Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Morholt
  ****

  Chtě nechtě jsem si musel vzpomenout na Kmotra. I tady nechce mít hlavní hrdina s kriminální minulostí svojí rodiny nic společného, ale stejně jako Michaela Corleoneho i jeho nakonec okolnosti semelou. Jen se tady jedná o mezinárodní zločin na té nejvyšší úrovni, do kterého jsou zapleteny jak ruské bezpečnostní špičky, tak třeba izraelský politik či český ex-policista. Vše se tedy odehrává v kulisách Moskvy, Prahy, Londýna, ale i Bombaje či španělských letovisek. Zejména domácí prostředí pro mě bylo plus. Kor když mu vládl jako vždy perfektní Roden. Nicméně alfou a omegou celého seriálu bylo, jak se představitel hlavního hrdiny popasuje se svojí proměnou a musím říct, že i když James Norton rozhodně není Al Pacino, zvládl to skvěle. Bavili mě i herci ve vedlejších rolích a zejména Merab Ninidze v roli hlavouna ruské mafie byl naprosto bezchybný. K dokonalosti tomu sice něco málo chybělo, ale to vem čert. Doufám v druhou řadu. 85%(5.3.2018)

 • narenta
  ****

  Úplná spokojenost, dobrá zápletka od začátku, místy pomalejší děj, ale nudy pramálo. Rodenův poněkud statický výkon beru, dovedu si představit samojediného Čecha mezi cizím štábem a herci. Vražda Řezníka v tuším III. dílu byla vyloženě směšná. Za tu místy zbytečnou vatu k vyplnění délky dílů ubírám jednu hvězdu.(1.2.2019)

 • pushover
  ***

  Bohužel značně nevyrovnaný seriál. Hodně nelogičností a scénáristických zkratek, které působí dojmem chybějících scén a naopak nadbytek zbytečných scén. Herec v hlavní roli působí dojmem bezemočního vařeného bramboru. Přeze všechno jsem to dokoukal, takže něco tam je. Jestli bude druhá série, rád si ji odpustím.(31.10.2018)

 • smatana.sk
  *****

  Veľmi realistický seriál. Nedávno bol odhalený gang, ktorý pašoval stovky kilogramov kokaínu v ruskej diplomatickej pošte, a pricestoval do južnej Ameriky v lietadle pohlavára KGB/FSB Nikolaja Patruševa: https://plus7dni.pluska.sk/Zahranicie/Narkotika-priamo-velvyslanectve-Gang-planoval-prepasovat-kufre-kokainu(31.3.2018)

 • LosNegros
  *****

  Praha, Londýn, Tel Aviv, Moskva, ruská mafie, Vašut umlácený železnou tyčí, fajn Roden. A geniální finále, kdy hlavní hrdina dokonal transformaci z fádního londýnského finančníka v chladného ruského byznysmena, který jde přes mrtvoly. Doslova. V posledním díle mě nedostala scéna v pokoji, ale pouhé nepodání ruky "příteli". Tady bylo jasno, že někdo má koule. Konečně.(5.3.2018)

 • - Seriál se natáčel na několika místech na světě: Bělehrad (Srbsko), Praha (Česká republika), Tel Aviv (Izrael), Mombaj (Indie), Moskva (Rusko), Istanbul a Izmir (Turecko), Káhira (Egypt), dále ve Velké Británii, Belize a Chorvatsku. (Yardak)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace