Will Smith a Martin Lawrence spojí své síly jako parťáci na poli zločinu, tedy spíš v boji proti němu, v tomto akcí nabitém filmu o dvojici skvělých chlapíků, z nichž se stanou skuteční Mizerové! Policii právě někdo přímo před nosem ukradl zabavené drogy v hodnotě sta milionů dolarů. Detektivové Mike Lowrey (Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence) mají možná po kariéře a navíc hrozí, že jim zavřou celé oddělení narkotik miamské policie. Proto se pouští do vyšetřování, které se ale nebezpečně zvrtne, když zabijáci unesou jedinou svědkyni loupeže, krásnou policejní informátorku a kamarádku obou chlapíků (Téa Leoniová). Rychlá auta, okouzlující žena a nikdy nekončící akce ve filmu Mizerové jsou zárukou dobré zábavy! (HBO Europe)

*Colorado

Tak tahle akční pecka mi přirostla k srdci. Sympatičtí hrdinové, slizkej záporák, krásná Téa Leoni, vtipné hlášky, akce, auta.. prostě všechno! Co se týče dabingu, tak je zbytečné se vyjadřovat, třikrát hurá za verzi ČT. Dle mého lepší než dvojka a minimálně na stejné úrovni, ne-li výš než Skála. Přišli prostě dřív a jsou mi blíž :-) ()

Elin

Tak tohle docela vyšlo. Rozhodně jsem nečekal, že mě to bude až takhle bavit. Přestřelky, honičky v autech a výbuchy jsou přesně takové, jaké bychom od Michalela Baye čekali. Jinými slovy skvělé. Will s Martinem jsou jako dvojice parťáků uvěřitelní a jejich vzájemné kočkování diváka nijak neirituje a víceméně si to užívá. Pokud si chcete odpočinout a nenamáhat při tom moc mozkovnu, je tohle docela dobrá volba. ()

J. T. Kirk

Zábavná akční komedie, která bohužel nemůže nabídnout nic jiného, než zábavu a pěkné akční scény. Prostě klasický Bay, ale to je právě ono, vypnete mozek a jen "čumíte" a "řechtáte" se.. Mimochodem Smith je dobrý téměř všude, Lawrence byl v té době ještě celkem dobrý herec. Narodzíl od toho co točí teť se mu Mizerové opravdu povedly. Dále Leoni, ta byla... pěkná?.. :D A Karyo no z toho šel i docela strach .) ()

DHDV

Pokud se Vám bude líbit ústřední dvojice, bude se Vám líbit i film. Tento „Bayúv“ film považuji za jediný, kde forma až na tak nezastínila obsah filmu. Tohle je „klasická“ americká akční kriminálka z 90 let, kde Bay ukazuje svoje nadání pro „cool“ záběry a už vidíte jeho potenciál ničit obsah formou … 3+ ()

char_t

Zatímco akce pěkně odsejpá, jak ostatně bývá u Baye zvykem, rozhovory zřejmě psal nějaký pubertální fekálník. Za tři, ale lepší tři. ()

Hapretor

Shit boys. Martin Lawrence je ušatej trapák. Will Smith je rádoby drsňák, ale je taky trapnej. Fakt je nemusim. They suck! ()

jirkis

Podle mě naprosto průměrný akční film s pár vtipnými scénkami. Takový pokus o napodobení Smrtonosné zbraně. Ale nebylo to špatné! :-) ()

GOREGASM

Debut Michaela Baye jsem viděl už hodně dávno. Navíc s českým dabingem, a proto přišel pravý čas shlédnout Bayovu prvotinu v HD. Pořád je to dobrá zábava. Dvojka Smith - Lawrence je sehraná a jejich vzájemné popichování je vtipné a v kombinaci s na danou dobu nadčasovou akcí jde o tehdejší špičku žánru akčních buddy movies. Co ale sráží mé hodnocení je to, že Bay zatím nepředvádí pro něj typickou over-the-top akci a pedál má přišláplý jen z půlky. Navíc ani Tcheky Karyo jako hlavní záporák na mě výrazně nezapůsobil. Na rozjezd kariéry ovšem vynikající. 70% ()

RedDuck

Nejsem schopný koukat déle než půl hodiny tak je hvězdička spiše pro herce. Nesnáším slovo rádobyvtipný, ale k tomuto filmu pasuje. ()

