Který je ten pravý?

• Nizozemsko

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2017, 97 min

• Malarkey

Reese, Reese. Mám tě rád, ale tady ses s těmi mladými a nadějnými spouštět moc nemusela. Neprospělo ti to a akorát ti to do tvého hereckého portfólia přitáhlo naprosto průměrnou podívanou, u které je dobré maximálně tak usnout a v pozadí poslouchat tichý šepot padajících kapek na do nedávna do červena rozpálenou asfaltovou silnici.(31.8.2018)

Jediný pravý pro Resee Whiterspoon jsem já, K těmhle romantickým komediím, kdy část je víc komedie a část víc romantika je težký cokoli psát. Jsou to takový příjemný "spotřebujte a zapomente" není v rámci daného tematu moc co vyčíst, ale ježíška tenhle fim nenahrádí...i když ta Resee ta by nahradila i armádu ježíšků.(31.12.2017)

Rozpočet $12miliónovTržby USA $27,020,284Tržby Celosvetovo $37,225,000Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Neškodný rodinný film s ktorého trčí troška šablóna ale je v medziach stráviteľný. Reese už mierne stráca iskru ale v danej úlohe ešte ušla. /60%/(19.1.2018)

• Fr

“VŠECHNO MÁ SVŮJ DŮVOD. I TO, ŽE BYDLÍME U TEBE…“ /// Divný lidi (i ty Reese – v podstatě hraješ zase jen jakousi manželku). Divnej příběh (páč tam jsou ty divný lidi). 40tiletá bába (no dobře máma) a koloušek – takže ten týpek je taky divnej….ale možná je to pro holky. Nebo milfky. Idylický soužití třech mlaďasů u mámy se dvěma parchantama v L.A. Takže kolem máme svět filmu, jakoby celebrity… není to romantický, ani vtipný. Není to rodinný… možná nadržený… Ze života, kterej se mě netýká. Navíc z toho čumí takovej skrytej vopruz. Blee.. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Nevím, jak do baráku dostat 3 mlaďase. 2.) Nevím, jak dostat 3 mlaďase z baráku. 3.) Thx za titule „espectro“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ ne(17.2.2018)

Je čerstvě po rozchodu s otcem svých dvou dcer, a tak ji při oslavě čtyřicátin nenapadne nic lepšího, než si do luxusního domu nastěhovat tři mladé nadějné filmaře. Důvod? Už snad ani sám nevím. Ať se to někomu líbí nebo ne, Nancy Meyers je v žánru romantické komedie pojem. Jen její dcerka, pro kterou je tahle látka režijní a scenáristický debut, asi nedávala moc pozor, jak její matka pracuje s herci, jak pointuje jednotlivé situace, jak dává dialogu vtip i šmrnc, jak osobitě režíruje a jak přesně ví, kdy udeřit hřebíčkem na hlavičku. Hallie Meyers-Shyer hraje tak moc na jistotu, až to skoro otravuje. Neumí překvapit, neumí dojmout. Ve výsledku tak její dítko obsahuje až příliš málo romantiky a skoro žádný humor. Oscarová Reese Witherspoon je výrazná a nad ostatními vyčnívá, trio mlaďochů jí tím pádem nestačí, hoši mají velmi mdlé charisma, nějaké to tokání a konflikty nijak nestrhne. No, být nedělní deštivé odpoledne..(21.12.2017)

No nevím. Já se načapal, jak usínám. Naprosto nudná komedie. Amíci se mají ještě dost co učit. Představoval jsem si úplně něco jinačího.(11.2.2018)

Je to možná k podnět k posezení u psychologa, ale mé pubertální já značně ovlivňovaly filmy Reese Witherspoon a dodnes se rád na nějaký její film kouknu. Naštěstí vedle Home Again točí i kvalitnější kousky typu Big Little Lies, za které se nemusím stydět, že na ně koukám. Nicméně tedy abych nějak zakryl své zženštilé já, tak vám tento film, pokud nejste žena a nejlépe vyzrálá, nedoporučuji. Je to taková přiblblá komedie, která z většiny lidí vyvane ihned po výlezu z kina, ovšem já se prostě bavil nad tím, jaký absurdní námět se vlastně podařilo vytvořit. Reese je tady v podstatě dcerou zesnulého George Lucase (ať mi nikdo netvrdí, že tahle alegorie není úplně očividná) a postupně se na ní nabalí tři sympatičtí týpci, kteří buď chtějí spát přímo s ní nebo s odkazem jejího otce pod polštářem. No a je to prostě prča na uvolnění, která ve svém subžánru nenechází moc kvalitní obdoby. Minimálně poslední dobou. PS : Jon Rudnitsky nechť je mým BFF.(5.12.2017)

• Hunt

těch trapných chvil a scén je tam fakt hooodně....(8.5.2018)

• LiVentura

Už hraje matky, za chvíli babičky.. Smutné. Jako tyto příběhy.!(28.1.2018)

• JohnnyD

Priemerná romantická komédia ozvláštnená o opačný vekový rozdiel, kedy ONA je o skoro 20 rokov staršia ako ON. Bol by z toho lepší sitcom ako film, lebo premisa (traja mladíci sa po párty nasťahujú do domu hollywoodskej paničky) je ako z TV seriálu.(28.7.2018)

Ráno jsem si šel koupit boty a tvrdili mi, že jsou to čtyřicet trojky, i když jinak nosím čtyřicet dvojky, v poledne jsem šel do krámu pro máslo a řekli si o šedesát korun, i když jsem čekal tak půlku, no a odpoledne jsem šel do kina a tam se mi pro změnu snažili nakukat, že Whiterspoonový je čtyřicet, i když vypadala líp než dvacítka na pokladně. Já teda nevím, z jaké planety za námi Reese přiletěla, ale když už mám od včerejška v číslech profesionální hokej, mohl bych se taky vzepřít chlapskému čtyřbloku z filmu a myslet si, že ten pravý jsem tady jedině já. Tahle komedie asi fakt vznikat vyloženě nemusela, ale to spousta z nás tady a stejně nám nevadí, že tu jsme.(25.9.2017)

Trochu předvídatelná romantická komedie, která vás ničím nepřekvapí. Avšak obsazení bylo milé, příběh rychle odsýpal. Ničím to nevyčnívá, takže je možné, že si za pár týdnů vůbec nevzpomenu, o čem to bylo. Ale mě to sedlo a líbilo se mi to.(8.12.2017)

