Trochu mimo hodnocení série jako celku. Jako?! Ty vado, co ten záporák? Fakt se držím od vulgarit, až se klepu, mám chuť nadávat a všechno rozmlátit. První díl třetí série za mnou a... normálně nemám slov. Hele, tak já chci hrát Herkula v novém zpracování, mám na to, vím to. Dvacet kg nadváhy, pupek, že by se divočák vešel (ale hele, o kompak to mluvím? o Obelixovi?! ne, o záporákovi třetí série, bossovi, co dělá trojité salta a kopance, že se tají dech... při pohledu na ten soudek, co má místo břicha)... Humus velebnosti, konkurz level 0!(31.5.2020)

9/10(20.7.2020)

Tak dobře to začalo a tak nemastně, neslaně seriál končí. Třetí sezóna se oddaluje od původního konceptu a vůbec mi to nesedlo. Začíná to být až moc fantasy ( armáda temných) a všechny souboje obsahují létání ( prvky wu-xia) což teda nemusím. Daniel Wu se v akci už moc nepředvádí, postavy začínají být otravné (M K a Pilgrim) a jediné, co seriál drží nad vodou je chutné Gore ikdyž i toho v téhle sérii ubylo. Dokoukáno spíše ze zvědavosti než se zájmem. 60%(14.5.2019)

„POKUĎ CHCEŠ TOMUHLE SVĚTU VLÁDNOUT, MUSÍŠ SE NAUČIT V NĚM ŽÍT...“ /// Takže wu-xia… hmm… Tygr s drakem blednou při pohledu na šermovačku bělošky s černochem. Přibylo lidí s „darem“, takže víc fantasy. Taková pohádka plná akce a krve. I když i ta je spíš jen na efekt. Naštěstí se tady moc nevykecává a překvapivě dost postav chcípne. Nepřekvapivě jich zase pár ožije. Béčko jako prase. Navíc se zvyšuje míra kreténskýho chování. Takže buď se přizpůsobíte a vypnete, nebo… /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Bych nevěřil, kolik se dá zažít legrace s parchantem v ruksaku. 2.) Blíží se konec světa... 3.) Thx za titule „kisch“ a „CZ_XCV. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE **** NAPĚTÍ *(18.10.2019)

Sákryyš. Začínám si myslet, že všechny dobré seriály se jednou prostě musí podělat. Into the Badlands, něco mezi Game of Thrones a Matrixem, mě úplně dostalo, ale na konci mě čekalo jen další zklamání. Nějak jako by někdo přepnul vypínač na 'radši samé usekané hlavy než dobrý příběh' a z pěkného seriálu se stává směska fantasy a náboženských fanatiků tak, že se najednou neřeší nic jiného a staré dobré Badlands jsou v čudu. Sunny byl většinu série (hlavně ke konci) jen chodící bytost s jedinou myšlenkou, čas od času někoho profackoval nebo rozpáral, ale už v tom nějak chyběla logika i elegance. Nutno zmínit, že se jako 'normální nejlepší clipper z Badlands' trochu ztrácí mezi těmi otravnými černookáči, kteří jsou najednou úplně všude. Minerva s Lydií zvedly úroveň celé série tak o dvě hvězdičky, pryč s Pilgrimem a tou divnou kněžkou. Radši se ani nebudu rozepisovat o tom, jak moc mě naštvalo, co udělali s M.K., mimojiné i s jeho vztahem se Sunnym. Nebyla bych slušná. Kromě toho by se také tvůrci nejen tohoto seriálu měli konečně naučit, že když někdo umře, měl by tak i zůstat. Bylo by to vše o hodně smysluplnější. I tak mě ale mrzí, že seriál nepokračuje. Pořád mu dávám šanci, že by se mohl z téhle břečky vybabrat, ale rozumím i jiným názorům. No mercy ;)(25.3.2020)

• - Jako režisér druhého natáčecího štábu (Action Unit / Second Unit Director) na prvních šesti epizodách této série pracoval Stephen Fung, na ostatních tuto pozici zastával Andy Cheng. (Rominator)

• - Jako dohlížející koordinátor kaskadérů (Fight Unit / Supervising Stunt Coordinator) na této sérii pracoval Ku Huen Chiu. (Rominator)

• - Natáčelo se v Irsku. (Rominator)