Will Smith a Martin Lawrence spojí své síly jako parťáci na poli zločinu, tedy spíš v boji proti němu, v tomto akcí nabitém filmu o dvojici skvělých chlapíků, z nichž se stanou skuteční Mizerové! Policii právě někdo přímo před nosem ukradl zabavené drogy v hodnotě sta milionů dolarů. Detektivové Mike Lowrey (Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence) mají možná po kariéře a navíc hrozí, že jim zavřou celé oddělení narkotik miamské policie. Proto se pouští do vyšetřování, které se ale nebezpečně zvrtne, když zabijáci unesou jedinou svědkyni loupeže, krásnou policejní informátorku a kamarádku obou chlapíků (Téa Leoniová). Rychlá auta, okouzlující žena a nikdy nekončící akce ve filmu Mizerové jsou zárukou dobré zábavy! (HBO Europe)

Xavi6

Po celkem chytlavé akční komedii následoval zprva poměrně slušný finiš, který se poté změnil na přehlídku nadsmrtelných výkonů, jako Lawrencův skok při záchrana Leoni, kdy střelec vystřelil za 1 sekundu, zatímco Lawrence se stihl rozběhnout a krásným skokem zachránil Leoni. Opravdu půvabné, ale i přes tyto ptákoviny je film rozhodně příjemným zpestřením dne. ()

Hanes88

Dvojka parťáků jak má být :). Pořád ukecaní, pořád pohádaní a mezi nima krásná Téa Leoni. Za mě parádní oddychovka. 60%. ()

J*A*M*A*L

Jednička mě docela zklamala.Už jen proto, že se tam trošku míň střílelo než ve dvojce a byla to spíše taková kriminálka.Ale co mě asi v tomto filmu nejvíc naštvalo byl ten dabing.To byla tragédie největšího kalibru.Vždyť ve dvojce byl úplně normální vlastně skvělej i když ve dvojce bylo lepší snad úplně vše.Naštěstí jsem viděl dvojku dřív než jedničku a kdyby to bylo naopak, tak bych se asi na dvojku vykašlal úplně.Ale přeci jen to byla Bayova premiéra role režiséra a tak mu to ještě odpustím.69% ()

Piškotka

Přemíru akce vyvažuje vtipné popichování obou hrdinů. Dobrá byla vědomá výměna identity spojená s trapasy a nedorozuměními. M. Lawrence a W. Smith dobří, soundtrack taky. ()

Paldiny

Po x rokoch som si pripomenul Bad Boys a s prekvapením zistil, že ono to až taká pecka nie je. Ono to vlastne nie je ani dobrý film, sotva priemerná, málo vtipná komédia s neznesiteľne preplácaným Lawrencom a občas dobre nasnímanou akciou. Will Smith aj s menšou rolou vyčnieva nad svojim parťákom ako Michael Jordan v lige liliputánov a dodáva pocit, že zlí chlapci majú čo povedať, len sú nepochopiteľne stále ticho, samozrejme myslené obrazne. Michael Bay sa v svojej prvotine rovnako len rozkukáva a nesmelo predstavuje akčný film v modernejšej polohe, ako sme ho poznali dovtedy. Slovami mojej polovičky, potenciál tam bol, ale priveľa tlachanín o ničom vychádza na jeden vydarený vtípok. Bojím sa dvojky, ktorá bola pre mňa istého času akčnou modlou. ()

Varan

´´Bad Boys, Bad Boys, Whatcha gonna do, whatcha gonna do. When they come for you´´ Jedna z věcí, která mě přiměla film je pokračování Mizerové navždy, které se mi líbilo rozhodně víc než tento 1.díl. Neříkám, že se film nepovedl jen jsem od této kultovky čekal o trochu víc napětí. (Moji kritiku filmu pravděpodobně podpořilo to, že jsem u filmu usnul - nebylo to z nudy :D). Will Smith a Martin Lawrence se jako hlavní hrdinové povedli myslím, že tohle Bay odhadl výborně. Pokud jde o akci tak místy je to o ničem. Snad nejlepší části filmu byl začátek, zpěv Smithse a Lawrence a konec. Samozřejmě že mě soundtrack nadchnul. Suma sumárum 3/5. ()

cityman

Tohle je podle mě zatím nejlepší film Michaela Baye. Ladně v sobě kombinuje černoškou komiku s drtivou rychlostí a výbušností akčních scén. Dvojka už je ve stádiu plánování a tak moje sliné žlázy začali znovu reagovat. :o) ()

Angie91

Miluju Willa Smitha a miluju Martina Lawrence, ale pardon Tea Leoni?... to opravdu nemohli vybrat z miliónů krásných bab co v USA mají jinou? I tak si myslím, že 3* je slušný hodnocení! ()

