvůli scéně s "Kankánem" mnohem vtipnější a komplexnější, ale to rozhodně dvojce neubírá na věrné parodii Ramba. ()

Motinski

Moja najobľúbenejšia komédia zo všetkých, ktorá tesne predbehla aj Bláznive strely. Charlie Sheen v životnej forme a množstvo vtipov čo extrémne sadnú hlavne keď poznáte parodovane filmy. Klasika žánru ktorá sa v súčasnosti už nedá prekonať. Pravdepodobne ani napodobniť. Niekedy mi stačí si spomenúť na Saddama na začiatku filmu a hneď sa smejem. ()