Série(2) / Epizody(16)

argo.smile

Jednohubka, ktorá nenadchne a ani neurazí. Čakal som väčší nášup. Britia dosť pritiahli uzdu v humore a aj v scénach kedy sme očakávali nejaký shock alebo wau efekt. Vedia o dosť lepšie natočiť seriály. Soundtrack prevyšoval nad samotným seriálom. ()

FandaF

Skvělý, neotřelý a svěží seriál, který po celou dobu doprovází skvělá muzika. Filmařsky téměř bez chyby, do plného hodnocení moc nechybí... ()

SuzieS

scenar by hoooooooodne WTF, ale ti herci a psychologie postav byla tak paradni, ze to cloveka chytlo a nepustilo.... hlavne serial, kdy jsem nevedela, co bude za pet minut jsem nevidela uz hooodne dlouho... ()

Fender

Velmi originálně pojatý seriál, s melodramatickým laděním a výbornou hudbou a kamerou. Vůbec to na mě nepůsobí, jako klasický klišé příběh o dvou depkařících a znuděných puberťácích, naopak je to zde pojato trošku ironicky a osobitě, což se mi velmi líbí a překvapilo mě to, rozhodně jsem to takto působivé nečekal. ()

Karbos

Ono se to snaží tvářit hrozně cool, cool námět, cool hlášky a hudba ale celé je to vlastně o hovně. Pubertální romantická rebélie dvou ichtylů, může jinýmu puberťákovi přijít jako terno, ovšem celé je to prvoplánově plytký a s nudnou repetitivní smyčkou, táhnoucí se celou sérii je jako nastavovaná kaše, která řídne a řídne až do uplného průjmu, o scénáři děravém jak trenky z Lidlu ani nemluvě. Určitě si to svého diváka najde ale já už mám pubertu za sebou a nezamindrákovanému, normálně uvažujícímu člověku, spokojenýmu se svým životem a sám se sebou, to při předvedeném výkonu pánů sernálistů, až na pár úsměvných scén nemá co nabídnout **. *IDEOLOGICKÉ ZAMĚŘENÍ: 3/10 MÍRA ZÁVADOVOSTI: 4/10 viz profil ()

lukas11the

Rozhodně tento seriál chválím za vizuální pojetí. Také scénář a celkově herecké provedení se mi velice líbilo. Celkově jde o originální dílo. Hlavně jsem ocenil stopáž jednotlivých dílů, která je průměrně kolem 20 minut. Což v dnešním uspěchaném světě se velice hodí. ()

Saroman

Jednou se musim podívat do Anglie a zjistit jestli je tam opravdu tolik černejch. Vypadá to jak kdyby to natáčeli v J.A.R. ()

Dawe2

Zvláštní, ne pro každého, ale svým způsobem vynikající. Druhá série za mě lepší než první. Přestože z přírůstku Bonnie jsem nejdříve nadšený nebyl, nakonec nevadila. ()

Diaconix

Pošukove fšech zemi… vyližte mi prdel, aneb F***ing World! Fajne jak cyp, kurva a sem rad, že po ohranych Přatelach, Dvuch a pulky chlapa či Teoryjach velkeho třezka sem na stare kolena objevil seroš nejen na žaludu, ale i na Netflusu. Dik, bo už sem nedufal, že se něco z taku fajnu stopažu dvaceti minut ještě natoči. A jasne, že jak mate ty psyhopatycke sklony, tak se musite bavit, bo je to o vas… o nas… Zdař buch! ()

exlax

Není mi už 15, ale svoje pubertální přemýšlení si asi už vezmu do hrobu, i když ne tak přehnaně, jako ho nastiňoval seriál. Místy hloupá, nedotažená záležitost, co zato nikdy nenudila. Nikdy to pro mě nebude žádná klasika, ale měl jsem pocit, že ty děcka prostě chápu. Fajn věc. Jednou vidět stačí. Ale fajn. ()

oli9

Má to slušný rozjezd a začátek, i dvě hlavní postavy jsou zajímavé. Ovšem druhá série absolutně ztratí akci a šťávu a vlastně i děj a seriál západne do průměru a možná i níž.. Podruhé si ho určitě nepustíte ()

jackalsc

Tohle mi vůbec nesedlo.  Myšlenkové pochody hlavních postav jsou často dost ujeté a když se na to dívám zpětně, tak celý scénář je dost o hovně. Vzhledem k celkové tématice, nevím pro koho je to dělané. ()

Kobliha22

Jsou tři hodiny ráno a mám zkouknuto. Chtěla bych koukat ale klidně další dvě hodiny. Naprosto skvělá, mega divná věc! Divný, britský, supervtipný. Hvězd bych dala šest, kdyby to šlo. ()

slovan.mma

Asi som moc stary. Zomieral som pri prvych seriach IT crowd, Sherlocka a najviac je Misfits prve dve serie. Milujem Britske serialy. Namlsany hypetrainom a vysokym hodnotenim som sa vrhol na tuto sracku(boze,kolky krat som sa oyebal uz tento rok?) a cakal som az do konca. A nic. Neprislo to. Zaver to nezachranil a vlastne nebyt soundtracku, tak tomu zavesim ODPAD. To tu vazne pise recenzie a boduje filmy, tak vela teenagerov? Alebo kde sa stala chyba. Ten serial na zaciatku nieco slubne nakusol, aby sa to zvrtlo na Lassie sa vracia domov. Nemat serial tak malu minutaz, tak by som to nikdy nedal. Pre kazdeho cez 30 a kazdeho dusevne vyrovnaneho neoutsidera pod 20(ziadna identifikacia s dvojicou wankers v titulnej ulohe) je to absolutne dejovo sterilna chujina plna peknych pesniciek a zaberov bez nejakej hlbsej dejovej relevancie. Hroza. ()

Strážce vesmíru čeká další reboot

Strážce vesmíru čeká další reboot