• misterz

Totálne zbytočný snímok, úplne o ničom. Niečo sa tu síce herci snažili riešiť, pričom sa väčšinou všetko točilo okolo filmu, čo bolo sympatické, ale celkovo to nebola ani komédia, ani dráma a ani romantika. Všetko mi tu prišlo také nemastné-neslané, pričom od práce sa tu nepretrhli ani dve najväčšie hviezdy snímku - M. Sheen (viac mu to seklo v Tvajlajte) a R. Witherspoon. Ale na ňu sa aspoň dobre pozeralo. Proste nuda. Slabší podpriemer. 35/100(28.1.2018)

• kingik

Film, v němž byste blonďatou hlavu Reese Witherspoon nehledali. Sakra, vždyť si může vybírat a kývne na špatně zrežírovaný a napsaný film. Co ji mohlo zaujmout na příběhu, ve kterém se jí do chalupy nasáčkují tři maníci na cestě za uměleckými sny, je záhadou. Ti maníci jsou mladí začínající filmaři, z nichž jeden po ní jede, ona tak trochu po něm taky, uvědomujíc si věkový rozdíl, náhle se zjeví její manžel, s nímž nežije, ale nejsou rozvedeni. Pak je všechno jinak. Amant vyklidí pole, Reese se rozhodne nedráždit manželův pyj bosou nohou, dvě její dcerky mají tátu zpátky a píčovina je na světě. Scénář hrozný, tři maníci k ničemu, slabě inscenované, víc na jistotu to už zrežírovat snad ani nešlo. Nebýt účasti Witherspoon, film by zapadl do skladby podprůměrných tv filmů, z nichž si za pár hodin nevybavíte vůbec nic. Příběh moc komediálních momentů neskýtá. S romantikou to také není až tak akutní. Ta probleskuje jen v malé míře. Postavy působí nesourodě. Tři mladí filmaři by klidně mohli mít svůj film, stejně tak i Reese, její manžel a jejich vzájemné odcizení, to by vydalo také na samostatný film. Produkčně film zaštítila ostřílená Nancy Meyers. Patrně i ona nečetla pojednání příběhu. Úplně iritující bylo, jak nezkušená režisérka Hallie Meyers-Shyer dojila křečovitě gagy, které nebyly na skladě, scénář si napsala osobně, a lákala romantiku schovanou ve křoví, aby vylezla ven. Reese bylo zřejmě neskonale trapně, neb se nijak nesnažila tu bídu pozvednout. Zvláště žalostné byly úseky filmu, v nichž zmizela ze scény. Považte, byl to kinofilm, proporce má jak druhořadý televizní film. Jen pro skalní příznivce Reese. 4/10(24.1.2018)

Scenáristický a réžijný debut Hallie Meyers-Shyer je plný zaužívaných postupov a klišé a v podstate bez originality. Takže jediné čo dokáže diváka potešiť je milý a pohodový príbeh, ktorý dokáže vylúdiť úsmev. Slabší priemer.(23.1.2018)

• eLeR

Pekný vizuál a sympatickí - slušne hrajúci - herci nezachránia to, že ten film bol vlastne o ničom.(27.9.2017)

Český překlad názvu filmu, v divákovi vzbudí očekávání, že se bude jednat o standardní romantiku, ale v tomto případě tomu tak není a vztahy se zde řeší jiným způsobem, než je tomu u podobných filmů zvykem a vlastně to ani moc romantika není. To ale neznamená, že se jedná o špatný film, právě naopak, jen si divák po skončení filmu, nevzpomene, jak vůbec začal.(10.7.2018)

Pořádná romanťárna s mojí milovanou Reese.(8.12.2017)

Reese 18 let po VNZ (Cruel Intentions) překvapivě pěkná. Když scénáři odpustíte to násilné nalámání příběhu "tak aby to pak dávalo smysl", totiž že párty dopadne že benefits berou všichni, dá se na to koukat. Michael Sheen je spíš jouda a u mě ho zachránilo, že trochu vypadá jak Lexa Pyško, z trojice co ještě ukazuje občanku je nejsympatičtější Jon Rudnitsky (postava George), slizounem pak Pico Alexander. Lola Flanery je velkým příslibem pro budoucnost, tahle holčička bude jednou hodně dobrá herečka. Mít takovej bejvák, tak just dělám airbnb(23.12.2017)

• ARI50

Další slušnější pokus o romantickou komedii, neurazilo ale chybělo trochu ke hvězdám víš.(6.10.2018)

SPOILER! Poté, co mě Reese neskutečně iritovala v Sedmilhářkách, jsem si ji pustil v její typické roli v romantické komedii. Prvních deset minut jsem naříkal, že se zase dívám na to, jak Američani řeší totální kraviny tím nejpříšernějším způsobem. Naštěstí to byl jen nutný úvod, a pak už to docela šlo. A hlavně se mi líbilo, že na závěr nebylo žádné trapné dlouhé tleskání, líbání, objímání, nýbrž divák si musí na tu zásadní otázku, kterou nese název filmu v češtině, odpovědět sám.(1.1.2018)

HBO HD - Někdy i takovýto film, kde se vlastně nic neděje a jenom plyne, potěší. Na Reese se pěkně kouká, příběh je celkem fajn a pokud zvolíte dabing, máte o práci se čtením titulků méně. Takže pokud nejste zrovna naladěni na převratný biják, postačí vám normální film ze života, který se navíc odehrává v krásném domě a oželíte charismatického bombarďáka v hlavní mužské roli, jděte do toho. 60% (with J.)(18.8.2018)

Mrzí mě to nízké hodnocení. Je to hodně příjemný film. Reese je nádherná a talentovaná a všechny postavy jsou hrozně sympatické. Milý a úsměvný film. Hezká romantická komedie. A jako romantickou komedii to taky hodnotím a to je rozhodně nadprůměr. 4*(29.1.2018)

Kvůli zdejšímu hodnocení filmu jsem se toho trošku bál, ale film měl naprosto překvapil. Nejde totiž o klasickou romantickou komedii plnou klišé, je to naopak něco nového, alespoň do doby, než se objeví Michael Sheen, tam už jisté klišé najdeme. Avšak celkově jde o nový příběh, který se mi hrozně moc líbil. Všichni zúčastnění byli fajn (herci i charaktery postav) a já si ten film opravdu užíval, bylo to takové hezké, ale zároveň ze života. Za mě hezké 4,5*.(28.11.2018)

• sidonka

Zbytečná komedie, kterou osobně opravdu nemůžu doporučit. Vcelku sympatičtí herci a pěkný dům se zahradou, bazénem a fontánou nemůžou nahradit chybějící obsah, jiskru, lehkost, chybějící děj. Film vede odnikud nikam, měla jsem dojem, že místo 97 minut jsem v kině strávila alespoň 3 hodiny. Nicméně například moje matka, které jsem koupila vstupenku jako jeden z narozenin. dárků se dobře bavila a některé divačky též. Svoje publikum si tato umělá romantika pro ženy zjevně najde, ale já opravdu čekala mnohem lepší oddechovou zábavu na jedno nedělní odpoledne.(5.11.2017)

Mi ten film kápnul do noty. Romantická komedie, u které jsem se bavila i dojímala. Sympatické postavy i sympatičtí herci. Nemyslím, že si ten snímek budu za rok pamatovat, ale dneska svůj účel splnil a zpříjemnil mi večer.(17.12.2017)

• Butcher of Blaviken

Který je ten pravý? Hm, ten český překlad. Pokud Vás zajímá, kdo je ten pravý? Tak Vás uklidním, v tomto filmu se to nedozvíte.(21.1.2018)

Kodym mal dakedy takú pesničku v ktorej sa spievalo, Není to láska není to zlo, jenom se nám to nepovedlo ... A presne takýto pocit som mal nie len z tohoto filmu, ale aj z toho, čo sa tam odohrávalo. ... Nie je to zlý film, nepozeralo sa naň zle, len to bolo nielen naivné ale aj hlúpe ... dačo mi to pripomína(24.2.2018)

• Lacike

Taky zvlastny mix dramy, romantiky so stipkou komedie o jednej styridsiatnicke, ktora sa tesne pred roozvodom zapletie s mladikom, ktory sa s dalsimi dvoma kamaratmi snazi presadit u filmu. Linia ohladom filmu mi tam vôbec nesedela a pripadala mi naviac. A ta romanticka linia tiez prilis nefungovala. Reese Witherspoon vyzera v tomto filme dost staro a ten mladik prilis sympaticky nie je. Ani to medzi nimi prilis neiskri. Takze najväcsim plusom bolo, ze tam neboli ziadne trapne sceny, ale vo vysledku to bola velka nuda. 4/10.(5.12.2017)

• kaposlav

Užívateľ h0n24 by napísal Zapomenutelné. Nedoporučuji. Je to taký film o ničom, že za týždeň si ani nespomeniem. Úspech je, že som to pozrel celé na jeden šup.(18.1.2018)

• corpsy

Áno, áno. Kríza ( ženského ) stredného veku, klišé ako po daždi ( aspoň, že v závere to uschne ), romantika skôr pre puťky a neprívetivý humor. Je to film, ktorý sem preliezol časom z osemdesiatiek a devädesiatiek, lenže s tým rozdielom, že vtedy to bolo zábavnejšie a dnešná doba se veľmi na trendy minulosti navnadiť nedokáže ( nehodlá ).(1.4.2018)

Banální příběh o tom, jak se Alice posune ve svém životě dál. Jenže aby bylo originalitě učiněno zadost, potřebuje k tomu tři nahodilé podnájemníky. Jen v továrně na sny se triu aspirujících filmařů dostane příležitosti spát v zahradním domku dcery oscarového režiséra (a jednomu v její posteli). Český název je ale naprosto zavádějící - protože ani mladé ucho (jehož jméno jsem už zapomněla), ani ex-manžel Michael Sheen nejsou pro Alici ti praví. (Zvlášť proto, že mladší je povahovou kopií toho staršího.) Alice si v prosluněném LA znovu buduje svůj domov a ke svým dvěma dcerám adoptuje tři dospělá děcka. Není to vlastně ani moc zábavné, nijak romantické, a místy dlouhé i při adekvátní stopáži. Ale jestli se Meyers mladší něco pohlídala, tak je to vizuál, protože kdyby nic jiného, tak se na to alespoň dobře kouká. Stejně se při oné závěrečné scéně neubránítě pocitu, že Alice možná je znovu doma, ale ta nová rodina, kterou si tak zálibně prohlíží, jen těžko bude reálně fungovat.(20.9.2017)

• kaylin

Americká romantická komedie o tom, že i ve čtyřicítce je možné se zamilovat a prožít si hezký románek, navíc u sebe ubytovat celkem tři mladé muže, kteří mají svůj sen a jdou si za ním. Celé je to tak nereálné, že se mi to prostě moc nelíbilo, nemluvě o tom, že ta komedie se z toho vytratila a film je jen takový, aby nikomu neublížil.(28.2.2018)

• Aljak

Hallie Meyers-Shyer dokázala do svojho filmu pritiahnuť veru kvalitných hercov, no keď je raz scenár podpriemerný, tak to už je ťažko zachrániť. Ten scenár s bezduchou zápletkou zosobnenou trojicou sebavedomých a excentrických mládencov veru nemal moc predpokladov na úspech. Neviem ako vám, ale mne išli parádne na nervy, no predovšetkým prehnane ambiciózny Harry, ktorý bol presne takým typom človeka, akých jednoducho nemusím. Tí ostatní dvaja (George a Teddy) boli ešte ako tak znesiteľní. Tak či tak, najsympatickejšou postavou celého filmu bol Austen. No film ako taký ma v podstate ničím extra nezaujal.(20.1.2018)

• bourec

Reese mě na ten film nalákala,ale dobře neudělala.Hrozná kravina bez humoru,s děsnejma hercema,mezi nima najdeme i opravdu odpudivý typy(jména ani hledat nebudu),a celý to působí až neskutečně trapně.A hlavně úplně bez uchopitelnýho děje.Bliju.10%.(10.2.2018)

• viperDavid

Zprvu se mi na to hrozně hezky dívalo, venku na mě z té mrazivé klendry hezky svítilo sluníčlo, ale pak jsem film přerušil a šel do posilovny. K filmu jsem se vrátil až později odpoledne a docela mě to zklamalo. S postupem času se prostě ta krásá sobotního rána vytratila a já viděl jen obtloustlou Witherspoonku a nezajímavý děj(3.3.2018)

Zas jednou mě překvapuje místní nízké hodnocení, protože mi přijde, že jde o skvěle zpracovaný, svěží snímek. Ačkoli je fakt, že ten dementní český název má potenciál mu pár hvězd ubrat...(28.3.2018)

Klasická lehce křečovitá úsměvná červená knihovna s třemi milými kluky. 1) 30letá Hallie Meyers-Shyerová si po několika angažmá (jako dítě) v rodinných filmech asi řekla, že něco podobného spíchne i sama. Napsala si scénář, film zrežírovala, její matka a producentka Nancy zařídila účast Reese Witherspoonové a voila. 2) Pěkní kluci mě u obrazovky udrželi. Především 26letý půvabný Pico Alexandr (Harry, chce chodit s Alicí), 28letý Jon Rudnitsky (scenárista) a 23letý Nat Wolff (vyzná se v počítačích).(25.9.2018)

