Hřbitov domácích zvířátek

• Česko Hřbitov domácích zvířat (více)

Se snem o lepším životě se mladý lékař Louis Creed se svou rodinou – manželkou Rachel, dcerou Ellie a tříletým synkem Gagem – přestěhují do nového domova ve venkovské městečku Ludlow ve státě Maine, znepokojivě blízko rušné dálnice. Když Rachel přijde při nehodě o milovaného kocoura, zoufalý Louis neochotně poslechne radu svého přátelského souseda, aby kocoura pohřbil na starém mikmackém hřbitově – tajemném pohřebišti s oživující mocí. Navzdory hrozným výsledkům a neustálým varováním od nedávno zesnulých se Louis zasažený tragédií musí na indiánský hřbitov vrátit a doufá, že tentokrát to bude jiné. Ale mohou se mrtví opravdu vrátit z hrobu? (Filmbox)

Spectre

Tak toto bolo Béčko ako hrom! Osobne ma ten film vôbec nepresvedčil, snaha o budovanie atmosféry a napätia nemala účinok. Aj tie 2* dávam len tak tak... ()

gocatgo

Přiznejme si že nejlepší výkon podal Church :) No, nebudu rozvádět, jak je to oproti knižní předloze ploché, o to víc mě mrzí že scénář psal sám King, má to ale i svá světlá místa. Výborná scéna s malou Zeldou a také poslední minuta filmu, stejně tak jako Sheena is a punkrocker před dopravní nehodou. Dale Midkiff je naprosté dřevo, a stejný výkon jako podal v Pet Sematary se s ním táhne celou další kariéru. Přesto všechno však snímek patří k těm lepším adaptacím klasických kingovek z osmdesátých let. ()

fredisek

Možná tehdy to mohl být dobrý horor, mně spíš přišel jako dobrá komedie až parodie na horory.... Jinak když řekne někdo z mých přátel, kteří se se mnou na to o Halloweenu dívali, "Zelda", je to jasný impuls k salvám smíchu. ()

Martin_W

Více jak tři hvězdy dát nejde.. Polovina filmu byla dobrá a ta druhá se zdála, jako by tu první parodovala.. Malý Gaby vypadal jako Chucky z Dětské Hry. 65% ()

geimz

Problém tejto adaptácie je ten, že scény su bezkoncepčne pozliepané na seba a s postavami a ich chovaním sa teda nedá ani trochu stotožniť. Celé to tak pôsobí ako lacná rýchlokvaška, dôležité scény sú však vystihnuté presne a preto 3 hviezdy. ()

Mikino00

Naprosto zprasená adaptace knihy. Kniha zůstala osekána pouze na dramatické scény (vypadající poměrně směšně, stejně jako pohřebiště s lesem) a chybí ty částí zdobící knihu, jako postavy a jejich vývoj, prostředí, tajemno, rodinné vztahy či vysvětlení pohnutek postav. Kvalitnější herci by také nebyli na škodu. Mnoho změn a předělávek je vyloženě na škodu. Navíc celá forma je taková nedotažená. Změněný konec to dorazil a rozladil mě na nejvyšší míru. ()

aLPaC

Stephen King je nejspíše autor, jehož knihy jsou nejčastěji zfilmovány. Škoda jen, že v mnoha případech jde pouze o béčkové záležitosti. Tou je bohužel i Hřbitov domácích zvířátek, který, kdyby se ho ujal nějaký lepší režisér a seriózní herci (nebo-li řečeno herci, kteří umějí hrát), by určitě mohl být zajímavý. Takhle ale není. ()

Oralfabet

Lepší, než nová verze, má to trochu víc osobnosti, dost věcí sice posrali (závěr s vraždící panenkou Gagem), některé věci prostě díky uspěchanosti nedávají oproti předloze smysl, ale stejně jde o docela zdařilou a věrnou adaptaci. Midkiff je sympaťák, ale herecky moc neoslnil, Crosby byla naopak docela dobrá, i když celkem nesympatická. Fred Gwynne rozhodně herecky nejvýraznější. Líbilo se mi, jak vypadala ta cestička. Jo a Pascow i Zelda byli super, nebo by spíš byli super, kdyby to s nima tvůrci tolik nepřeháněli, všichni přece víme, že čím méně něco děsivého ve filmu vidíme, tím děsivější to je... Jaws a tak, znáte to. Jo a ta CGI Wendigo hlava, co se Louisovi zjeví cestou k pohřebišti... ta byla fakt divná no. 6/10 ()

chalp

Niekto sa bojí Mikea Myersa, niekto Freddyho Kruegera, mňa však nikto nevydesil tak ako Zelda, pamatám si, že celú noc som nemohol od strachu zažmúriť oka.V tomto ohľade u mňa jednoznačný top, avšak samotný film potom už tak desivý nieje čo je na prevelikú škodu, ale pred pár rokmi by som vravel úplny opak :)Rozhodne stojí za zhliadnutie, Kingovská klasika. ()

hellequine

Tak jo, Kinga bezostyšně a bezvýhradně miluju a Řbitov zviřátek považuju za jednu z jeho nejlepších knížek. Ne úplně nejlepší, ale vcelku vysoko v mé soukromé TOP10..:) Když k tomu přidám to, že dle mého názoru se jedná o jedno z nejlepších zfilmování předlohy, tak sečteno a podtrženo - 5*..:) ()

bolan

Vzhledem k žánru a roku výroby to je za 4 hvězdy, protože z těch hororových braků co se v osmdesátkách točily, je Pet Semetary jeden z těch slušných. Nicméně tohle je krásná ukázka jak svět se mění a co nás dříve odrovnalo, může dnes působit úsměvně. ()

j0nathan

Knihu jsem četl. Její filmové zpracování nebylo nejhorší. Bohužel závěr, který jede v knize na plné koule a neuvěřitelně skvěle graduje, se tak dobře nepovedlo převést do filmu a to je mínus jako kjáva. ()

petikacka

No, film jsem zhlédla z důvodu obdivu ke Stevenu Kingovi...Nějak mě to, ale nezaujalo...Knihu jsem nečetla, tak jsem neměla s čím srovnávat ...Přesto, nebo právě proto, na mě nepůsobilo vůbec nic...Za mě 70% ()

KOZEL84

Velké překvápko.Knihu sem nečetl a čekal sem od toho úplné hovno a to asi vždycky pomůže.Je to jako Kingovi knihy.Příběh nemusí být zas tak moc extra,ale pořád se příjemně čtou a nenudí.Nejvíc mě překvapilo,že mě párkrát fakt slušně zamrazilo a vidět to jako děcko,nakakám si do gatí.Herci vesměs neznámí,ale příjemní a studovat myšlenkové pochody hlavního hrdiny mi příjde hodně ujeté.Hrozně se mi líbila kamera (té si zas tak často nevšímám,pokud se teda netřese,ale tady sem si všim),která filmu jen pomáhá.Celkově na ty roky dobře natočené. ()

arthur.22

Jedna * za to, že je to film, druhá za to, že má začátek i konec. Herecké obsazení nic moc, jenom Fred Gwynne jako Jud mě docela bavil, ale to bylo možná trochu i tím, že mi připomínal jednoho mého oblíbeného číšníka. Oproti knižní předloze žádná děsivá atmosféra, žádné napětí, jenom několik hodně legračních zombies. Je tu taky spousta chyb, ale to v tomhle případě snad ani nevadí, naopak, člověk se jejich hledáním při vší té nudě aspoň trochu zabaví. ()

Návrat Kingových zombie zvířátek

Návrat Kingových zombie zvířátek