Reklama

Reklama

Nikdy to nevzdávej 3

  • USA Never Back Down 3 (více)
Trailer

Obsahy(1)

Bývalý šampión MMA Case Walker (Michael Jai White) sa drží v úzadí a víťazí len na malých regionálnych zápasoch po tom, čo sa odmietol pripojiť k silným novým ligám, ktoré tlačia svojich bojovníkov k užívaniu drog zvyšujúcich výkon. Walkera presvedčí starý priateľ a renomovaný bojovník Brody James (Josh Barnett), aby sa k nemu pripojil v Thajsku a trénoval ho na veľký súboj proti dosiaľ neporazenému a smrteľne nebezpečnému Caesarovi Bragovi (Nathan Jones). Počas tréningu je Brody zranený. Walker pod tlakom bezohľadného a veľmi vplyvného promotéra Huga Vegu (Esai Morales) súhlasí s tým, že Jamesa nahradí a bude bojovať so svojím zatiaľ najťažším súperom - ale iba za jeho vlastných podmienok. (TV Markíza)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (55)

misterz 

všechny recenze uživatele

Kto potrebuje vypnúť a pozrieť na niečo nenáročné, no pritom ale nie nudné, tak myslím, že tento snímok je dobrá voľba. Michael Jai White je výborným interpretom bojových umení na plátne, čo dokazuje aj v tomto prípade. Navyše ma pobavila aj postava "magora" Bragu, ktorý tu bol i keď hrozivý, no aj napriek tomu komický. Škoda, že ho tu bolo tak málo. Priemer. 60/100 ()

Yoshitsune 

všechny recenze uživatele

Michal Bílý, stále černý a však už né tak bojechtivý, Michal žije na hromádce jako pravý sensei a nic mu nechybí, tu mu do cesty vstoupí nějaký kámoš a dá mu nabídku, nabídku, která se neodmítá. A tak Michal nabídku bere a jede do Thajska, však moc Thajců tam neni. Tak to tam Černý Michal hezky jede přibarvit, a plesknout nějaké zápasníky po hlavě, zápasníky kteří se jmenují Cobra (Zmije a Chřestýše v Thajsku prej neměli) a Bagr........né Burgu.........taky ne, že by Bořivoje ? No na jméně tolik nesejde, ale asi chci moc, když sem chtěl po Michalovi, nějaký ukrutně šílený a napínavý turnaj, kde Michal a hrstka jeho věrných, se budou muset probojovat přes stovky nabušených zápasníků aby pak Michal bojoval s tím největším ze všech. No byť Bořivoj je velký a taky dost mručí, řve, prská a dupe tak moc toho Bořivoj nepředvede. Jako jasně má bejt ten zlej, co bere steroidy a píchá si to rovnou do hlavy, ale nijak sem mu to nebaštil, asi je to tím, že je ve filmu deset minut. Ano nejnaštvanější Australský herec je ve filmu zhruba deset minut. Ve filmu sou čtyři bitky a z toho jen dvě sou jak takž, však žádné velké bomby v tomhle nečekejte. On Michal teď jak dělá do toho režírování, tak strašně zpychnul, zkouší to artovou cestou a to je cesta nudy. On totiž místo toho aby Michal třískal nějaké bijce, tak ho vidíme jak leze na skládku a tam hledá poklady, pak toká s nějakou černoškou, pak ochutnává místní kuchyni, povídá si sám pro sebe na pokoji a hledá si nové a nové kamarády. To je celé, Jaa totálně nevyužitý, Jones spíš k smíchu, Yanin......docela ušla, Barnett taky k ničemu. On Michal se chce vyrovnat Scottu Adkinsovi, který nám dává Boyku a další jiné frajery, a Scott ve svých filmech jede na plno, zatímco Michal se jen válí. ()

