Will Smith a Martin Lawrence spojí své síly jako parťáci na poli zločinu, tedy spíš v boji proti němu, v tomto akcí nabitém filmu o dvojici skvělých chlapíků, z nichž se stanou skuteční Mizerové! Policii právě někdo přímo před nosem ukradl zabavené drogy v hodnotě sta milionů dolarů. Detektivové Mike Lowrey (Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence) mají možná po kariéře a navíc hrozí, že jim zavřou celé oddělení narkotik miamské policie. Proto se pouští do vyšetřování, které se ale nebezpečně zvrtne, když zabijáci unesou jedinou svědkyni loupeže, krásnou policejní informátorku a kamarádku obou chlapíků (Téa Leoniová). Rychlá auta, okouzlující žena a nikdy nekončící akce ve filmu Mizerové jsou zárukou dobré zábavy! (HBO Europe)

lykan9

Skvělá akční podívaná plná luxusních hlášek, výbuchů, stříleček a odpadávajících záporáků. Michael Bay by se měl opět vrátit k drsným poldům, než nás zásobovat hloupými roboty. Šlo mu to totiž mnohem lépe. ()

VanTom

Obhroublé kamarádské hašteření sympatické dvojice (s jízlivou Téou Leoni pomalu trojice) sice někdy překročí čáru, zase mnohé situace či výstupy jsou opravdu vtipné. A nad ranou, nezkaženou, již tehdy "trademarkovou" vizuální estetikou Michaela Baye nelze než nevrnět (vědoucně) blahem. Jj, je to klasika. [Nicméně moje momentální hodnocení se dost liší od dojmů z předchozích projekcí, kdy mi Mizerové 1 přišli maximálně jako "OK průměr za 3", dokonce jsem i zvažoval ubrání hvězdičky za nesnesitelnou Lawrencovu otravnost a ukecanost.] ()

masw

Michael Bay udělal dobře, že natočil tento skvělý film právě s Martinem Lawrencem a Willem Smithem, nedovedu si představit nikoho jiného na jejich postu. V tomto filmu zazní vynikající hlášky, které poslouchám pořád a rád znovu sleduji tento film (až na odpornou sebeparodující dabingovou verzi,kterou jsme mohli shlédnout na TV NOVA) , který opravdu miluji. ()

Blackberry

Celkom zaujímavý kúsok začínajúceho Baya. Spojiť Lawrenca a Smitha do Bad Boys bol skvelý ťah, doteraz som Willa Smitha poznal len ako slušného chlapíka bojujúceho proti robotom a mimozemšťanom. Napriek tomu mi chýbalo na takýto drzý názov filmu viac drzosti, nadávok (nie že by som po tom túžil, len prirovnávam k názvu) a menej neopodstatnených vrážd. Na pobavenie však stačilo. ()

JohnSmith

První Bayovka a hned docela hit.Scénář sice děravej jak cedník,ale Bay ví,na co se chtěj lidi dívat a u čeho chtěj relaxovat.je to prostě 100% zábavy a 0% přemejšlení ()

Ravi

Představte si tupou americkou komedii o policajtech. Tak. A teď si představte dobře natočený akční film. Tak. Dál si představte komedii na hranici únosnosti, kde vtipy vycházejí více ze situací, než z "vtipných" keců. Tak. A teď si to představte, jak by to nejlépe mohlo dopadnout, kdyby se všechny tři složky smíchaly. Vyjdou Vám Mizerové. Lawrence nesnášim, ale v kombinaci se Smithem to zkrátka nějak záhadně funguje. 80% = 4/5 ()

Autogram odpad!

V takých sračkách musel Will Smith začínať? Nedá sa to ani pozerať ani počúvať a už vôbec nie nad tým zamýšľať. ()

vyfuk

Kultovní snímek Mizerové byl pro mne skvělý zážitek. V některých případech jsem se lámal smíchy, protože propletenost děje a jeho vtipné spin-offy jsou dokonalé. Člověk by si i jednu chvíli myslel, že se nedočkáme klasického výbuchu jakoby se na pana Baye slušelo a patřilo, ale dočkáme se, nebojte se. Nemám co dodat. ()

Pecival

Dobrá akce, skvělé hlášky, zábavné momenty (fakt sem se u toho docela smál), sympatičtí hrdinové, krásná ženská k tomu na kterou lze koukat, když se zrovna nestřílí - no co byste chtěli od akčního filmu víc ? :) ()

Styxos

Že nemůžete z černošských komiků udělat akční hrdiny? Ale můžete! Mizerové jsou toho jasným důkazem. Podívejte se na Willa Smithe a Martine Lawrence, kteří v prvním filmu Pana Blockbustera - Michaela Baye dokázali, že možné je úplně všechno. Mizerové jsou skvělou akční komedii se skvělým scénářem, kde není nouze o akci, výbuchy a dobré finale ()

P1tr

Zprvu jsem byl mírně zaražen převahou dialogových scén nad akčními pasážemi, nicméně zpětně to hodnotím jako klad, neboť Will Smith i ( překvapivě ) Martin Lawrence ( kterého jinak rád nemám ) jsou výbornými parťáky a jejich slovní přestřelky odsýpají a divák si je užívá více než akčních přestřelek. Mizery lze jen doporučit. ()

lofa

Filmová prvotina na režisérské židli se Michaelu Bayovi skutečně povedla (a to jeho vlastní Porsche 911 mu docela závidím :-)) Velmi svižně plynoucí akce, které jsou kombinovány s poměrně slušným soundtrackem. Hudbu má na svědomí Mark Mancina. Soundtrack:1.Diana King - Shy Guy, 2. Warren G - So Many Ways [Bad Boys Version], 3. 69 Boyz - Five O Five O (Here They Come), 4. Juster - Boom Boom Boom, 5. 2Pac - Me Against the World, 6. Someone to Love, 7. Keith Martin - I've Got a Little Something for You, 8. Ini Kamoze - Never Find Someone Like You, 9. Call the Police, 10. Da Brat feat. The Notorious B.I.G. - B Side, 11. Xscape - Work Me Slow, 12. Call O'Da Wild - Clouds of Smoke, 13. KMFDM - Juke Joint Jezebel, 14. Inner Circle feat. Tek - Bad Boys' Reply, 15. Mark Mancina - Theme from Bad Boys ()

DeathTheKid

V mládí to byla moje třešnička na dortu a tím mládím myslím věk mezi 6-10 lety, kdy jedinou možnou výplní léčení rýmečky a kašílku (někdy i teplotka) bylo prcnutí VSHky do "videa" a bomby pecky s Mizery. Líbila se mi především akce a to Porsche, no ale hlavně jsem se na filmy "nedíval" jako nyní. Teď, o cca 12 let později zhodnocuji, že Mizerové střílí na slepo v dialozích i ve vystavění děje a bylo tam zbytečně moc roztěkanosti mezi charaktery (zabte můj vysvětlovací skill). A Bože, Anna Levine absolutně neumí hrát, nebo mluvit, nebo cokoli... ale Téu bych si dal. ()

jefff

Poprvé viděno až po mnoha a mnoha letech od premiéry a humor ani příběh mě nebavil. Devadesátky nabídly i lepší žánrovky. ()

Smileface

Podle mě skvělá podívaná a po Skále to nejlepší co kdy Bay natočil.Skvělé vtipy,napínavé akce + Výborná herecká dvojka Smith a Lawrence se jako dva protipóly skvěle doplňují. ()

ZkuKol

Jen je škoda, že se v následujících letech nepodařilo Tee Léoni prodat svůj sex-appeal jako právě v Mizerech! ()

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

01.02.2023

Po úspěšnému návratu k sérii Mizerové se Will Smith (Král Richard) a Martin Lawrence (Jednej správně) oficiálně vrátí i pro čtvrtý díl. Situaci před rokem mírně zkomplikoval fakt, že si Smith ušil z… (více)

Třetí Mizerové našli záporáka

Třetí Mizerové našli záporáka

22.12.2018

Třetí Mizerové, oficiálně Bad Boys For Life, obsadili hlavního záporáka. Stane se jim Jacob Scipio (Útok z hlubin), který ve filmu bude hrát hlavu drogového kartelu a chladnokrevného vraha Armando… (více)

Mizerové 3 s novým režisérem?

Mizerové 3 s novým režisérem?

10.06.2015

Godzilla 2… a Mizerové 3?

Godzilla 2… a Mizerové 3?

17.08.2014

V Hollywoodu často vznikají pokračování, po kterých moc lidí netouží. Dvě následující mezi ně ale rozhodně nepatří. Nejdříve trocha potěšení pro fanoušky letošního restartu Godzilly. Půlmiliardový… (více)