MickeyStuma

Akční popkornová zábava od Michaela Baye, který tímto snímkem debutoval a ihned zabodoval. K úspěchu mu samozřejmě dopomohla dvojice Martin Lawrence, Will Smith, která se do svých rolí vtělila s tak ohromným elánem a ambicemi, že to až vytváří dojem mnohaletých policejních zkušeností. I ta kulometná salva hlášek je u nich samozřejmostí za každé situace. Scénář propracovaný, bez zádrhelů, či sebemenšího zaškobrtnutí. Zábavnost je v rámci humoru, akce, dramatizace i nějaké té romance ve zcela vyrovnaném stavu. Povedený soundtrack už jen kopíruje hudební trend své doby. Videoklipové vyznění dodává tu správnou energii a patřičnou přitažlivost, takže výsledek má šanci zaujmout i po letech. ()

BeranSon

Bad boys je slušná akční jízda, se suchým humorem. Moc mě film nezaujal, asi tím, že je to takový tuctový akčňák a rozhodně bych se na něj sám od sebe nepodíval, ale nuda je nuda, však to znáte. 5/10 Čili z tohoto vyvodíme tento závěr: Není to ani nejlepší, ale ani nejhorší, rozhodne to není výborné, a rozhodně to není špatné. ()

digishit

Když jsem viděl Mizery uplně poprvé neměl jsem ani šajna kdo je to ten Michael Bay a myslím, že na tom byla takto většina z nás. Ještě aby ne. A bylo mi to vlastně úplně jedno, protože jsem prostě viděl další akční film, ale už tehdy jsem tušil, že to nebude jen tak. Každým dalším zhlédnutím jsem film měl radši a radši. Dnes můžu říct s klidným svědomím, že ho prostě žeru! Jak už drsného Willa, kterého jsem měl rád už od Fresh Prince tak uřvaného Martine Lawrence, kterého jsem v té době vůbec neznal (a i přesto se dostal v titulkách na první místo před Willa). Bayovské trademarky miluji ještě více a hledám je v každém dalším filmu. Tyto poznávací znamení a naprosto výborná hudba Marka Manciny dává dohromady jeden z nejlepších akčních filmů devadesátých let! A to bym Michael stále upoután na pomyslném řetězu, ale jak stoupala oblíbenost jeho hrdinů tak se řetěz pomalu, ale jistě uvolňoval až se přetrhl a dal tak volnost k vytvoření nejvýbušnějších filmů všech dob! ()

helloween93

Já mam tyhle buddy komedie o dvou poldech rád a tahle akční komedie patří mezi ty TOP. V tomhle filmu se Bayovi povedlo natočit dobrej akčňák s relativně malým rozpočtem a film šlape jako hodinky. Lawrence a SMith se skvěle doplňují. 4* ()

RakeW

Koncentrát čisté devadesátkové akce s devadasátkovým lookem, devadesátkovou muzikou a devadeskátkovou tupostí. ()

Rathalos

Tak toto je moja oblubena komedia hlavne kvoli dvojke Martin Lawrence a Will Smith,super zladeni policajti,ktori ma neskutocne rozosmiali,vyborne hlasky a zabava ako sa patri,dvojka bola taktiez super,tesim sa na pokracovania...:-) ()

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

01.02.2023

Po úspěšnému návratu k sérii Mizerové se Will Smith (Král Richard) a Martin Lawrence (Jednej správně) oficiálně vrátí i pro čtvrtý díl. Situaci před rokem mírně zkomplikoval fakt, že si Smith ušil z… (více)

Třetí Mizerové našli záporáka

Třetí Mizerové našli záporáka

22.12.2018

Třetí Mizerové, oficiálně Bad Boys For Life, obsadili hlavního záporáka. Stane se jim Jacob Scipio (Útok z hlubin), který ve filmu bude hrát hlavu drogového kartelu a chladnokrevného vraha Armando… (více)

Mizerové 3 s novým režisérem?

Mizerové 3 s novým režisérem?

10.06.2015

Godzilla 2… a Mizerové 3?

Godzilla 2… a Mizerové 3?

17.08.2014

V Hollywoodu často vznikají pokračování, po kterých moc lidí netouží. Dvě následující mezi ně ale rozhodně nepatří. Nejdříve trocha potěšení pro fanoušky letošního restartu Godzilly. Půlmiliardový… (více)