Reklama

verbal 

všechny recenze uživatele

„Nikdy zpátky, downe 3“ je sice opět přehlídkou panoptika rozličných agresivních mongoloidů, poloopic a pologramotných hovad, které měli rodiče ihned po potratu pro zachování globální humanity a bezpečnosti rozprodat na orgány, nicméně oproti Downům 1 a 2 registruji výrazné zlepšení. Otylý afrokatarista a budoucí hvězda hororového seriálu Walking Steroids - Míša Je Bílý! - se totiž tentokrát nesnaží být až tolik kůl, jen tak zesatandarma unyle nedělá kozama TA-BLE-TY a neválí tudo s náctiletými debily pro Tytrubko, nýbrž se mu překvapivě povedlo uplácat klasickou osmdesátkovou žánkládovku se všemi těmi tunami klišé a patosů, které jsme v dobách bůmu kung-fuj baletů tolik žravávali. V ní se dle nejlepších tradic tisíckrát omletého konstruktu uvolí naučit mimořádně nesympatického a nehereckého retarda, jak si neoblékat před vstupem do ringu diskosaténové trenky naruby a jak v sérii ukrutně zpomalených tlusťoších vesnických facek udolat ještě větší, nesympatičtější a dementnější hovado, než je on sám. A jak už to v těchto těžkých, filosoficko intelektuálních počinech bývá, musí Míša nakonec díky ukrutně sofistikovaným scenáristickým finesám, plných hamižnosti, zrady, proradnosti, intrik a mrzkých charakterů, dát tomu vymaštěnému prasoidovi na piču sám a získat tak nehynoucí obdiv celého fistingového klubíku a srdce tentokrát až obskurně ohyzdné čokoprincezny. Závěrem si dokonce přispěchá v minutovém štěku zavýt před kameru i samotný Antonín Já, aby nade vši pochybnost prokázal, že je nejen výtečné gumové dildo, ale také mimořádně vymatlaný velepičus. Takže, ač se jedná o film nesmírně komplikovaný, plný kandidátů na Hamleta, trousících kierkegaardovské monology, a Míšův jedinečný smrtící styl, nazývaný mistry Šaošulinu Nasraný tapír, spíše připomíná prasečí balet v bahně kombinovaný s kulturistickým homopózováním než bojové neumětelství, bylo to prostě tak nějak nostalgicky zvráceně zábavné, a to mají mazlíčci rádi. ()

Rominator 

všechny recenze uživatele

Brody James (Josh Barnett) chce, aby ho na zápas v Thajsku trénoval Case Walker (Michael Jai White). Oponentem mu má být Caesar Braga (Nathan Jones), ale vše nejde podle plánu... První zápasník, kterého Michael Jai White v úvodu v ringu porazí, je Ron Smoorenburg. Tony Jaa má pouze takové ztřeštěné cameo. JeeJa Yanin je na tom o trochu lépe, protože se dostane i do ringu, ale je to pouze malá rolička o třech scénách. Nathan Jones má na tiskovce ohlašující zápas triko s dobrým nápisem (EAT - SLEEP - DESTROY), ale v samotném filmu kromě finále dostane dost málo prostoru. Ještě zaujme namyšlený zápasník Cobra, kterého hraje podle IMDb Eoin O'Brien, ale filmové titulky tvrdí Owen O'Brien. Josh Barnett sice hraje jednu z hlavních postav, ale je takový nevýrazný. V závěrečných titulcích filmu je uvedno, že vznikl v roce 2015. HODNOCENÍ 50% ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Není to nejhorší, ale na znamenitej druhej díl se to nechytá ani náhodou. Potíž je v tom, že se tady víc mluví než bojuje a i když jsem se na to těšil, tak přesně z toho jsem měl po neslaném, nemastném traileru obavy které se potvrdili. MJW tu působí opět spíš v roli mentora a i když tu má pár soubojů tak jsou všechny vesměs tréninkové a nejsou naostro mimo toho úvodního ze Smoorenburgem kde je, ale spomalovaček jak sraček na moje gusto až moc. Trochu škoda, protože jinak MJW ukazuje i v těch neostrých soubojích, že kdyby na to přišlo, tak pořád by seřezal všechny ostatní aktéry na jednu hromadu. Samozřejmě, že jinak se i nějaký další fighty najdou a ač na nich není nic výjimečného, tak svůj standart si drží, ale na moje gusto se film až moc zabývá děním kolem zde konaného turnaje a okecávání okolo, což však není moc podstatné když vezmete v potaz, že takových filmů už tu byl ranec. Takže vidět se to dá, ale žádný terno od toho nečekejte.55% ()

Galerie (32)

Zajímavosti (4)

  • Scéna v telocvični, v ktorej Cobra O'Conor (Eoin O'Brien) osloví Caseho Walkera (Michael Jai White) "What's up Mr Miyagi? Practicing your wax on - wax off?" je odkazom na scénu Karate Kid (1984), v ktorej Miyagi učil Daniela pohyby rúk tak, že mu dal navoskovať autá. (RigorMortis)
  • Podľa pravidiel MMA je ťažká váha, v ktorej sa má uskutočniť finálny zápas, do 120 kg. Vo filme ale zaznie informácia, že Caesar (Nathan Jones) váži cez 170 kg. Konanie sa takého zápasu by bolo nanajvýš sporné, ak nie nemožné. (Johnny.ARN)

Reklama

Reklama