Rozzlobení nelétaví ptáci a zákeřní zelení vepři jsou opět ve při v animovaném komediálním snímku Angry Birds ve filmu 2. Když se objeví nový nepřítel, který hrozí zničením Ptačího i Prasečího ostrova, spojí Rudohněv (alias Ruďák), Žluťas, Bombas, Orel Vazoun a Žluťasova sestra Stříbrnka síly s velevepřem Leonardem, jeho asistentkou Courtney a vepřovým sádlem mazaným vynálezcem Garrym. Supertým bývalých zapřisáhlých nepřátel se vydává na misi, jejímž cílem je zachránit domovy ptáků i vepřů. (Falcon)

Mr.Ward

Rozhodně lepší než první film, hlavně hudba se povedla zasadit do scén parádně. Pořád se ale jedná o průměr. ()

Renie42

Myslím, že to bylo malinko slabší než předchozí film, ale líbilo se mi, jak se vepři spojili s ptáky, aby zachránili svoje ostrovy. Ten začátek se mi zdál malinko nudnější, více akčnější to bylo, když se vydali na misi zničit zbraň na ledový koule. ()

MartinTerran

Slabší než jednička, ale i zde bylo docela dost vtípků. Příběhově to je klasická Mission Impossible akce, ve které nejde vše podle plánu, i kdyby nějaký plán měli. Vedlejší linka s písklaty byla výborná a nakonec i důležitá. Za mě dobrý odpočinkový film na odreagování a pobavení. Hodnocení: 65/100. ()

Mkartaylas56

Tvůrci zde šli totálně na jistotu a přinesli pokračování, které se stylem vyprávění, humorem či animací, nijak neodlišuje od svého předchůdce. Ale ono to vlastně nevadí, protože mně osobně jednička sedla a tudíž z dvojky rozhodně nejsem zklamaný. Jen to asi vypadá, že jsem o něco více dospěl, protože jsem již tvůrcům nešel tolik na ruku a bohužel jsem si nemohl nepovšimnout nedostatků. A to ať už ve scénáři, v celkem obstojné, ale zato nijak oslňující animaci, či v humoru, který je prostě jednoduchý a dětinský. Ono tenhle film je celkově mířený na úplně jinou (mladší) věkovou kategorii a ačkoliv i mezi takovými se najdou některé, co potěší i starší publikum, tak tento to podle mě nezvládá a ačkoliv se tedy v porovnání s prvním dílem kvalitativně nijak nepropadl, tak v mých očích už jde pouze o lehce nadprůměrný animák a nic víc. 60% ()

fleshbekr86

mnohem vtipnější a povedenější nežli jednička, která byla také dobrá, ale samotná scéna, kdy jsou ptáci v převleku, je humorem někde ve vesmíru. Doporučuji všem, kdo se chtějí s dětmi zasmát :) ()

Daniel2003

Tohle snad ani nejde hodnotit objektivně. Kvalitativně je to horší jež jednička, ale po stránce vtipu naopak tak o 3 levely výš. Je to taková blbost, občas i parodie, ale kupodivu prostě nezklouzává do bizáru a působí hrozně mile. Angry Birds se taky tentokrát svezli na vlně retro songů, a to tak, že to film pozvedá do výšin, protože takovouhle prču u známých hitovek jsem nezažil. ()

blondboss

Angry Birds 2 je zaujímavým animovaným sequelom, ktorý síce pritiahne hlavne to úplne najmenšie publikum, ale keď už nič iné, tak aj dospelák sa určite zabaví. Je to hlavne tým priehrštím bláznivých postavičiek a aj občasných situácií. Podľa mňa je tento snímok lepšie spracovaný ako jednotka a príjemnejšie sa na to pozeralo ako na dejovo ucelenejšiu jednohubku. 65 % ()

Perunwit

Průměrné, crazy humor zcela chybí. Animace OK, dál ale tento animák nemá vůbec žádnou šťávu a přináší minimum nových nápadů. ()

Arcisit

Oproti jedničce naprostý propadák. Od jedničky jsem opravdu nic nečekal a nakonec jsem se i párkrát zasmál. U dvojky jsem se nezasmál snad ani jednou. ()

TesterX

Male deti to zabavi, vzhledem k tomu, ze kazdych pet sekund se odehrava jina scena za doprovodu jine muziky. Je to hodne dynamicke, promenlive...na druhou stranu ujete a bez duše. Pribeh je vycucany z prdele a vetsina postav je spis otravnych, nez aby vyvolali sympatie. ()

HennessyVSOP

Jednicka me bavila vic, ale. Prihlouply animacky komedie me obvykle bavi, protoze umi byt mistama vtipny, tohle je ten pripad. Jo a ten vizual je fakt extremne dobrej. Nekdo si na tom dost dobre vyhral. ()

Sunwheel

Film pre najmladšie publikum mi neponúkol prakticky nič. Očakával som aspoň jemný humor, prípadne viacgeneračný ako u Shreka. No nedočkal som sa ničoho. Farbistý balast pre nenáročných, bez akéhokoľvek momentu prekapenia, pri ktorom nemusíte premýšľať a vlastne od začiatku viete ako to skončí. ()

PamPero 1

Zbytečné a hlavně obsahově naprosto prázdné až iritující pokračování, které nezahraní ani slet známých songů ve stopáži. Kouknout na to optikou malého dítěte, tak možná budu podstatně spokojenější. Dvě povadlé péra z pěti :) 30% ()

Grázl83

Po slabší jedničce jsem od dvojky nic moc nečekal. Překvapivě mě to však hodně bavilo a nepamatuji, kdy naposled jsem se u animaku tak zasmál. Super. ()

LencaN

O chlup slabší než jednička. Holt úděl dvojek. Chybí tomu prvotní wow efekt. Scénář byl takový zvláštní a pokulhával, ale což. Sranda to byla pořád. Naši staří dobří naštvaní ptáci :D animace naprosto stejně dobrá, výběro songů opět úžasný, chytlavé rytmy. Navíc ta ptačí mrňata byla k sežrání a ta úplně prťata, co se sotva vylíhla z vajec, ta byla k uňuchňání. Takže ano, stejně jako jednička, ani na dvojku nedám dopustit, i když má už nějaké mouchy. ()

kolly13

Víceméně opakovaná jednička. Nic nečekáte, trochu se zasmějete, nicméně rodina s menšími dětmi se zabaví a to mi tentokrát stačí. ()

Toy Story 4 v zámoří uspělo

Toy Story 4 v zámoří uspělo

24.06.2019

Letošní nadvláda studia Disney v kinech pokračuje, díky zámořské premiéře Toy Story 4: Příběh hraček si totiž připsalo další obří otvírák a nyní drží čtyři nejvyšší otevírací víkendy roku. Úvodní… (více)