"To tedy byl porod!" vzdychnete si, když se vám něco nepodaří lehce, ale stojí vás to hodně úsilí. "To tedy byl porod!" je přesná definice nejen vstupu naší hrdinky Olgy na svět (vzácnou polohou čelní), ale tato věta vystihuje výstižně i její touhu najít pravou lásku. Není to vůbec jednoduché, možná proto, že ani Olga není jednoduchá. Má se svým milostným životem velké plány a má přebujelou fantazii. Městečko, kde se narodila, jí pro realizace milostných záměrů nestačí. A tak se přemístí do velkoměsta. Nejprve prodává v dámském prádle, kde obslouží přes 3 tisíce žen, než se stane zázrak a přijde ON! Ten první a pravý! To si aspoň Olga myslí do okamžiku, než ho přistihne při nevěře. Olga studuje psychologii, a tak má svou situaci teoreticky zvládnutou. Praxe je ovšem jiná. Zvlášť, když se potká s vyhlášeným děvkařem a ten ji odveze do karpatských hor. Anebo, když se málem utopí v kanoi před očima toho mladíčka ...anebo, když zjistí, že ten kluk, který ji poprvé viděl nahou, není zas takový kretén ...anebo, když pochopí, že její syn už není dítě ...anebo... těch "anebo" je na cestě, kde Olga hledá báječný vztah, hodně. Určitě ale platí, že film Zoufalé ženy dělají zoufalé věci je komedie, ze které vyplývá, že co se týče lásky, tak... i když je vám hrozně, i když jste k smíchu, tak to prostě nesmíte vzdát! (Bioscop)

weca odpad!

Předesílám, že jsem předlohu nečetl, takže ji nesoudím, nicméně tohle byl opravdu zážitek. Odpady rozdávám jen výjimečně, ale snad nikdy jsem neviděl film, který by si ho zasloužil víc. Jen jsem na to konsternovaně čuměl. Naprostá sračka, ale fakt taková, že se to úplně vymyká lidskýmu chápání. To je ale svým způsobem taky kumšt. Totální dadaismus. ()

nudlis odpad!

Koukám, že s Renčem to jde od Requiem vlastně pořád z kopce. Ještě Válka barev jakž takž šla (pokud má člověk chuť na ujetinu tohohle typu). A možná ještě Hlídač č. 47. Ale jinak je to bída. A tímhle posledním filmem u mě skončil. Na tak obří debilitu jsem fakt vydržel koukat jen asi 10 minut a pak jsem to vzdal. Ukroutil bych si hlavu ("to snad není možný ...") a nakonec bych se asi musel jít zastřelit do hlavy. ()

Hombre8

Pro mne překvapivě příjemně koukatelná FÉRIE o holkách pro holky. Myslím inteligentní holky. Pro takové, které mají nadhled a dokáží se na sebe podívat do zrcadla. Vidno je, že jich valem ubývá. Halina mezi ně určitě patří a tímto jí vysekávám poklonu za brilantní scénář. Oproti řadě jiných pitomých komedií současnosti to mělo spád, nepodbízelo se připitomělou groteskností primanováckých seriálů, na jejichž fundamentu se dnes bohužel točí spousta komerčních (omluva za sprosté slovo) srágor. S Renčem bych na pivo určitě nešel, chápu, co k němu mnozí cítí, ale do hodnocení jeho práce bych to rozhodně nepromítal. Issová přesvědčivě zvládla svoji první skutečnou a pořádnou hlavní roli ve filmu. Mexikání neměli chybu a skvěle tam zapadli. Na závěr ještě jednou připomínám. Je to férie. A to zdaleka není můj oblíbený žánr. Kdyby byl, nebyly by hvězdy jen tři. ()

Sfaxia odpad!

Od teď nenávidím Isovou. Její hlas, její pitvoření, její komediální NETALENT a Filip Renč ať točí reklamy, na film už nedosáhne. ()

lukke87

Bez koksu, deklu a pár čoudů bych tohle snad ani nedoporučoval. Spuštěním berete svou zdravotní zodpovědnost na sebe. Když už, tak proč film vidět? Klára bude vždycky krásná (navíc její čůča jsou TOP strop!),všude je chlast a dostatek šunkových chlebíčků! ()

Cesty timem odpad!

V němém úžasu po 15 min. sledování následuji většinu, uděluji a vypínám. Renč nám už totálně zešílel. Requiem ZA JEHO panenku. Pak už to šlo dolů až nyní na dno a ještě níž. ()

quokam

Groteska, do naposteho extremu protazena parodie se skvelou KIssovou, bez prehnanych nevkusnych trapnosti ci nudnych pasazich. Jenom ten prudky narust inteligence hlavni hrdinky na konci filmu trochu nestymuje. Zminit je treba vyborne masky. A ano, komentarem by sluselo vice setrit. 6/10 ()

vladi3 odpad!

Zufaly reziser toci zufale picoviny. Nechapem tu adoraciu Renca, spravil jeden priemerny film a uz z neho robia rezisersku hviezdu. A pritom je to len Troska 2.0. ()

natalkas

Že má Renč lehké sklony k pyromanii, to sme si mohli všimnout už když točil Baarovou. Ta scéna s krbem je nezapomenutelná. Tady to ovšem pozvedl na výsostný level a připravil nám báječný obraz plápolajícího a levitujícího Hitlera... Doufám, že letos už nic nenatočí. A když už, tak ať je to dokument o Huculech. Když to zvládnul podprůměrný režisér Borůvka, tak za zásluhy oceněný Renč, to jistě zvládne hravě. 15% ()

Machli

Pro mě bohužel za očekáváním. Pokud někde píšu, že byla hlavní role herci/herečce ušita na míru, pak se nejedná o tento případ. Hlavní problém vidím v tom, že ač se hrdince nic nedaří, nevychází jí život podle představ, zažívá různé pády a krize, které řeší zákusky, alkoholem a hledáním toho pravého, tak na ní reálně nějaké starosti či problémy nejsou vidět. Stále free, hezká, štíhlá… Na scéně se musí objevit syn, aby si divák uvědomil skok v čase, totéž u oslavy s dortem a svíčkou. Ač podává K. Issová slušný herecký výkon, tak bez těch kil a vrásek navíc to nějak nefunguje. No zřejmě jsou maskéři potřeba u pěveckých soutěží a ne u filmu. Jinak fajn letecké záběry, super Mexičani a P. Kříž. 3 hvězdy za bonusy v titulcích! ()

Evan7

Nechápem toľko zlých hodnotení. Netvrdím, že to bolo úplne top, ale nebolo to ani zlé. Taká fajn oddychovka, veľakrát som sa zasmial. Mnohé momenty boli prirodzene vtipné, žiadne násilnosti. Taký priemer. ()