Tak dobře to začalo a tak nemastně, neslaně seriál končí. Třetí sezóna se oddaluje od původního konceptu a vůbec mi to nesedlo. Začíná to být až moc fantasy ( armáda temných) a všechny souboje obsahují létání ( prvky wu-xia) což teda nemusím. Daniel Wu se v akci už moc nepředvádí, postavy začínají být otravné (M K a Pilgrim) a jediné, co seriál drží nad vodou je chutné Gore ikdyž i toho v téhle sérii ubylo. Dokoukáno spíše ze zvědavosti než se zájmem. 60%(14.5.2019)

„POKUĎ CHCEŠ TOMUHLE SVĚTU VLÁDNOUT, MUSÍŠ SE NAUČIT V NĚM ŽÍT...“ /// Takže wu-xia… hmm… Tygr s drakem blednou při pohledu na šermovačku bělošky s černochem. Přibylo lidí s „darem“, takže víc fantasy. Taková pohádka plná akce a krve. I když i ta je spíš jen na efekt. Naštěstí se tady moc nevykecává a překvapivě dost postav chcípne. Nepřekvapivě jich zase pár ožije. Béčko jako prase. Navíc se zvyšuje míra kreténskýho chování. Takže buď se přizpůsobíte a vypnete, nebo… /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Bych nevěřil, kolik se dá zažít legrace s parchantem v ruksaku. 2.) Blíží se konec světa... 3.) Thx za titule „kisch“ a „CZ_XCV. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE **** NAPĚTÍ *(18.10.2019)

• - Jako dohlížející koordinátor kaskadérů (Fight Unit / Supervising Stunt Coordinator) na této sérii pracoval Ku Huen Chiu. (Rominator)

• - Natáčelo se v Irsku. (Rominator)

• - Jako režisér druhého natáčecího štábu (Action Unit / Second Unit Director) na prvních šesti epizodách této série pracoval Stephen Fung, na ostatních tuto pozici zastával Andy Cheng. (Rominator)