Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lolaloka
  odpad!

  Odpad většinou nedávám, vlastně skoro nikdy. Ale na pohádky mi nesahejte! Vadí mi, kam nové pohádky směřují, jsou ukřičené, máme se jako bavit my dospělí, ale zapomíná se na to, že pohádky mají být především pro děti a mají mít nějaké poselství či poslání. Takže si nějak nemohu vzpomenout na to, co tato pohádka může člověku dát, vzbudit v něm nějakou myšlenku nebo nedej bože snad cit...vychází mi z toho jediné, že nové pohádky mají asi jen pobavit, to je cílem tvůrců. Kruci vykašlete se na to, pokud máte tradici českých pohádek prznit tímto způsobem. Trapný byl mladý Polívka, který se taaaak snažil být vitpný, až to bolelo. Trapné byly hloupé pohádkové bytosti s IQ tykve . O nikom nevíme nic bližšího, prostě najednou se tam někde vyrojily. Fakt mi nestačí, že se tam mihne Kočiková a Čtvrtníček se snaží udělat nové gagy do streamu. Princezna mi sympatická nebyla, možná to je jediné plus, protože Řachanda to asi byla. Je mi z toho smutno. Nevím, zda-li je to chybnými scénáři, špatnými herci....ale novou slušnou pohádku aby člověk hledal jako jehlu v kupce sena.(10.3.2016)

 • Ainy
  ***

  Můj spolehlivý, pohádkový barometr si uprostřed filmu vytáhl mobil a začal si hrát hru, takže tím je řečeno vše. Pohádka, která by měla zaujmout hlavně děti, zklamala. Já nemůžu říct, že by mě to nebavilo vůbec. Třeba kostýmy a masky byly opravdu velmi povedené. Bylo cítit, že se herci do svých rolí docela dobře obuli, jenomže mně to nestačilo. Nevím, jestli se ještě někdy objeví něco českého, ze kterého bych si sedla na zadek.(25.3.2017)

 • pakobylka
  **

  Už zase ! Dávno jsem došla k názoru, že české pohádky stihla nějaká obzváště účinná kletba - a pokoutně ji obejít (či přímo neohroženě prolomit) se daří jen VELICE zřídka ... kromě jiného patrně i kvůli lehkomyslné šťastné náhodě, která není zrovna z těch nejsnaživějších a nejpracovitějších. Nikomu neskládá účty a vždycky dělá jen to, co se jí zlíbí, takže nelze dopředu říct, zda, kdy a kam se dostaví - ani jak dlouho tam zůstane. To se obyčejně vyberou přívětivé lokace, pořídí se adekvátní kostýmy - a tím veškerá pozitiva začínají a končí, neboť šťasná náhoda dlí kdoví kde a myslí na kdoví co - scénář je tudíž nudný, režie mdlá, herci toporní ... a konečný výsledek navzdory pohádkovému námětu neumětelsky křečovitý. Škoda slov ... vyplýtvaných ve znechuceném komentáři.(27.3.2017)

 • Arsenal83
  **

  Napriek istým humorným momentom je toto neuveriteľné premhranie peňazí. Scenáristi už nevedia, čo vymyslieť, tak tak nechávajú škriatkov prdieť, aby to malo šmrnc. Herecký výkon hlavnej princeznej je totálne odpadový a hlavne ani ako princezná nevyzerá. V roku 2016 s tak dostupnou technikou natočiť rozprávku, čo je horšia ako akákoľvek natočená pred takmer storočím, to je odvaha.(22.12.2016)

 • Ryuuhei
  *

  Masky jednoznačně super. Ale jinak? Ani jsem se na to nemusel přímo koukat, jen to mít puštěné a dělat si svoje věci, abych pochopil, že je to pohádka úplně o ničem, navíc tak hloupá, že snad nemůže vyhovět ani mladšímu divákovi. Docela jsem i doufal, že vznikne nějaká novodobá pohádka z české produkce, která nebude stát vyloženě za prd a nebude ji mít na svědomí navíc chorobně známý a nejmenovaný režisér podobných zvěrstev. Jenže žádné překvapení se nekonalo. 15%(25.3.2017)

 • - Maskérská práce v pohádce byla náročná. Jen líčení jednoho herce trvalo přes čtyři hodiny. Herci museli stát v zimě pouze ve spodním prádle, jelikož zaschnutí barvy, která vytvořila krustu, trvalo dlouho. (willy1)

 • - Kvůli náročné operaci žlučníku Jana Hrušinského muselo být natáčení o několik měsíců posunuto. (patriksson)

 • - V titulkách je herec Jaromír Nosek chybně uveden jako Miroslav Nosek. (MissSimm)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace