• korinek

Seriál o překonání rakoviny v hlavní roli s Lucy Hale, který se zaměřuje především na rodinné a mezilidské vztahy a zažehnání manželské krize. Chvílemi přehnané a furt dokola opakující se problémy. Seriál krajně nezajímavý příběhem, kladně hodnotím herecké výkony (na výjimky). Lehce otevřený konec ovšem bez druhé série. Mně osobně to nevadí, nedokážu si představit, o čem dalším by to bylo.(10.8.2018)

• Gogo333

Stella umírá na rakovinu a všichni se s tím smířili. Bohužel se zjistí, že rakovina je fuč a Stella bude žít dál. Najednou vztah Stelly a jejího muže přestane být o každodenním sexu a zjišťují, že když se dokonce života prodloužila na neurčito, tak to asi klapat nebude. Do toho rodiče Stelly před ní kryli, že se kvůli ní zadlužili a navíc rozvod na krku a mamka si našla přítelkyni. Stelle se tak obrátí život naruby a musí se se vším poprat. Herecky docela fajn, příběhově takový suchý a po pár dílech to spíše nudí. Údajně má jít o komedii, ale vtipů tam je taky pomálu. Koukat se na to dá, ale že bych cíleně sledoval to ne.(6.10.2018)