KoudyTheAlko

Podle mě se to povedlo,. Spousta negativních kritik které nechápu.(např: 'Moc artové , ale kde že). OK. Nebyla to absolutně přesně Kancelář Blaník jak jí všichni známe a máme jí rádi a ano dávám za pravdu, že to bylo místy hluché a bylo vidět, že je to trochu splácané rychle na koleni. Stále se však bavíme o skvělém Tondovi, který si nebere servítky s ničím a nikým. Tenhle komentář upravím až to uvidí víc lidí protože bych nerad spoileroval, každopádně mě na filmu potěšilo docela dost věcí. Díky tomu, že sem na film po čtení negativních recenzí nešel s moc velkým očekáváním, tak mě velmi příjemně překvapil. ()

KidCZ

Pár zábavných skečů s reálnými lidmi proložených nudou. Příliš dlouhé, měl jsem pocit, že jsem v kině přes dvě hodiny. I kdyby to bylo o polovinu kratší, pořád by to na mě bylo moc dlouhé. ()

ButchCB

Já jsem byl velice spokojen a dávám 5* i když bych mohl ubrat jednu za některé pasáže filmu, nicméně, je to přisprostlý, místy okatě vtipný, místy debilní za co by šlo právě ztrhat hvězdu, ale mě se to moc líbilo. Je to přesně ten film, co mi v poslední době u nás chyběl. Je jasné, že za pár let už to nebude tolik vtipné, protože ty události, které to karikaturuje, budou zapomenuty, ale teď (čerstvě po údobí jež to právě trefuje) je to perfektní. Díky Tondo!!! 5* ()

Hlavonozec

Pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí...vy čuráci! Pro někoho možná trochu otřepané a vulgární. Já však za tou horou čuráků vidím skvělou politickou satiru. Navíc Ladislav Špaček a Kalousek tomu nasadili korunu. ()

bonita69

Vlastně jsem v kině dostal to co jsem čekal a možná ještě víc, prezidentská taškařice se vším všudy. Tonda Blaník si nás stejně jednou všechny koupí s Lenkou a Žížalou. Škoda že nekandidoval na prezidenta taky, můj hlas má. Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí vy č**áci!!! ()

mouzi

Serial jsem mel rad, tedy hlavne ze zacatku, potom zacal postupne upadat a vicemene zabredl v jakemsi bludnem kruhu bez napadu a vykradal sam sebe. Stejne je tomu i v pripade tohoto filmu. Ze zacatku slusny nasup a pak to slo proste DO PRDELE!! ()

MUNRO odpad!

Humus,odpad,absolutní dno..Najbrt byl,je a bude nejhorší "režisér" v historii České kinematografie.Co film,to žumpa.Touhle lichvárnou se jen trapně hlásí k Pražské kavárně a dává naprosto jasně a najevo svou náklonost k nejmenovanému prezidentskému kandidátovi.Najbrt jen úlisle využil svých možností k propagaci vlastního názoru ruku v ruce s ČT,která ač tvrdí opak,stává se politicky závislou,což je vzhledem k její veřejnoprávnosti pěkná prasárna.Najbrt s Hřebejkem by se místo toho věčného politického fńukání měli spíš posadit na prdel,chytit za rypák a radši pořádně dělat řemeslo,které je živí.Od té doby co Hřebejk vyštěkává své politické názory do éteru nestojí jeho filmy za nic.U Najbrta je to horší,ten asi normální film natočit ani neumí.Jestli tady nějakej chytrolín bude na můj příspěvek jakkoliv negativně reagovat,předem avizuju,že je mi jeho názor u řiti.Totálně.Fakt,že tahle ubohá politická propaganda,navíc neskutečně debilně natočená je zde hodnocena v červených číslech má jednoduše jen dva možné směry zastánců.Jedni jsou uživatelé,kteří hodnotí podle již nastoleného ratingu a druzí jsou zhrzení voliči.Stejně jako Najbrt,Hřebejk,Daniel,ČT,Seznam,atd.Jiné vysvětlení existovat nemůže,protože tohle nestojí ani za flus.. ()

