Nastala chyba při přehrávání videa.
 • honajz
  *

  Myslel jsem zprvu, že pohádku točil Troška ve svých 80 letech a z pojízdného vozíčku, kterého pustili zrovna ze sanatoria - alespoň to tak vypadalo. Pitvoření, vtipy jako z Troškových pohádek, jen daleko hůř podané, rozvlekle natočené a bez timingu. Dva teplí bratři hned na úvod. A sotva se seznámíme s nějakými postavami, šup skok, jde se jinam, kde je opět pláč a skřípění zubů ze vší té snahy o "veselé" pitvoření. Princezně lezou kozy ven, na homosexualitu dojde za chvíli znovu, a logické lapsy se množí (včetně naprosto nesmyslného přivázání prince a jeho pomocníka ke stromu - stačilo, aby se jeden provlékl směrem dolů). A když dojde k převýchově princezny, kam na tři tydny zmizeli ti dva pošuci? Slušná výprava a velmi dobrá kamera, sem tam i hudba ujde (až na to, že je jí moc a občas by mohla mlčet). Herecké výkony hodně tristní, samé přehrávání, vtipy na úrovni puberťáků z šesté třídy, děj zmatený, a kdyby tam přistáli ufouni nebo kolem projel Vinnetou, ani mne to nepřekvapí.(13.10.2016)

 • Vančura
  ***

  S odstupem mi je trochu líto, že jsem nešel na tiskovku k filmu. Ono to ale bylo tehdy celé takové nějaké divné, protože CinemArt zval novináře jen na tiskovku, nikoli na novinářskou projekci, takže to vypadalo, že se to bojí novinářům pustit - a kdo by chodil na tiskovku k filmu, který neviděl? Řachanda mě ale nakonec stejně neminula, protože jsem dostal v práci lístky, a řekl jsem si, proč to nezkusit. Od filmu jsem nic nečekal a kromě jedné zmínky na Twitteru, kde o tom kdosi napsal, že to "vykrádá Avatara" a "hloubí nové dno českých pohádek" (otravnější frázi v současnosti neznám), jsem vyrazil do kina zcela nedotčen představou, o co by v tom filmu mělo jít. Během projekce jsem nakonec zjistil - po nudném rozjezdu, který mě nebavil - že to nakonec není vůbec špatné, že to skutečně vykrádá nejen Avatar, ale nejspíš i další filmy, a že mě to docela baví. Párkrát jsem se upřímně zasmál, herecké obsazení se mi líbilo a nevadila mi ani ta princezna - ošklivka, kterou zde lidé často kriticky zmiňují v komentářích (možná proto, že mi trochu připomínala jednu bejvalku, haha). Přiznávám, že asi nejsem úplně objektivní, protože jsem do sebe během filmu nalil dvě pivka, která asi otupila můj kritický smysl, ale osobně jsem si Řachandu celkem užil, a žádné hloubení dna v ní žádném případě nevidím. Co by se potom muselo psát o pohádkách, které točí Troška, to mi řekněte... Za mě spokojenost, velkorysé 3 hvězdy, a dojem, že dětičkám v kině se to snad taky líbilo - což je hlavní.(4.3.2016)

 • Ainy
  ***

  Můj spolehlivý, pohádkový barometr si uprostřed filmu vytáhl mobil a začal si hrát hru, takže tím je řečeno vše. Pohádka, která by měla zaujmout hlavně děti, zklamala. Já nemůžu říct, že by mě to nebavilo vůbec. Třeba kostýmy a masky byly opravdu velmi povedené. Bylo cítit, že se herci do svých rolí docela dobře obuli, jenomže mně to nestačilo. Nevím, jestli se ještě někdy objeví něco českého, ze kterého bych si sedla na zadek.(25.3.2017)

 • Prometheus69
  ****

  PRD AVATAR! REBELKA! XD Nakonec když pominete těch počátečních 25openingových minut a ty tři ultra nevtipné dementy... Tak to nakonec není špatná ultra blbá pohádka jak by jsme si mohly myslet. Nakonec to má i logičtější scénář než třeba nový ST.. :D Dobře, je to dementní a místy ultra hloupé a infantilní, postavy se občas chovají jak retardovaní žáčci pomocné školy pro Emu... ale když se to tak vezme kolem a kolem... nemá to být tak úplně normální pohádka, jestli to teda měla být vůbec pohádka (myslím že jsem tam viděl i bradavku :D Takže jsem to tak prostě bral a raději vypnul mozek... a užil si to. Není to sice takový mister-stick jak Zmletá Buchta... O.o Uchh..... ale, dalo se to přežít. Takže si to tři hvězdy určitě zaslouží... ta čtvrtá je za tu Alzheimer postiženou zelenoočku která mi prostě přišla stlaaašně roztomilá a ten vořešprut se k ní nakonec i celkem slušně hodil... předvídatelné klišé, ale co by jste chtěli od pohádky? :) Prinzezna dost překvapila.. stejně tak zbytek toho zdementizované spolku (dle vašich slov) Ty Enciklopedické trailery to vážně zabily... škoda. 65%(8.9.2016)

 • Oonika
  *

  To byla ale neuvěřitelná kravina... Že v tom hrají neznámí herci, to není žádné překvapení, ale že se k tomu propůjčí i ti známí? Záhada... Nechápu, jak se některé věci vůbec můžou dostat do kina...(17.1.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace