Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nikdy se na plátně neukazovaly věci tak otevřeně. Nikdy nebyla nádhera sexuálního aktu tak úderně zobrazena. Nikdy dříve se na obrazovce neobjevilo tak líté násilí. Konečně film, který má odvahu odhalit pravdu o masturbaci. Divošské! Víc než pereverzní! Donald Sutherland v roli nemotorného číšníka. (JFL)

Recenze (23)

agathon 

všechny recenze uživatele

Trio Zucker-Abrahams-Zucker ještě nesvázané narativními konvencemi, maximálně svobodné (jediným omezením je asi jenom rozpočet, ale i ten je výsostnou podmínkou výsledného arcidíla) a ve spolupráci s Johnem Landisem naprosto geniální! Monty Pythoni po americku, aneb "když hrával Leslie Nielsen ještě námořní kapitány nebo vrahy v Columbovi..." Vidět a umřít!! I když Připoutejte se, prosím! taky stojí za to... (mimochodem víte, že ty neodmyslitelný kršňáky mají tvůrci poprvé právě tady?). ()

honajz 

všechny recenze uživatele

Tohle je něco, co se u nás žel moc nenosí - tedy kromě dnes už skoro nesehnatelné České sody nebo ne až tak moc povedené Tele tele, tedy sled scének parodujících klišé televizních vysílání a výběru témat. Je tady parodie na ranní show, na politiku a lhaní politiků (ta stolní hra pro rodinu mi navíc přišla jako předloha pro film Očista), samozřejmě reklamy, diskuzní pořady, aktivistická náboženská hnutí, přenosy ze soudní síně, blackploitation (bo jak se to píše) a nakonec na v té době oblíběné hongkongské akční filmy se všemi nesmysly, jež se v nich objevují. Žel, tahle parodie zabírá největší minutáž a nepatří k tomu nejpovedenějšímu, docela zpomalí rytmus filmu. Za mne nejlepší je kino s reálnými zážitky, tam jsem se bavil nejvíc, a pak příjemně absurdní soudní síň. A potěšila mě i camea George Lazenbyho a hlavně Donalda Sutherlanda ()

Reklama

playboxguest 

všechny recenze uživatele

Docela mě překvapilo, že tenhle humor ve své době prošel, sem tam mi připomněl ten, na nějž jsem zvyklá od party komiků z Big Train, Jam atd. Ve své době bych možná sáhla i ke čtyřem, jelikož žádná scénka nebyla vyloženě nudná, snad jen kung fu story mi přišla zbytečně natahovaná. A ukázka 4D kina opravdu neměla chybu, ta je za jasných pět, nic vám nedá zakusit pocity filmového hrdiny, jako když máte nůž na krku spolu s ním. 70% ()

Kryton 

všechny recenze uživatele

Senzitivní kino,parodie na Enter The Dragon,parodie na soudcovské filmy a k tomu mraky gagů. Trojka ZAZ zde předváděla humor, který pak později dopilovala k dokonalosti. Některé jsou ješté hrubé a neotesané, což je způsobeno věkem a nedostatkem peněz.Pokud si člověk dobře povšimne, tak opravdu jsou některé gagy použity v dalších filmech ZAZ. Každopádně až na trapné zpravodajství ze začátku, které jako by vypadlo od Monty Pythonů, je to vskutku srandiozní záležitost. Jako bonbonek je v posledním gagu v TV obrazovce celý tým ZAZ. ()

ladko 

všechny recenze uživatele

Skvelý Onion Movie ma prinútil zohnať si tento KFM v očakávaní, že by mohol byť aspoň porovnateľne vtipný. Žiaľ nestalo sa. Starší brat Onionu totiž často strieľa vedľa(Bruce Lee paródia príliš dlhá a málo vtipných momentov, ale i ďalšie nevtipné scény). Potešili väčšinou vtipné filmové trailery i skvelá paródia na filmy odohrávajúce sa v súdnej sieni. Ale inak to išlo väčšinou mimo mňa-aj keď možno preto, že som 70-te roky nezažil a preto uznávam, že chyba môže byť vo mne... ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama