Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Skutečnosti ohrožují pouto Duttonových; Jimmy dorazí domů; Beth zvládá věci sama. (SkyShowtime)

Recenze (9)

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Alfou a omegou seriálu jsou postavy, děj je až na druhém místě. Každopádně vyvrcholení téhle série není zdaleka tolik úderné či alespoň zajímavé. Zlomená Beth nechce odejít od rodiny. A jelikož má ráda spontánní rozhodnutí, takhle při cestě domů unese duchovního. A v závěru si ještě udělá jednu „důležitou“ fotografii. Než si navrátivší „Texasan“ Jimmy vezme židli ke stolu a zahraje karty, proběhne pár facek. Hmm, s vedlejšími postavami (kovbojové na Duttonově ranči) bych se už jen opakoval. Soudce ještě rozhodne o vině a výši trestu v případě Piper Perabo a můžeme jít v klidu spát. Yellowstone bohužel sklouznul přesně tam, kam jsem si nepřál. Co si budeme nalhávat, tvůrci už (téměř) všechno, co mohli odvyprávět, odvyprávěli. ()

liskam 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Rozhodně klidnější zakončení než v minulé sezóně, kostky jsou ale vrženy a teď budeme bohužel nějakou dobu čekat než se dokutálí a ukážou nám, jak to celé dopadne. Beth opět vynikající. V poslední dekádě není moc seriálových postav které by byli takhle dobře napsané a zahrané. Za mě 95% ()

italka63 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Závěr je opět bomba. Co říci? Že tenhle seriál je vymazlený od A po Z. Že má skvělou kameru, muziku, režijní vedení je skvělý. Všichni hrajou tak, že poznáte, jak je to baví. Miluju jak jsou všichni navlečení do všeho od Wrangler, je to moje srdcovka, přibyl nám nový RAM, no paráda. To jen tak na okraj... Takže, když pominu všechny výborné postavy, bude to dlouhý rok čekání na Kevina. ()

Trešlson 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Teprve v posledních dílech si Yellowstone zdá se vzpomněl, v čem je jeho největší síla a konečně se dalo více prostoru vztahům uvnitř klanu Duttonových. Kevin Costner tady navíc naplno předvádí, že herecky je nahony napřed, před ostatními. Čtvrtá série je spíš slabší oproti těm předchozím, ale Costner tu dostává dost prostoru na to, aby to vytáhl do nadprůměrné podívané. ()

Reklama

Reklama