Nikdy to nevzdávej 3

• USA Never Back Down 3 (více)

Bývalý šampión MMA Case Walker (Michael Jai White) sa drží v úzadí a víťazí len na malých regionálnych zápasoch po tom, čo sa odmietol pripojiť k silným novým ligám, ktoré tlačia svojich bojovníkov k užívaniu drog zvyšujúcich výkon. Walkera presvedčí starý priateľ a renomovaný bojovník Brody James (Josh Barnett), aby sa k nemu pripojil v Thajsku a trénoval ho na veľký súboj proti dosiaľ neporazenému a smrteľne nebezpečnému Caesarovi Bragovi (Nathan Jones). Počas tréningu je Brody zranený. Walker pod tlakom bezohľadného a veľmi vplyvného promotéra Huga Vegu (Esai Morales) súhlasí s tým, že Jamesa nahradí a bude bojovať so svojím zatiaľ najťažším súperom - ale iba za jeho vlastných podmienok. (TV Markíza)

bararich8

Nic moc, bitky jsou ucházející, ale příběhově a herecky dost mimo.Fanoušky vyloženě neurazí, ale je tu spousta lepších kousků. 2,5* ()

Likan7

Dobře jsem se bavil. A to je u tohohle filmu určitě nejdůležitější. Jai White si sedl jak do režisérský židle, tak se postavil před kameru a naservíroval mi hodinu a půl trvající zábavu, která mi dobře utekla. U těchto filmů je nejdůležitější, aby se to celou dobu jen rubalo, lidi u toho dobře vypadali a pokud možno co nejméně mluvili a nenechali nás přemýšlet nad příběhem. Faktem ale je, že i když po 15 minut na beton víte, jak to zhruba dopadne, vůbec Vám to nebude vadit a budete se bavit. White je totiž velkej sympaťák a hlavně, což je nejdůležitější, se umí hýbat a je ve formě. K čemu je Vám mít v tanečním filmu pěkně vypadající kluky, když ve skutečnosti neumí nic? (Jo, narážim na celou sérii Step Up, když nebudeme počítat Tatuma). S bojovými filmy je to stejný. Nový Kickboxer je toho příkladem, pokud se hlavní herec neumí hýbat a bez pomocí střihu neukáže, že umí kopnout výš, než k pasu, je to k ničemu. White naštěstí není tenhle případ a vzhledem k tomu, že 90% filmu buď trénuje nebo dává někomu přes držku, funguje to skvěle. Jasně, je to plný klišé a nic Vás tu nepřekvapí, ale mě to rozhodně nevadilo a takový filmy bych si mohl dávat stále. ()

Vykuk

Lepší průměr, někdo mi Majkovi měl říct, že to s tou tvrďáckou prďáckostí krapet přehání, je tak nezničitelný, až začíná připomínat Saegala:) Ale jinak fajn film, poslední dobou je takových mlátiček fakt pomálu a je to příjemné osvěžení, ikdyž je film dost táhlý, JeeJa Yanin tam mohla mít větší roli, ale její předváděčka v ringu super:) Tony Jaa tam hrál totálního ocasa, ale překvapilo mě, že se tam objevil :D. Hlavní "záporák" měl mít víc prostoru a nemusela to být taková vymetená palice.. no celkově lepší kousek, nadprůměr v této kategorii:) ()

vieriX

Těžko se hodnotí něco co je už třetí díl a od začátku se to bere jako béčko. Jai White pořád umí to monstrum co proti němu na konci je hodně obtížné skolit i pro něho. Berte to jako oddychovku z MMA prvky a budete spokojeni. ()

petrsponar

Pro mě nejlepší díl ,lepší než 2 a asi o stupýnek lepší než 1 bylo to víc drsný a tak hodně podobný filmům z 90 let což bylo velké plus ,ale jinak dobrá hudba skvělé souboje jsem spokojen 8/10 ()

Domas88

Konečně M.J.White a jeho podpis, který jsem konečně poznal a hlavně pochopil, že když tam hraje on, tak ten film dokáže zahrát klidně i sám. A se 2 se to vůbec nedalo srovnat, pobavil mne nezkutečně Tony Jaa :D , já ho žeru a ten jeho 2minutý úsek nemá chybu. ()

Dante1990

Odpočinkový Bčko, kde Michael Jay White opět ukazuje, že nasrat stokilovýho negra je prostě fakt špatnej nápad. Příjemná změna je Thajsko oproti USA, až na přemrštěný zpomalovačky jsou souboje celkem reálný... Jo, nemám s tím problém :) ()

Goumen

M.J.White je prostě borec. Líbí se mi, že oproti jiným našláplým hercům, opravdu i něco z bojovýho umění umí a že toho není málo. Souboje perfektní, herci sympatický a děj pro mě u tajového filmu celkem slušnej. Vše ještě dokresluje dobrá dynamická hudba. Věřím, že pro lidi bez vztahu k boj.sportům to bude spíš průměrný film, ale já nemůžu jinak než za 5* ()

bobo.sloufik

Never Back Down 3 není vůbec špatné pokračování bojové série, ale bohužel s předchozími díly to nemá krom hlavní postavy nic společného. Proto jen dvě hvězdy ;) ()

Little_Sawy

Síce som z toho videl maximálne tak niečo do hodiny, musím zhodnotiť, MJW je pekné hovado, a stále mu ide kopanie prdelí iných vcelku fantasticky. Pozerateľnosť bola super hlavne keď si šli rozmlátiť držky. To som len čumel, pre fanúšikov MMA povinnosť, ale aj pre tých ktorí chcú vidieť fajnú mlátičku. Príbeh to má jednoduchý. Aj keď by som si želal vidieť ešte MJW spolu so S. Adkinsnom, vo väčšej akcií, verím, že tí dvaja, by boli namakané duo. ()

Termit

Tretí diel Never Back Down 3 je asi jediným filmom z tejto trilógie, ktorý sa blíži k realite. Hlavnou postavou je sám veľký majster bojových umení Michael Jai White a servítku si pred ústa teda neberie. O akciu a bitky nie je núdza a sem tam sa vyskytne aj vtipná scéna. Nečakal som od tohoto filmu veľa ale prekvapil ma v dobrom zmysle slova. Po slabej jednotke a priemernej dvojke dostávame celkom slušný trojku. 4/5 ()

Majo.evans

Pvý diel sa mi páčil ale tieto pokračovania,vôbec.Dá sa na to pozerať ale jednotka je lepšia.Teraz je to už iba o hore svaloch a mlátenia.Jednotka mala aj myšlienku. ()