Ostřílený kovboj John OHanlan (James Stewart) zdědí klub. Společně se svým parťákem Harly Sullivanem (Henry Forda) se vydávají do města. Po několika nevrlých pohledech od dam a rozpačitých od pánů zjišťují, že Cheyennský společenský klub nebude asi přesně to, co si představovali. A ani jejich idea to změnit jim nevyjde. (Jezinka)

carter...

65% Příjemná oddychovka, nemám co víc dodat. Vše řečeno v předešlých komentářích. Proč vidět: 1) Ve všech směrech nejčistší společenský klub ve staré Americe, ve kterém nikdy neměla možnost zahrát svou muziku kapela Tripl 2) Nejzapálenější pánské společnice pro nejstarší řemeslo ve staré Americe, které by rozohnily i eunucha 3) Mám jasno v podnikání ()

PlysovyMacko

Kovboj Johnny zdedí bordel, nechce ho prevádzkovať ale celé mesto je proti. Scenár nevie ako dobrý nápad rozvinúť a plytva charizmou hlavných predstaviteľov. Mohla to byt milá komedia v štýle "na staré kolená pasakom proti svojej vôli". Takto herci moc nemajú čo hrať a prestrelka na konci je ako z iného filmu. ()

VanBradley89

Výborná westernová komedie ze skvěle se doplňujícím ústředním duem. Víc mě teda bavil Henry Fonda. Ukecanější, věčně loupající ořechy a všechno měl víc na háku než Stewart. Holky jsou sympaťandy. V jednom momentě to teda trochu zvážní, ale jen na chvíli. Takže kromě asi deseti minut si to jede v pohodovém a odlehčeném duchu. ()

Winster

Dve moje oblibene hvezdy spolu...Nejdriv mi predneses kazani a pak nechas kolovat kasicku! 500 dolaru za jatra? To nedate ani za dobryho kone :D nerekl bych mu to do oci, ale ani parem volu by me nedostali do Texasu... ()