Audrey (Mila Kunis) a Morgan (Kate McKinnon) jsou nejlepší přítelkyně, které se nevědomky zapletou do mezinárodního spiknutí poté, kdy jedna z žen zjistí, že její bývalý přítel byl ve skutečnosti špión. Svět špiónů ale není úplně připravený na dvě všehoschopné ženské. (Vertical Entertainment)

blondboss

Nenáročná akčná komédia, ktorá poteší a ničím neurazí. Pozerá sa na to dobre a v zásade to nemá nejako veľa hluchých miest, navyše akčné scény celkom prepracované. Nemyslím si, že to bol až taký prúser, aj keď treba uznať, že podobných komédií už tu bolo mnoho. Mila Kunis veľmi potešila a Kate McKinnon jej skvele sekundovala. Na jedno odreagovanie sa je to fajn snímok, rýchlo ale na neho zabudnete. 60 % ()

janinka123

Tento film mě opravdu překvapil. Skvělé akční i komediální scény, při kterých jsem se i nahlas zasmála, k čemuž samozřejmě přispěly úžasná Kate McKinnon a neméně úžasná Mila Kunis. ()

suzie379

Výborná komedie! Koněcně pořádný vtipný špioňácký film. Všechny Bondovky se můžou jít bodnout. Krásné prostředí Prahy a Vídně. ()

BlackAdder87

Nic moc jsem od toho nečekal, ale nakonec to nebylo úplně špatné, i když skoro dvě hodiny už jsou na komedii tohohle tipu na hranici snesitelnosti. Jinak je to vcelku koukatelný průměr. ()

Kushina

Docela nesmyslně zábavná akční komedie, kde jsem se párkrát zasmál. Celkově jsem se dost zabavil, bylo zde hodně akce, vtipů, zvláštních scén a jako parodie na špiony skvělý. Sice na takové kingsmana to fakt nemělo, ale kouzlo právě bylo v tom, jak totálně blbé holky svoji hloupostí překvapí i zkušené zločince. 65% ()

ssscream

Z akčních komedií je tato jedna z těch lepších. Nečekejte sice žádný zázrak, ale pokud akčni komedii, tak proč ne... ()

PenelopaW

Nebylo to úplně blbé, ale taky to nebyla žádná hitovka. Námět mi připadal super, Mila Kunis a Kate McKinnon jako sázka na jistotu, a když se tam navíc objevil i Sam - Jamie Frazer - Heughan, říkala jsem si, že to nebude úplná ztráta času. Leč frekvence, s jakou hlavní hrdinky jen tak někoho zabily, aniž by z toho měly minimálně trochu morální dilema nebo opletačky s úřady, to, jak rychle se vpravily do nových rolí - to už úplně ono nebylo. Kdyby někdo cestoval po Evropě s vizitkou vraždících Američanek, upřímně pochybuji, že by je pak jakákoli tajná služba vzala k sobě. Některé scény mi přišly zbytečně surové či morbidní (třeba řezání palce) a ve finále jsem se pořádně nezorientovala v tom, co vlastně bylo na té flashce, kdo patřil mezi hodné a kdo mezi ty zlé. Takže souhlasím s komentáři níže, že z toho nakonec je tak trochu průměr, který když po letech uvidím v televizi, neurazí, ale srdcovka se z toho nestane. ()

Ace.A.T.L.

Tak jsme Milu viděli v různých rolích a role, do ohně vhozený přítelkyně agenta, o kterým neví, že je agent, to tu ještě asi nebylo. Můžu říct, že mi k ní tahle role sedla líp, než máma s dětma, řešící si krizi středího věku tím, že udělá akci. Tady tak nějak víc rozkvetla. Víc k ní sedí hrát si na stále si užívající ženskou, než puťku po přechodu. V tomhle filmu je jak akce(a to ne zrovna v malým množství. Některý scény jsou na komendii fakt parádní), humor, vtip, romantika a skrátka všechno, co by film tohohle ražení měl mít. Nečekejte Oscarovej počin, ale pohodovej, relaxační film, kdy stíháte sledovat akci i se sem tam pousmějete nad tím, jak je Mila sexy. Za mě slušný 3* a DOPORUČUJU PS: Děkuju za České Budějovice ve filmu :) ()

moriero odpad!

Kdyby to mělo standardní hoďku dvacet, možná bych tomu vypálil aspoň jednu hvězdu (za Milu). Ale ta stopáž byla fakt vražedná. Když už jste si mysleli, že se postava té husy Morgan nemůže ztrapnit víc, pokaždé se jí to nějak podařilo. Až vás ta holka přivedla do stavu naprosté nenávisti. Nedoporučuji ani jako výplň času na nedělní oběd. ()

notozjano

Momentálně je to tu na 60- ti procentech a myslím si, že to i zhruba odpovídá. Kate McKinnon slušně film vede a Mila Kunis je tu tentokrát jakoby ta druhá, byť se film točí okolo její postavy a vzhledem k jejímu charakteru je to hodně do plusu, čímž samozřejmě nemyslím, že by bylo něco špatně. :) Na holčičí komedii to má i docela slušnou akci, vtipu je zde dost a na obě herecké kolegyně se dobře dívá. Jo, rád tomu dám čtyři. ()

Brainstorm

Dvě potrhlé nejlepší kámošky se ocitnou v situaci, kdy mají něco, co každý chce. Sami ale nevědí, co vlastně mají a komu věřit. Jde o slušnou parodii, kde jsem se i docela zasmál. Morgan to už místy přeháněla, ale zase tady do toho filmu se to docela dobře hodilo. Za mě 70%. ()

Xardaxis

Tak jsem se těšila na dobrou akční komedii, až z toho přišlo těžké zklamání. Humor dvou hlavních hrdinek se mi líbil, u pár scén jsem se i od srdce zasmála, ale když naopak u celkem velké části filmu raději koukám jinam, moje hodnocení těžce padá. Fakt totiž nemusím nechutné scény plné krve. Nakonec jsem ráda, že jsem na to nestihla jít do kina, těch peněz bych při první noční můře hodně litovala. Jo, jsem holka, problém? :) Každopádně kdyby šlo jen o komedii bez akčních scén, bavila bych se daleko víc. ()

Igy007

Úplně prdlej film. Tohle je moje gusto. Někdo tady psal, že údajně trapný humor; každopádně já se hodně bavila. Zjevně mám ráda "trapný humor" :-))) ()

bigmatko

nebolo to tak trápne ako som čakal pod ťarchou zážitkov z predchádzajúcich pseudokomédií z americkej produkcie. samozrejme tam miestami kolíše logika a reálnosť aj prirodzenosť humoru ale je to zábavné a akčné. Kate sa síce pohybuje veľmi často na hrane trápnosti až výstrednosti ale to bol pravdepodobne zámer lebo jej postava to proste nemá v hlave tak úplne v poriadku. je to taká špionážna oddychovka, kde netreba hľadať zmysel príbehu. ()

Šestá mise Toma Cruise vládne kinům

Šestá mise Toma Cruise vládne kinům