arowhill odpad!

Tedy očekával jsem alespoň něco...Žasnu v čem se dají dnes utopit peníze a jaký škvár lze v našich končinách vyprodukovat.Lákadlo na satiru,humor nebo ještě další věci je zjevně zbožné přání. Tohle bych zařadil hodně daleko za STBácký seriál major Zeman,který alespon přinesl v každém díle stébáckou zápletku.Nebudu se pouštět do rozebírání jednotlivých postav a jejích hereckých zástupců a výkonu který předvedli.Ale mohu se jen domnívat že výkon odpovídá odměně. Osobně by mne zajímalo kolik milionů to dílo stálo,protože kdyby ty finance přesunuli na podporu elektronizace knih asi by udělali mnohem lépe.Ty je totiž zapotřebí pro budoucí generace uchovat,na rozdíl od tohoto díla.Na které se za pět let narazí jen náhodou při hledání zajímavějších titulů ()

stanslon

Tu jednu dávám za neobvykle bohatou snůšku sprostých slov. Nevím, jestli film jde považovat za satiru. Spíš inovaci prvních němých komedií, nebo Fantozziho kde je nahrazovaly kopance do zadku. Ale věřím, že mladá generace si na něm smlsla, viz jednotlivé komentáře, některé dokonce čtyřhvězdičkové. Jsem starý chlap vychovaný za dob nesvobody a podobně si sice ulevuji, ale většinou jen když se při zatloukání hřebíků praštím kladivem do prstu. Jen jsem se celou dobu bál, aby nevyhráli slušňáci Horáček, nebo Drahouš. ()

JC_Gucci

Blaníkovi mnohem více svědčí seriálový formát. Film má moc příběhu a málo úderného humoru, který mě v seriálu dokázal kolikrát nahlas rozesmát, zatímco film spíše jen lehce pobaví. ()

honza.g

Až skoro učebnicový příklad toho, jak gagy fungující v groteskách ztrácejí šťávu, když se jen zřetězí za účelem vytvoření celovečerního filmu. Ale mohlo to dopadnout hůř, komu se líbil seriál, tady se taky párkrát zasměje a párkrát uznale zabručí. ()

roller odpad!

Seriál těžil z přiměřené metráže a byl tak nějak proti všem. Protiprezidentská agitka trvající hodinu a půl. Není to trochu moc Antone Pavloviči? ()

horskejvlk

Ve své době aktuální film který byl ale nějak prázdný a gegů na tuto stopáž bylo málo, co chtěl básník říct ? Jedno že kandidáti jsou jen prázdní pozéři kteří jsou ve své podstatě stejní jak Tonda Blaník. Proč ne ale toto sdělení bylo bylo na film málo, byť všichni excelují včetně Marka Daniela. Dnes pár dnů před již třetí volbou prezidenta ČR je tento námět aktuální jako nikdy. Ovšem kancelář Blaník již neexistuje což je Škoda neboť opět zástup rychlokvašek na prezidentský trůn je opět přehršel. ()