Neobvyklý je tento film pouze závěrem, který není pro tento žánr typický. Bohužel mi přijde, že hlavní postavu spíše uráží a zobrazuje pouze to, že je nutné se smířit s tím, že nikdy nenajde toho pravého. Život je možná takový, ale když jdete do kina na romantickou komedii, tak vás tohle nepotěší. ... Cinema City Letňany(8.10.2017)

• silentname

Nevydarená komédia / dráma, kde som sa teda skoro vôbec nezasmial a film ma viac iritoval než bavil. Myslím si, že ani jeden z týchto hercov sa nestratí a dostane sa do niečoho nového, no nemyslím si, že tento film nejako závratne ovplyvní ich kariéru, ani že by sa k nemu nejako výrazne priznávali. Witherspoon má na viac a mrzí ma, že som ju nevidel vo vynikajúcom filme od "The Good Lie". Lebo má jednoznačne na lepšie filmy, než sa jej dostávajú po ruku. Minulý rok to bolo "Hot Pursuit" a tento rok je to "Home Again." Nie je to veľmi dobre napísané a plus je tu ten soundtrack, ktorý nezmĺkne skoro ani na chvíľku. A tichých momentov vo filme, kde by som si mohol lepšie vychutnať atmosféru je tu žalostne málo. Je to nudné, otravné, veľmi predvídateľné a nemá to ani dostatočnú charizmu na to, aby sa film u mňa pretlačil. Neodporúčam vidieť. Podľa mňa je tento film strata času. Alebo som len nebol správna divácka základňa. Každopádne, to som si z tohto filmu odniesol ja. Hodnotenie: D+(22.11.2017)

Reese je prostě pořád skvělá ale mám malinko pocit, že jsem od této komedie čekal něco víc, než jsem dostal. Každopádně to stále nikoho neurazí a ta hodinka a půl rychle uteče. Maybe it’s fate that they met you.(3.1.2018)

Komedie / neKomedie na jeden kraťoučký večer... Áááá, to byla slabota. Pozitivní je, že Reese Witherspoon snad nestárne, negativní ani nechci vypisovat... Prostě žadná špičková komedie, ale na to jedno kouknutí to je. 50%(7.2.2018)

Trojka jako lék na rozchod? Ále, přece nebudeme takoví troškaři. Reese se jednoho čerstvě zbavila a než se nadála, měla další tři chlapy v chalupě. Tedy spíš zajíčky, nadějné to začínající umělce. Časem se objeví i opelichaný budoucí exmanžel, kterému se zastesklo po rodinném krbu a full servisu. Jak tohle skončí – kupodivu docela rozumně, což se rozhodně nedalo čekat.(8.2.2018)

Je to moc milý film na deštivé nudné odpoledne, když není co dělat, krásně tím zabijete čas, ale jinak to není nic úžasného. Reese je skvělá a do této role se hodí, můžeme jí vidět jako dokonalou matku a jsem si jistá, že do této role dala hodně ze sebe, příběh už je trošku slabší. Zaplete se s jedním z mladých kluků, najednou dorazí ex, který se chce vrátit, téma, které je omílané stále dokola, co mě ale mrzelo nejvíce byl konec, doufala jsem v něco konkrétnějšího.(23.9.2018)

• Johnny.ARN

Na Reese sa dá vždy dobre pozerať. Film je zlátanina rôznych klišé, vtipných momentov, emócií a vo výsledku opäť len recykluje, čo už tu bolo vo viacerých iných filmoch. Síce to pekne odsýpa, ale stopu to nezanechá. Žiadnu. Ultraslabé 2 z 5(26.1.2018)

Z Reese je parádní maličká milfka. Ta její dosavadní roztomilost kterou prodávala v některých rolích, se krásně vybarvila. Jinak komedie nekomedie, nějakou bujarou zábavu nečekejte, je to spíš takové mile příjemné . Dobrý casting i dětských rolí, a i ty kluci dobrý, kromě toho hezouna, ten nic moc. Ale zápletka s trojicí scenáristů a herce je dost nesmyslná a nelogické rozhovory fungují spíš jako vata.(17.12.2017)

• Marze

Reese je ohnivá koule. Příběh je postavený na naivitě. Pokojový com na několik zasmání. Tři mladí zajíčci se matce samoživitelce starají o děti, uklízí, perou a vaří a v posteli jim stále říká "Ach, co to děláme?". To vše zasazené do tradičních amerických bungalovů, posečených piknikových zahrad a milých lidí v sousedství. Líbila se mi hláška jejích dětí "Proč nemůžeme jíst antidepresiva jako všechny děti a 20 milionů Američanů".(22.12.2017)

Když byla Reese Witherspoon mladší, filmům s ní jsem se vyhýbal, protože mi z nějakého důvodu lezla na nervy, ale v poslední době mě baví prakticky ve všem, kde hraje (podobně to mám i s Jennifer Anistone). Snímek samotný mě bavil hlavně v první půli, později humor vzdal souboj s romantikou a závěr na mě působil přímo naivně. Film mě sice nenaplnil nadšením, ale na druhou stranu to nebyla ani žádná katastrofa.(26.1.2018)

• Pavlínka9

Reese je vážně kočka. Tento příběh jsem si dokázala představit a bylo to celé takové krásně prosvětlené a teplé tím prostředím LA a ráda bych v takovém domě nějakou domě žila. To mě na tom zaujalo - že mě to vtáhlo a jelikož jsem se chtěla podívat na něco "lehčího", myslím si, že to byla správná volba. Ale jinak jsem tam zachytila i skvělé poznámky o tom věku, poznatky co a jak s tím a také jaký je tam rozdíl mezi tím, když starší žena potká mladšího muže...Jako pro pobavení film ano - ale nic hlubšího z toho nevyleze...(20.1.2018)

• ecceHOMMO

Ono sa na to celkom fajn díva...ale v podstate to bola o ničom blbosť. **/***(6.2.2018)

• Hamaradža

Prečo sa niekto rozhodne natočiť takúto zbytočnosť? Na to ľudia fakt chodia?(14.9.2017)

Měla jsem asi moc velká očekávání, protože mám ráda filmy jako jsou Prázdniny nebo Nějak se to komplikuje (pořád nechápu to nízký hodnocení tady) a podle traileru to vypadalo na něco podobnýho... a jako jo, to prostředí je stejně kouzelný atd, ale děj byl prostě o ničem. Ale Reese můžu a ostatní herci jsou taky sympaťáci, tak aspoň tak. Mimochodem, kterej tydýt zas přeložil ten název? Bože(13.11.2017)

Solidní žánrovka, zejména pro ženské publikum. Rozhodně koukatelné.(12.2.2018)

