Audrey (Mila Kunis) a Morgan (Kate McKinnon) jsou nejlepší přítelkyně, které se nevědomky zapletou do mezinárodního spiknutí poté, kdy jedna z žen zjistí, že její bývalý přítel byl ve skutečnosti špión. Svět špiónů ale není úplně připravený na dvě všehoschopné ženské. (Vertical Entertainment)

asdfasdf

Některé scény byly doopravdy vtipné a nasmál jsem se u nich docela dost, problém nastává s celkovým dějem. Prostě klasický příběh - někdo se omylem zaplete do něčeho tajného, snaží se někam něco dopravit a nakonec celé jeho chování a činy vypadají jako kdyby to byl ostřílený voják nebo agent, vše přežije skoro beze škrábnutí a je happyend. Některé kousky by v reálu nebyl schopný udělat nikdo. Jinak celkově to bylo dost zamotané a kromě gagů tam nebylo nic moc co by se mně nějak zvláště líbilo. Fakt nechápu postavu bývalého kluka Audrey - přijde mě to takové zmatené, na konci jsem fakt nevěděl kdo to je a pokud byl tedy badguy tak nechápu jak se dostal z různých věcí. Po shlédnutí traileru jsem od toho očekával mnohem víc, ale zase to nebylo úplně mimo a mám celkem dobrou náladu, takže budu mírný. ()

Mark1983

Průměrná komedie, která si vedle Matek na tahu ani neškrtne. Místy je to úsměvné, ale výbuchy smíchu jsem u toho neměl. ()

CheeseFigure

Áno, malo to aj slabšie momenty, ale klamal by som, keby som tvrdil, že som sa nebavil. A to nie som žiaden fanda Mili Kunis. Dej je jednoduchý, rýchly, prekvapivo občas krvavý. Najzábavnejšie momenty? Krádež auta Jaguár a agentov palec (kto videl pochopí). ()

Bogrant

Preafektovaná hra na špiónov, ktorá sa sa snaží byť hrozne vtipná, ale je hrozne trápna. Dobrá je len svojími lokáciami, ktoré navštívi. Málokedy som sa na niečom zasmial. A neviem, či to je zrovna týmito dvoma rolami, ale už dlhšie mám dojem, že McKinnon sa pomaly, ale isto dostáva na môj zoznam herečiek, ktoré ma značne iritujú a Mila je síce pekná, ale ako herečka dosť slabá. ()

Pythonator

Na komedii nečekaně mnoho mrtvol a krve. Krom povedených akčních scén to i pobaví. Mila je tradičně příjemná, ale o zábavu se stará hlavně kolegyně. Kate McKinnon má rozhodně potenciál být větší hvězdou. Místy je to skvělý film, ale celek je takové nedotažené ženské nekonečně dlouhé cosi. ()

JB001

Na čtyři hvězdy to není, ale vzhledem k tomu, že jsem od toho nic nečekal a vydržel jsem až do konce, pobavilo mne to. Jamieho Frasera ocení především ženské publikum a já mám slabost pro Gillian Anderson. Mila Kunis byla ale taky fajn ()

Thalin

Taková průměrná americká blbost o dvou kozách, co spadnou nechtěně do průseru a za pochodu dělají další a další. Já se docela bavila, má to humor, akci, je tam Mila a Sam. Nejvtipnější byla asi část z Prahy. Morgan to místy trošku přepalovala, jinak bych klidně dala o hvězdu víc. ()

babuška

lehce nadprůměrná komedie, dvě baby a mila obzvlášť, trochu té špionáže, docela dlouhá česká stopa, dal bych tři ale za tu přenosilku 4/65% ()

Brroma

Na špióna jsem šla původně jen kvůli Samovi Heughanovi , ale jsem moc ráda, že jsem to udělala. Film sice místy trochu absurdní, ale ten humor, už dlouho jsem se takhle nepobavila. Kate McKinnon byla skvělá a Mila Kunis jí skvěle doplňovala. A Sam, Sam byl tak neskutečně sladký, že nemůžu dát prostě míň, než plných 5 hvězd. PS: Kdyby to šlo přidám ještě 6 za krásnou Prahu. ()

Moco odpad!

Americká produkce tohoto druhu je do značné míry odpad. Proč? Všímám si už dlouho jaké hodnoty tyhle produkce šíří a k čemu tyhle snímky lidi nabádají. Jedna za zhoubných věcí je povzbuzování lidí k šíří „hodnotové neutralitě“ - jako že všechno je v pohodě: Chováš se jako idiot - "super seš v pohodě"; právě si zavraždila pár lidí - "cool to je bezva"; nemáš žádné zábrany ani hodnoty - "suuuper to je jízda"; a tak dále. Přijde mi, že kinematografie se ve velké míře podílí na snižování inteligence obyvatelstva a vštěpuje nám dojem, že "být idiot je in", protože v životě vlastně o nic nejde, jen o to být "kůl". Tato hodnotová vyprázdněnost s důrazem na "neustálou akčnost" způsobuje, že vám dnes běžný divák o hlubším snímku řekne: "Celou dobu se tam nic nedělo, až na konec to docela šlo", no a myslí tím, že akční scény byly pouze na konci snímku. Vedení dialogu, přemýšlení, sociální kontakt, rozvaha, klid nebo duchovno a rozjímání - to už snad dnes ani není považováno za filmový koncept. Takže za mě je tento snímek odpad a nezachránila to ani linie dvou jakž takž normálních postav Mily Kunis a Sama Heughana, protože celkový koncept prostě směřuje k "hodnotovému vákuu" nebo „hodnotové neutralitě“. A je to pro kinematografii bod, ve kterém by se měla raději otočit a jít zpátky k tradičním hodnotám, hodnotnějším scénářům a režii... ()

ferdomravec

sú to silnejsie 3* alebo slabsie 4*. Necekala som od toho vela a vela som ani nedostal. Akcia bola dobra ale siel som na komediu. Prave ta komedialna zlozka bola najslabsia cast. Peniaze na kino ale nelutujem. Fajn oddychovka ()

StandikK

Film má docela rozporuplný děj. Občas je nesnesitelná nuda a kupa žvástů. Na druhou stranu, když se rozjede akce, tak zůstanete připoutání v židli a jen pomaličku lapáte dech - no, zkrátka paráda a pořádný nářez. Dějově film nic zajímavého na filmové plátno nepřinese a navíc již tooolikrát ohrané, ale pohledy na kouty Evropy, které už dobře znám mi vnese trochu nostalgie. Pěkně povedený filmový kousek. ()

ciapok

vydarená crazy komédia, ktorej akčné scény môžu závidieť aj legendy serióznych drsných filmov. Na moje prekvapenie, druhý film pre mňa neznámej režisérky; výborná chémia Mily s Kate, ktorá tu bola v top forme a tak ako ju aj ohodnotila postava vo filme, "little too much", mnohí ju asi nemusia. Mne tu pasovala a Mila Kunis ju triezvo a diétne dopĺňala. Teda žiadne guilty pleasure, hrdo sa k tomuto hlásim, bavilo ma to. ()

Konev

Na hranici vkusu, spousty sprostých slov, plytký děj, rádoby komedie...nebo drama? Ani jedno, ani druhé, prostě se dokoukáte a víckrát se na ten film nepodíváte... ()

Šestá mise Toma Cruise vládne kinům

Šestá mise Toma Cruise vládne kinům