Movie Gourmet

Tenhle film je dnes už klasikou. Dvojice neustále se hašteřících černých poldů, kterým to spolu na plátně prostě výborně funguje. V přítomnosti charizmatického záporáka a krásných slečen pod taktovkou lehce megalomanského Michael(a) Bay(e). Verdikt: 5* a 80 - 85 %. ()

mira007

Krimi z Miami - Will Smith a Martin Lawrence jako dva protidrogový detektivové, kteří zachraňují svědkyni Téu Leoni před charismatickým Tcheky Karyem. Svěží, akční, stylové i s tím Porschem 911 za tónů perfektní filmové muziky Marka Manciniho. ()

Jaro_slav

Na první ostrou rozcvičku a hledání režisérskýho rukopisu fakt dost povedený, ale protože jsem od Majkla viděl jeho ostatní filmy a až poté Bad Boys a Bad Boys II, chybí mi tu ta jeho Michaelbayovská přehnanost, přiohnutá realita a zábavná kýčovitost někerejch záběrů, což jsou přesně ty prvky, pro který ty jeho filmy miluju nejen já. Co funguje výborně je chemie mezi Smithem a Lawrencem – a nejspíš je to půlka úspěchu tohole filmu. 60% ()

ArthasKarfa

Skvělá akce a zároveň vkusná legrace občas trošku trapná, ale prostě do filmů jako je tenhle to patří. Zábada od začátku až do konce, výborně sehraná dvojka. ()

Ollie235

S odstupem času je až těžké uvěřit, že tohle je prvotina Michaela Baye. A zároveň popravdě jeden z nejlepších filmů co natočil. Příjemná cop-buddy komedie se zábavnou hlavní dvojicí sice již po 25 letech nabrala značný retro nádech, ale funguje bez problémů i teď. ()

Spacecore

Devadesátková akční klasika, kdy musím ubrat z nostalgického hodnocení pěti hvězd na čtyři, protože při opakovaném sledování na povrch vyplývají různé malé logické kiksy a lapsy. Jinak ale akce je intezivní, humor skvělý, přesně namíchaný koktejl, kdy je film strašně cool. Běhat v tílku v rozpáleným Miami a honit zločince, to je prostě klasa. ()

Vronsky

Michael Bay je zajímavá persona - Bruckheimerův dvorní režisér, který (jestliže neobletuje krabici s mlékem) točí dobré filmy s pravděpodobností 1:2. Hned první snímek tvůrčí loterie jej vyhoupl na sedlo divácké popularity, kde si však na rozdíl od katastrofických filmů v budoucím čase užije i divák nehazardér. Bez pyrotechnické armády, jež se později stala jeho firemní značkou, dávkuje režisér akci / humor v poměru z odpočinkové kategorie, čímž nevyvíjí tlak ani na nejnižší patra lidské inteligence. Scénář po koncový znak zcela v rámci žánrových pravidel se snaží oživit videoklipovou režií a nadšený Bayovec se dočká i tradičního "zpomaleně rotuji kolem zvedajících se bouchačů" záběru (c). Přesto se z okovů průměrnosti dostávají Bad Boys především zásluhou tria Smith - Lawrence - Leoni, jenž všechen ten standart korunuje na relaxační nadprůměr. ()

Kroupa

Nemůžu dát víc hvězd filmu, který by zničilo ubrat několik výbuchů a trochu zahalit Téu Leoni. Zbylo by pár povedených, a kopa nepovedených vtipů. ()

thunnus

Průměrná akční komedie, která pro jednou zabaví, ale víckrát se na ni dívat nedopoeučuju. Ještě štěstí, že má takový spád. ()

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

01.02.2023

Po úspěšnému návratu k sérii Mizerové se Will Smith (Král Richard) a Martin Lawrence (Jednej správně) oficiálně vrátí i pro čtvrtý díl. Situaci před rokem mírně zkomplikoval fakt, že si Smith ušil z… (více)

Třetí Mizerové našli záporáka

Třetí Mizerové našli záporáka

22.12.2018

Třetí Mizerové, oficiálně Bad Boys For Life, obsadili hlavního záporáka. Stane se jim Jacob Scipio (Útok z hlubin), který ve filmu bude hrát hlavu drogového kartelu a chladnokrevného vraha Armando… (více)

Mizerové 3 s novým režisérem?

Mizerové 3 s novým režisérem?

10.06.2015

Godzilla 2… a Mizerové 3?

Godzilla 2… a Mizerové 3?

17.08.2014

V Hollywoodu často vznikají pokračování, po kterých moc lidí netouží. Dvě následující mezi ně ale rozhodně nepatří. Nejdříve trocha potěšení pro fanoušky letošního restartu Godzilly. Půlmiliardový… (více)