healingstone

Film jsem viděla na ČT 1, který televize uvedla jako premiéru. Nečekala jsem miliónový trhák se speciálními efekty. Čekala jsem lobbistického tvrďáka Tondu. A Tondu jsem viděla. Politická satira na našem území chyběla (i když mám někdy pocit, že naše politické dění je satira sama o sobě a pak si uvědomím, že to ti ''politici'' myslí vážně). Bylo to příjemné ohlédnutí za prezidentskou kampaní. Přesto že Tonda byl fiktivní postava, setkával se s reálnými osobami. Ve filmu jsme mohli zahlédnout všechny prezidentské kandidáty, Zemana, Bureše,...pardon Babiše, ''člověka, který může za naše posrané životy'' - Kalouska a ''mafii všech mafií'' - Pražskou kavárnu... Písnička Tonda Blaník od Tomáše Kluse je chytlavá. Škoda že to Tondovi nevyšlo. Konkuroval by Zemanovi a byla by s ním aspoň sranda. Závěr filmu byl víc než dojemný... "Miloše do koše. Běž domů, Ivane. Česko není žádný Rusko. Pravda a láska zvítězí nad lži a nenávistí,vy čuráci." Dále cením originalitu. Film byl opravdu inspirovaný aktuálním děním. Což u některých českých filmů/seriálů/pořadů, ve kterých vidíme nápad okopírovaný z VB nebo USA, říct nemohu. Film pobaví každého, kdo se zajímá o aktuální politické dění v naší zemi. A nasere voliče Milošlže. ()

Buxholka

Jeden díl nebo dva díly Kanceláře Blaník natažené na 82 minut (tahle verze myslím běžela v ČT). Jsou to vlastně zfilmované internetové meme, na které je nalepený nějaký příběh. Je tam několik dost povedených fórů a trefné politické satiry, ale mezitím jen slabší výplň. ()

VLADEK

Souhlasím s uživatelem "Radek99". Spíš je otázka, zda při takovém hodnocení to nemají být spíše dvě hvězdičky. ()

zigy

Kamera na zblití. Daniel taky, ale to má být asi účel....a s tím mám právě problém, tohle mi přijde až moc nechutné, abych se tomu měl nějak hodně smát, i když dobré nápady tam jsou... ()

hony23

No nic naplat, Blaníkovi daleko více sedí krátké epizody. Byť je ve filmu spoustu dobrých vtipů a narážek na politiky, bohatě by to stačilo sestříhat na půlhodinu. Naopak potěšila spousta známých tváří v epizodních rolích i odvaha dělat politickou satiru v době, kdy tragikomičnost spousty skutečných politiků se prostě trumfnout nedá. ()

rigby

Tohle nebylo určeno pro mě a vůbec nechápu, co mě přimělo, abych se na to podíval. Satiru mám rád, prvních deset minut jsem to docela baštil, ale dál už ani ťuk. Ba naopak. Všechno, co se tam objevovalo, mi silně lezlo na nervy a Marek Daniel především. Navíc už teď v dubnu je to neaktuální a myslím, že tak za rok to nikoho nezaujme. Dílo okamžiku. ()

haack

Já nevím, mně to nepřišlo vtipné ani na moment a to jsem se u seriálové podoby docela slušně (občas) bavil... Čekal jsem, že si s tím dá někdo více práce a vznikne z toho dobrá komedie. Je to směsice víceméně slabších gagů krkolomě poslepovaná dohromady. Vulgarity přestanou být vtipné už po pár minutách a pak už je to nuda a ničím nezajímavá volovina... 3/10 ()

Mr. Movie

Nebýt seriálu, který byl aspoň zpočátku dokonalý, tak by to byl odpad jak vyšitý. Přijde mi, že už to všem zainteresovaným vlezlo na mozek. Ke spisovné češtině mám v běžném životě daleko, ale rozhodně si nemyslím, že sprostota=vtip. Celý to bylo spíš trapný omyl. ()

SuzieS

par dobrych vtipu, par dobrych napadu, ale na 2 hodiny zalostne malo. Zapletka hruza. Serial mam velmi rada, ale toto se nepovedlo. Obrovske zklamani. ()

superzurda

Film si drží skvělý humor ze seriálu, ale nevystačí s ním po celou stopáž, kde se to chvilkama mění až v trapnost. Je to škoda, protože dílo, kde se nechá parodovat tolik osobností, by mělo být lepší. ()

Jaryktichy

Ach jo, zase mě nějaký film zklamal. Od tohoto snímku jsem čekal, že bude opravdu vynikající a místo toho jsem dostal zase českou kravinku. Ale musím uznat, že jsem se u některých scén zasmál a nejvíce se mi ve filmu líbil Marek Daniel jako Antonín Blaník. Bohužel film neměl pořádný příběh a celkově byl takový nic moc. Na čtyři hvězdy má u mě Tonda daleko. ()