Reese snad nestárne a je pořád kočka jako za doby Pravé blondýny. Dlouho nehrála v nějakém zajímavém filmu, tak jsem byl zvědav. Příběh taková nenáročná klasika. Žena neví co dál, narazí na novou lásku a dostane do života správný směr a vše jde hned líp. Bratrské duo bylo fajn a bavilo, bohužel mladý nápadník mě moc nezaujal. Poštuchování mezi ex a součastným "přítelem" bylo zábavné, jen škoda, že neměli kluci víc prostoru. Celkově je film pěkná nenáročná předvídatelná pohodovka, která pobaví a neurazí. Znova se na to už ale nepodívám.(20.9.2017)

• joshula

Nevím, jestli herečka formátu Reese má takový to film zapotřebí.(5.12.2017)

Nejvíce na tomto kousku může zaujmout překlad filmu, ten se opět povedl. Asi mi to zůstane v hlavě déle než námět celého filmu, byť byl příjemný a rychle uběhl .. žádnou extra myšlenku však neměl, takový nedělní film.(11.11.2018)

standardní rom-kom bez výraznější zápletky,který vyloženě nenadchne ani neurazí.Příjemně překvapilo sympatické obsazení a celkové feel-good vyznění...60%(3.12.2017)

• Daewiik

Neuvěřitelně dlouhé a stále se opakující záběry na smějící se lidi u stolu nám jako měly ukázat štěstí, nebo se jim jen nechtěl vymýšlet scénář....? Nejlepší na filmu je úchvatný interiér domu a zahrada hlavní hrdinky. A na Reese se koneckonců taky dívalo dobře, což se ovšem nedalo říci o jejím mladém milenci.(30.1.2018)

• Sany33

Je niekoľko tipov komédií. Sú také na ktorých sa zo srdca zasmejete či už kvôli ich stupidite alebo prekvapujúco prepracovanému humoru, potom sú takzvané oddychové komédie, ktoré sú plné pátosu a klišé ale vypnete pri nich mozog a dokonalo zregenerujete ducha a občas sa pristihnete že vám vystrelí kútik od nijakej tej dobre nafingovanej situácie. A tretím druhom sú komédie ktoré nemajú hlavu ani pätu snažia sa to hrať na humor ale príbeh je mätúci absurdný a v konečnom dôsledku vás donútia znenávidieť hlavného hrdinu, spochybniť každé jeho rozhodnutie a uvedomiť si pri záverečných titulkoch že ičlo o absolútne stratený čas a navyše som nasratí aj keď môj pôvodný zámer bol, že si oddýchnem. "Home Again" je práve tent tretí tip, veď ktorá žena so zdravím rozumom si nechá vliezť do bytu troch cudzích mužov a ešte s jedným z nich si urobí aj románik a do toho začne preciťovať lásku aj k svojmu ex ktorého si tiež postí nazad do baráku. Toto všetko sa odohráva v 97 minútovej stopáži tak si viete predstaviť o akú nehoráznu chobotinu ide. 15%(17.10.2018)

Přesně můj typ romantické komedie, milá, zábavná, odpočinková, sympatický lidi. Čerstvě rozvedená Alice ( roztomilá Reese Witherspoon) se na oslavě svých 40 tin seznámí se třemi mladíky, kteří se právě pokoušejí společně prorazit v Hollywoodu. Jeden jako režisér, druhý herec a třetí scénárista, co právě natočili krátký film, který zaujal pár důležitých lidí. Po afterparty u Alice, kdy se jeden krasavec probudí v její posteli padne nabídka, aby na chvíli zůstali bydlet v jejím zahradním domku pro hosty a protože jejich cesta za slávou teprve začíná a všichni mají hluboko do kapsy, nadšeně souhlasí. Brzy zjistí, že mají s Alicí jako dcerou zesnulého známého režiséra mnoho společných témat a všichni si užívají společných chvil, ačkoli je od sebe dělí víc jak 10 let. Brzy se zapojí do každodenních aktivit s jejími dcerami a pohodovou matkou, ovšem idylka končí ve chvíli, kdy přijíždí bývalý manžel,aby zjistil, proč jeho ex vzala pod svou střechu 3 cizí mlaďochy, jaký maj úmysly a jestli je nějaká šance, tuhle rodinu zachránit a získat zpátky Alice srdce. Jako pohodovej film to byl, neurazil:-)(7.12.2017)

Jak se to stalo, že Reese hraje ženské, kterým je 40 let a jsou jakože staré??!! Ale jinak se mi to hodně líbilo. Není to komedie, moc jsem se nenasmála, ale je to super romantické drama. Hlavně ti tři týpci jsou opravdu mooc sladcí :) Pěkně se na ně na všechny koukalo :P Po dlouhé době pěkný nenásilný film, který rozhodně neurazí.(3.5.2018)

Konecne trochu normalni komedie bez zbrani, hektolitru krve a fekalniho humoru. Mile, odpocinkove, prijemne. Jen me trochu mrzi konec.(16.1.2018)

Nádhera :) Strašně milý film..není třeba se u filmů neustále bát, oddávat se akci, plakat u romantických klišé nebo brečet smíchy u přiblblých vtípků. Home Again (český překlad filmu se v tomhle případě opravdu nepovedl) je úžasný milý film..trošku komedie, trošku drama..v zásadě vás film zavede na hodinu a půl do L.A. plného velmi sympatických postav (zejména herci tomuhle filmu hodně pomohli) a originální zápletky..a zabaví, po celou dobu. O tom přece filmy jsou ne? Rozhodně můžu doporučit návštěvu kina..na ten film brzy zapomenu, ale potěšil velice a rád ho uvidím znovu :)(15.9.2017)

Rok 2017 sice ještě nekončí, ale dle mého názoru tento film už letos nic nepřekoná! Tohle je naprostý skvost. Nemohu se dočkat, až si ho dám podruhé. A potřetí. A pak ještě jednou.(16.9.2017)

Podle mě nebyl tento film špatný, ano, měl chyby, ale který film je nemá? Co bych na něm pochválila? Určitě námět, ten se povedl a měl něco do sebe, stejně tak výběr postav, všichni se k sobě výborně hodili a báječně se doplňovali. Reese ztvárnila svou roli výtečně. Film nepostrádal vtip a místy se objevila i nějaká ta romantická scéna. Co filmu vytknout? Tak těžko říct, určitě mu něco chybělo, postrádal jiskru, šmrnc. A nebylo by od věci trošku rozvinout scénář, přidat víc napjatějších okamžiků, trošku něčeho, co by film rozjasnilo nebo prozářilo. Pokud se však trošku zamyslím, myslím, že se celkem povedl a řadit jej mezi průměr nebudu. Doporučení jen pro ty, kteří se na něj opravdu podívat chtějí. Třeba moje hlavní motivace k dokoukání byla Reese, nevím, jestli bych se na film podívala, kdyby v něm nehrála.(3.12.2017)

Cítiť z toho Nancy Meyers a možno preto sa to príjemne pozerá, ale nieje to žiadne veľdielo. Znova by som to už neabsolvoval.(18.1.2018)

Na Reese je stále pekný pohľad, vyzerá výborne, hrá výborne...(13.9.2017)

• hazaba

Popravdě jsem od toho čekala trochu víc. Reese Witherspoon má komediální nadání, které zde vůbec neprodala a celý film mi přišel takový unylý/nijaký. Za chvili na to zapomenete, i když v daný moment to není tak špatné.(24.11.2017)

Je rodina důležitější než láska? V Který je ten pravý? rozhodně. A musím se přiznat, že jsem ústřednímu páru tak moc přál, že mě i přes pozitivní a neméně sympatické vyústění trochu rozesmutnilo. I když možná zbytečně. Těchto filmů vznikají ročně desítky ale tenhle má několik skvělých bodů, které ho sice nevynesou z vod příjemné průměrnosti, ale garantuji Vám, že při titulcích Vám bude příjemně a Vaše drahá polovička Vás přetáhne polštářem se slovy "Proč mi pouštíš Thory a podobný blbosti, když můžeme koukat na tak pohodový filmy?". Film má skvělý casting s vyčnívající a krásnější Reese než kdy dřív, spoustu jednoduchýho ale dobrýho humoru a minimum vážnější noty, která v těchto filmech ve 2/3 musí přijít (a obvykle pokazit dojem). Za měsíc sice nebudu možná vědět o čem to bylo, faktEm ale je, že jsem se dobře bavil, a přesně kvůli tomu jsem si to pouštěl.(1.2.2018)

• Primavera

Na komédiu málo vtipné, žiaden bláznivý úlet, pri ktorom sa s nadhľadom rehocete. Na drámu zas prihlúpa myšlienka. Je tu matka s dcérami, exmanžel, traja mladíci, ktorí sa jej postarajú o pokazenú skrinku, webovú stránku, zavezú dieťa do školy a v noci vyprášia matku, kde je pointa? Reese je výborná herečka, ale film ani jej talent ani pekný vzhľad neutiahol.(13.9.2017)

Čekal jsem spíš brak, ale chtěl jsem se, třeba chvíli, podívat na Reese W. Kupodivu mi nevadilo dívat se do konce. Jen jemně úsměvné a jemně romantické. Prostě příběh o náhodném seskupení lidí, které v životě tvoří náhoda. A samozřejmě musíme počítat s tím, že se to odehrává za velkou louží. Ale vůbec mi to nevadilo.(15.2.2018)

• E lan

Tak nějak zbytečný film bez zajímavé zápletky, hereckých výkonů a jakéhokoli humoru. Proč? Proč to někdo vůbec točí?(5.3.2018)

• Hpatrik

Na můj vkus moc přeslazené a romantickou hudbou přeplněné, až zasněné, jako by tvůrci nevěděli kdy přestat. Reese je fajn, ale tady nemá co hrát. Plytký příběh prostě postrádá ambice pro celoveřerní film. Slabší 2.(19.8.2018)

• balcazar

Prvá reakcia po skončení filmu (a asi 92x počas neho) bola: Čo je toto za shit? Ale vážne, toto už je nový level romantickej komédie: nie je ani vtipná, a takmer vôbec romantická. Teda, smial som sa, ale skôr na tom, že to je fakt totálna hlúposť a na jazyku som mal otázku: komu niečo takéto vôbec napadne dať do scenára? Jedna hviezda za dvojicu dcér, ktoré film nezachránili, ale boli dosť v pohode a vtipné.(3.10.2017)

Obyčajná romantická komédia, ničím neprekvapila, ničím nepotešila. Ale bolo to celkom milé. 3*(6.12.2017)

• cingi.t

Deprimovaná 40čka, ktorá potrebuje troch chlapcov, aby pochopila, že sa má dať rozviesť so svojim manipulatívnym manželom? Toto naozaj nemá ani trošku nádych feminizmu, napriek hlavnej ženskej úlohe. Reese ma sklamala, a to je Wild jedna z mojich srdcoviek. Toto mi toho teda veľa nedalo, až na sladkého Pica Alexandra a skvelého Michaela Sheena, na ktorého sa vždy rada pozriem. 2*(18.2.2018)

• Psycho.R

Jestli Hallie něco zdědila po rodičích, tak maximálně chatu u jezera. Táta s mámou točej strašně příjemný rodinný filmy, který nikdy nezapomenu, ale dcera? Totální propad.(13.6.2018)

Toto nie je Stážista, Prázdniny či akákoľvek z klasických Meyersoviek. Dcéra legendárnej autorky, režisérky, scenáristky a producentky sa vo svojom debutovom celovečerom filme vybrala trochu inou cestou. Má to niečo z Allenovskej roztomilej nostalgie, Meyersovského milostného trojuholníka, ktorý vidíme v pätnásť rokov starej klasike Something's Gotta Give (vtedy Nicholson-Keaton-Reeves, dnes Witherspoon-Sheen-Alexander), no predovšetkým je to dospelejšie, uvedomelejšie. Kto pôjde na tento film ako na klasickú romantickú komédiu, bude možno na konci prekvapený tým, čo videl, pretože ono je to vlastne film o dospievaní ľudí v rôznych vekoch. Tínedžerka riešiaca svoje problémy z úskosťou, mladý muž hľadajúci odpoveď na to, čo znamená byť dospelý a potom Alice (Reese), ktorá sa snaží vymotať z kruhu ex-manžela a mladého milenca. Je to vtipné, je to funkčné, má to adektvátnu pointu. A samozrejme, Reese to tiahne od prvej minúty. Silné 3*(14.9.2017)

Midlle age crisis Pravé blondýnky... se to celkem minulo s komedií a na drama dost plochý scénář.(3.12.2017)

• chrispe

Z názvu jsem čekala něco úplně jiného. Tohle bylo hlavně hodně nudné, označení za komedii je dost mimo. Tento film se mi z hlavy pomalu vypařuje už teď, pár minut po dodívání.(30.12.2017)

• Veeria

Nic moc. Neurazí - nenadchne.(11.1.2018)

• mira.l

Tohle není na tři * ani za Reese. Bez ní by to bylo na hranici koukatelnosti. Film, u kterého za tři dny nebudu vědět, o čem byl. A jak to vlastně skončilo?? Budou spolu v té podivné skupince šťastně žít až do smrti??(27.2.2018)

Klišé, brutální kýč, občas otravné postavy, ale zároveň příjemně strávená hodina a půl. Takhle umí točit vážně jen soudruzi v USA. Slabší tři hvězdy.(26.11.2018)

• rigby

Reese nám trochu stárne, ale pořád je to krásná baba. Tentokrát se obklopila mladými zajíčky, kteří její věk jen zdůrazňují. A to není dobré. Navíc je scénář vlastně o ničem, takže ani jako oddychový lehký filmeček na nedělní odpoledne to neobstojí. A to je škoda. Stačila jen trochu obyčejného života, trochu jiskření. Takhle je to nekonečná zbytečnost.(3.12.2017)

Moje hodnocení: 55%(12.12.2017)

• Juto

Film je proste o ničom ,scenár je plytký a nemá čo divákovi ponúknuť je to veľká nuda bez žiadneho prekvapenia. Ako keby zhasla hviezda kariéra Reese Witherspoon. A to je škoda lebo je talentovaná ,veď má aj oskara .(25.1.2018)

Komedie. Ale taková ta, co neurazí a dá se na ni koukat. A ten mladej, ten je hezkej. Z toho by jednou mohlo koukat něco jako Hugh Jackman... myslím vzhledově. :-)(26.1.2018)

60%(30.1.2018)

• Plaque

Poznáš ten pocit, keď robíš čosi, čo by si nemal, aj tvoj vnútorný hlas ti doslova vreští do ucha, že by si to robiť nemal a predsa to vo svojej nadutosti spravíš nehľadiac na nič a nikoho? A potom máš chuť viniť všetkých okolo, nad tebou, pod tebou a aj za tebou, dokonca samotného Boha, že ti nezoslal znamenie... Pritom ti Jeho anjel kričal do ucha - "Nestláčaj, kurva, ten play!" - tak silno, až ti brnela hlava... Tak to sa mi stalo pri tomto filme. Povedal som si, že až tak hrozné to hádam nebude a stlačil prehrávanie. Ale bolo - hotová kataklizma nevkusu. Hodinu a pol sa mi z obrazovky valila lavína sračiek a čerpadlá hovnocucov takmer zhoreli, kým to všetko odčerpali. Moja duša zostane do smrti poznačená a zistenie, že tento film môže dostať aj nejakú hviezdu a dokonca má aj svoj päťčlenný fanklub mi nedovolia spať. Začínam sa skutočne obávať o budúcnosť ľudstva...(24.2.2018)

• Urgost

5%(10.4.2018)

Reese je pořád kočka, ale už bych na to podruhé nešel. Ale na sobotní deštivé odpoledne by takový film stačil. A další plus, v bufáči bylo občerstvení zdarma, jako věrný návštěvník Cinestaru. A to se vyplatí(24.9.2017)

• Luckyboy

Nejsem (skoro) rozvedená máma se 40 na krku a tak mě film jaksi neoslovil. Jediné, co bylo fajn, bylo sice schématické, ale někdy příjemné spojení věkové rozdílu a divného rodičovského trojúhelníku mezi mámou, malými holkami a odrostlými chlapci, které ale přestalo fungovat v momentě, kdy dorazil přerostlý a přestárlý chlapec. Nechci se rovnou pouštět do hodnocení toho, jak jsou ve filmu vyobrazeni muži, protože jednak je scénáristkou žena a jednak na srovnání účtu nepřesného a nevkusně stereotypního zobrazování zejména žen ve filmech, by se muselo natočit podobných filmů, jako je tento ještě strašlivě moc. A to prosím ne, lepší totiž bude, když se na vyrovnávání příkoří v zobrazování žen ve filmech použije jiná taktika, než točení podprůměrných filmů.(28.11.2017)

Je to zbytecny film, ale narozdil od velke rady jinych filmu je to koukatelny a ja se nenudil. Reese je jedna z nejlepsich MILFek Hollywoodu.(9.12.2017)

O tom, že aké je to celé reálne, by som radšej tu neotvoril diskusiu. Každopádne je to však slušný príbeh, ktorý je natočený a zahraný tak, aby sa na to pozeralo dobre. Veľmi milé herecké výkony, na čele s R. Witherspoon. Osobné hodnotenie: 78% (***) (19.1.2018)

Třetí hvězda jen kvůli Reese, jinak za **.(19.1.2018)

• topvideo

Toto je film pre tvorcov, nenadchne, neurazí, o dva dni zabudnete, prečo ste to dopozerali do konca...(20.1.2018)

Pohodová romantická komédia s viacerými vtipnými scénami. Mnohé takéto filmy bývajú len takou jednohubkou na jediné pozretie, pri tomto filme určite v budúcnosti neodmietnem repete.(1.4.2018)

Miluju Reese jako herecku a tadle role ji vazne sedla. Cely pribeh je zajimavy a i se u nej pobavite. Konec takovy neurcity, ale ani mi to nijak nevadilo. Rekla bych, ze je to oddechova, rodinna, romanticka komedie na dlouhe destive vecery! ;) Za me dobry.(5.5.2018)

Film je z môjho pohľadu, resp. jeho hodnotenia trošku nadhodnotení, pretože vždy vo filme ocením určitú dávku originality, ktorá tu bola. Myslím, že by bol z tohoto filmu veľmi podarený seriál (matka s dcérami, exmanžel + 3 chlapíci bývajúci v hosťovskom dome, čo sa predsa môže pokaziť). Reese výborná ako vždy, dalo sa na tom miestami aj zasmiať a rozhodne to bolo niečo iné než zvyšok filmov takéhoto typu.(13.9.2017)

• Gyl

Možná by to bylo slabé i kdybych si to pustil doma a žehlil u toho kapesníky. V kině to bylo prostě ubohé! V údajně romantické komedii se pořád jen tlachalo o něčem, co divák ani neviděl, emoce na nule, romantika taky na nule, do toho nějaký jakoby divný polyamory vztah 5 dospělých a 2 dětí. Jak je jich hodně, tak vlastně není prostor jít do hloubky ani v jednom vztahu a všechno je jen povrchní. Nejlepší scéna je asi, když Alice emotivně ječí na nějakou ženskou něco o psovi, který v tom filmu vůbec nebyl. A nebyl v něm, protože umřel a na konci titulků se dočtete, že film je věnován tomu čoklovi a je tam jeho fotka. Je to film pro psa :)(16.9.2017)

Jejdamane, kdo tady čekal něco uměleckého nebo snad intelektualniho se musel zbláznit. Lehký a jednoduchý jako šlehačka na jahodách. Účel to splnilo na jedničku. Dobrá práce.(1.1.2018)

• Trixinka

Za chvíli zapomenete o čem tento film vlastně byl. Hezké na pohled, ale v podstatě o ničem.(21.1.2018)

• fruitixx

No tyyyy wollle...to je sladke jak cyp..škoda že nic tak sladkeho neexistuje v realitě..(25.1.2018)

• Mark1983

Ani jsem to nedokoukal, ač to bylo tak nudné, že mě to nebavilo ani jako komedie, ani jako drama.(29.1.2018)

Takhle, na tento film jdete uz nejakym typickym ocekavanim - romanticka komedie s Reese - ta ma proste svoje specifika - a tech se mi dostalo. Odchazela jsem z kina spokojena, ubrecena, vysmata a u nekolik scen me az bodlo u srdce (mela jsem pocit ze nekdo odposlouchava nase "babske dychanky"). Nelze cekat zadny moudra, zadne umeni, zadny presah, jen prijemnou zenskou zabavu, kterou ocenite s partou kamaradek a posleze se muzete otevrit nad skenkou prosseca. Brat na tenhle film chlapa je hole silenstvi. Davam 4**** a uz se tesim na dalsi Reese pocin.(27.10.2018)

• bonovox

Reese strieda kvalitné projekty s priemernými a toto je žiaľ druhý prípad. Absolútne nudná záležitosť natočená bez iskry a nápadu.(28.10.2018)

Pravdupovediac vzhladom na slabe hodnotenie filmu na tejto stranke som nemala vysoke ocakavania, chcela som len nejaku oddychovku a zazitok z kina, ale film ma milo prekvapil. Takze ak vahate, mozno vam pomoze aj moj komentar. Bolo to vtipne, miestami som sa dobre pobavila, naozaj taky pohodovy film. Reese bola skvela ako vzdy. Mne sa to naozaj pacilo. Teda, az na ten preklad samotneho nazvu filmu, to sa tam vobec nehodilo. Home Again a hotovo :).(16.9.2017)

Na film jsem musel. Manželka měla narozeniny, tak jsem ji udělal kvůli. Vyložená blbost to nebyla, ale extra zážitek také ne. Trošku nudná komedie s milou, časem opravdu již ošlehanou Whitherspoonovou. Jako rozvedenou jsem ji nějak nepochopil, jak často komunikovala se svým bývalým a očekávala jeho příjezd. Nevadí, možná jsem chvilku zaklimbal. Už se těším, až budu mít narozeniny já, manželce předvedu, na co jít do kina...(25.9.2017)

Příjemná oddechovka, příjemné odpoledne v kině, film splnil relax, který jsem od něj očekávala...na Reese se hezky kouká a na chlapce se taky.(28.9.2017)

Skoda toho taka dobra herecka a tak sa s toho dalo vytazit Sexi 40 bola lepsia malo to byt nieco s nadpriemeru a to sa zial nekona na velku skodu plus rozpacity zaver(1.10.2017)

• Angel99

Ach jo:((, hodně hodně špatné.....naprosto zbytečný film...(2.10.2017)

• PetanBub

Zoufalý scénář a zoufale zahrané... A to mám M. Sheena rád. Velký špatný...(5.10.2017)

• Lasllye

Pohádka. Tři mladí kluci, kteří mají slibně rozjetou kariéru, a zrovna mají zájem o sice dobře vyhlížející čtyřicítku a její dvě děti. Ochotně pomáhají, hlídají a očividně nemají svoje životy... Není to úplně propadák, ale dvakrát to vidět nepotřebuju. A občas byla i sranda(5.10.2017)

Veľmi príjemná romantická komédia, na ktorej som sa dobre pobavila. Reese opäť exceluje, je fakt skvelá.(5.11.2017)

• stellie

Veľmi predvídateľné, už v štvrtine filmu človek vie, ako to celé skončí. Neprekvapí, neurazí, bohužiaľ moc ani nepobaví. 2* za herecké obsadenie.(6.1.2018)

60 %(18.1.2018)

• bosso

Naivna hlupost,ktorej mozu uverit snad iba deti z pomocnej skoly. Aky sme my amici neuveritelne dobrosrdecni a ustretovi,kohokolvek si ubytujeme v dome,ale pritom nevahame vyvrazdovat narody po celom svete a potom sa dojimavo objimat a prezivat skolske besiedky.(29.1.2018)

Zápletka výborná a neotřelá,děj ovšem klasicky romantický.Ale dalo se.(4.2.2018)

• stret

Slečinka si vytiahla zo zadnice scenár a zahrala sa na režisérku. Celkom zbytočný film, nerealistický, nekomediálny, nedramatický a neromantický film, ktorý sa dal pozerať len s častým posúvaním vpred. A tá Whiterspoonová, to už je taká bečka.(23.2.2018)

Taková ta klasická záležitost na nedělní odpoledne. Občas to prostě stačí.(28.2.2018)

• skipik12

Strašná stupidní sračka, která vlastně nemá ani hlavu ani patu a neni tam ani nic vtipného Jako a scenář- tak oni se seznáměj na kalbě, kde lejou první ligu, vymetaj byry a kluby, a aby vznikl pribeh tak maminka prohlasi ze jsou svorc a ze u nich musi zustat- konec,jako...(8.7.2018)

• knww

No, takhle nudný a trapný film jsem dlouhou dobu neviděl. Kam se hrabou kanadské a německé filmy podobného žánru. Příběh tam skoro žádný není a to nemluvím o konci. To jsem se ještě držel, že jsem to neoznačil za odpad!(28.7.2018)

Romantika tam být nemusela, komedie by stačila.(18.8.2018)

Pustil jsem si to jen ze zvědavosti, že se jedná o nový film s Reece Witherspoon, ale nelituji. Určitě lepší než "Pravá blondýnka". Výborná oddechová záležitost, která dojme k slzám(25.8.2018)

• Ondra84

Nuda a dal jen nuda... O cem ze to bylo?(26.8.2018)

• Shitonit

Komedie, u který jsem se moc nesmál, páč není čemu. Zápletka vcelku předvídatelná, dialogy o ničem (o hovně) a jediný co mě zaujalo, byl ten starej Poršák bez stěračů.. Ale co bych chtěl, je to prostě jednohubka, zbaštil jsem to, trochu u toho pospal, a je to :-)(25.9.2018)

• perteus

Komedie, která nudí, není komedie. A tenhle film nudí. Není to úplně katastrofa, má i své světlé chvilky, ale jinak je to zcela nelogický příběh. K tomu český název je pěkně pitomý a přesnější je opravdu Opět doma (Překlad anglického originálu).(26.11.2018)