Nastala chyba při přehrávání videa.
 • blackrain
  **

  Řachanda -legrace, sranda, zábava doprovázená velkými salvami smíchu, toť citace jednoduchého internetového slovníku. Ovšem toto pohádka nesplňuje, i když podle názvu by člověk očekával podařenou lidovou zábavu. Nic takového tu nenajde, i kdyby prstíčkem hrabal. Taky jsem hrabala, až jsem si bříška prstů málem rozdrásala. Co musím pochvílit, to jsou masky lesních tvorů včetně jejich královny( pro Vilmu Cibulkovou mám slabost). Akorát se příliš nehodí do našich pohádkových končin. Trolové, zelené elfí Amazonky a motýlí víly. se tu nevyskytují. Fantazii a inspiraci se meze nekladou. Jen by se to mělo využívat s mírou. Ještě, že máme Trošku a Stracha.(19.10.2016)

 • venison
  *

  Kvůli pohádkám tohoto typu zvažuji do budoucna cenzuru toho, na co se budou dívat nějaké moje hypotetické děti.. Začátek se vyvíjel celkem slibně, ale po úvodní čtvrthodince šla celá pohádka do kopru.. Dokoukáno bylo pouze ze znouzecnosti, jelikož nebyl moc čas si pustit jiný film :-( Příběh postrádá jakoukoliv logiku.. Spíš se jedná o kousky různých příběhů halabala poslepovaných a na sebe navazujících jen s odřenýma ušima.. Postavy byly většinou spíše nepříjemné.. Jediný sympaťák byl snad jen dřevorubec v podání Davida Novotného.. Olda Kaiser a Petr Čtvrtníček zde byli jen do počtu.. Jan Hrušínský se nezdařile snažil o kopírování Rudolfa II. z Golema.. Princezna byla nejen nehezká, ale i krajně nesympatická.. (Asi) hlavní postav (není to totiž z té změti postav patrno) Aleš Bílík se na hlavního krasoně díky prořídlým vlasům moc nehodil.. Vladimír Polívka měl vcelku přijatelnou postavu, ale scházela mi v ní pointa.. Pro změnu (většinou výbornému) Bolkovi Polívkovi jsem absolutně nevěřila zápornou roli.. Zrůdičky v lese byly z 90% vykradeny z jiných filmů.. Sorry, ale zelené amazonky ve stylu Avatara se do českých luhů a hájů fakt nehodí :-((23.10.2016)

 • FILMOVKA
  **

  Je to celkem natočené pěkně. To ne, že ne, i když mě zajímá, proč na mnohým záběrech měly postavy ufiknutou hlavu. Ale odcházel jsem z kina spíš zklamán. Hlavním postavám jsem nefandil, spíš to jsou záporné postavy. Přičemž zlo a dobro tady taky nejsou moc jasně definovány. Asi po půlce filmu jsem si říkal, o čem to vlastně je a na konci jsem zjistil, že nedovedu rozumě převyprávět příběh. Chvilkami mi přišlo, že to na sebe nějak moc nenavazuje a měl jsem v tom trochu bordel. Líbila se mi hudba i herecké výkony, ale je to taková nějaká spatlanina.(26.2.2016)

 • Olík
  **

  ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááŘachanda se nekonala. Vábení na kvalitní obsazení, zábavu a podobná lesklá sklíčka se ukázalo jako liché. Ještě jsem neměl tu čest pokračováním Anděla Páně, ale poslední dobou mi přijde, že už to prostě neumíme. Průměrný příběh okupovaný "hahaha" postavami, které místo humoru vysílají vstříc svým divákům rozpačitost....taková ušmudlaná kopie devadesátkového Trošky s tím, že pan Troška je oproti týmu okolo Marty Ferencové těžký profesionál. Jediné co mne tak trochu rajcovalo, byla zelená Šárka Vaculíková (mám s tím zajít k sexuologovy?), do normálu mne však obratem vždy uvedl standardně arogantní Polívka junior (podle doposavadních zkušeností hádám, že s tímto synkem budu mít dlouhodobý problém). Výsledek? Zlomená hůl v půli a zklamaný dětský i dospělý divák.(7.4.2017)

 • coinneach
  **

  Všechny klady Řachandy, jež jsou vměstnané do několika humorných okamžiků a zdařilého hudebního podkresu, přebíjí "herecký" výkon jednoho z hlavních představitelů. Vladimír Polívka přehrává tak, až je to k nesnesení. Nelze se něj dívat, nelze jej poslouchat. Režisérka ho neukočírovala a místo toho se zaměřila na pšoukání trpaslíků a dokonalé znázornění afektovaného homosexuála. U pohádky je navíc dost zvrácené, když je rádoby kladný hrdina představován násilnickým oportunistou bez charakteru. Scénárista by si měl jít hodit mašli. 40 %(27.2.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace