Pátrání

• USA Searching (více)

dodo357

Je mi líto že se tento film nedostal do českých kin ale co se dá dělat. Snímek pojednává o otci kterému zemřela před časem žena a musí se starat sám o svou dceru, která se jeden den vypaří. Film má téma dnešní doby, kdy je problém únosu děti, či pohřešovaní docela vysoký a hlavní příčinou je zejména internet a špatný vztah z rodinou který tento film vystihuje. Příběh je až do konce zajímavý a drží diváka v napětí co se bude dít. O kameře či nějakých scénách venku se nedá mluvit ale stylem který je film natočen je zajímavý. Pokud máte rádi záhady a tajemství tak tento film je pro vás, ale pokud jste na krve prolité film kde se střílí a všichni se zabíjí, tak tenhle film nebude váš šálek kávy. Film hezký natočen, dává smysl, do konce nutí diváka se dívat a není nudný. Proto dávám 5/5 hvězd. ()

majorzeman13

Lehce nadprůměrný film. Moderně pojaté krimi -drama, které se odehrává na ploše mobilu,monitoru.....netradiční,originální !! ()

barny120

Zaujímavo natočený film, pre diváka to budí dojem, že všetko je cez webkamery a obrazovky TV. Páčil sa mi dramatický dej a koniec, ktorý príjemne prekvapil. Aj takto môže vyzerať pátranie v 21. storočí. ()

r3musko

Tento film, to je majstrovské dielo. Zaujal ma natoľko, že som sa rozhodol napísať dlhšiu recenziu, namiesto mojich obvyklých 2 viet. Na film som sa pozeral dvomi pohľadmi. Ako ITčkár a fanúšik technológií som bol unesený z technickej stránky. Vo filme sú spomenuté všetky moderné webové stránky facebook, google, twiter, youtube a mnoho ďalších. Čo je ale úžasné, že si dali záležať na detailoch. Čas na PC korešponduje so skutočným časom, predtým navštívené odkazy sú uložené v histórií. Aby ste mi rozumeli, film sa odohráva z pohľadu z vnútra PC. A práve tu je ten háčik. Môj druhý pohľad je pohľad fanúšika filmu. Film mal určité pasáže, kedy by som ocenil, keby sa kamera presunula do priestoru a zachytila dej "filmovým pohľadom". Aj tu nájdem pozitívum, tvorcovia sa vynašli a dokázali vyrozprávať príbeh v obmedzených podmienkach. Nakoniec sa dostávam k príbehu. K tomu nemám pripomienku, dej ubieha rýchlo a divák celý čas netuší kam to smeruje. Snáď až ten záver nemusí "sadnúť" každému, ale nebudem spojlerovať. ()

StandikK

Tomu se říká film 21. století. Možná by se také mohlo říci "filmový průmysl 4.0 v praxi". Každý by měl vidět, co všechno jde najít, zjistit, vysledovat na internetu... V závěru nechyběl ani moment překvapení, ale i tak něco k naprosté spokojenosti chybí... ()

PMU

Velice slušné drama, originálně pojaté. Dnešní doba jedniček a nul. Příjemní herci, hlavně John Cho. ()

ajmdzizis

Začínají se mi líbit tyhle "computer screen" točený filmy. A tenhle je velmi zajímavý, bavil celou dobu. A na konci když to bylo k*rva zajímavý tak se mi to začalo sekat :)) takže si to raději stáhněte! Protože ty nervy.. doporučuji ()

lineker

Aneb jak si na "pár" kliků ( nikoliv těch tělocvičných ), či dvojkliků lze najít ztracenou dceru. Má to tempo, slušně to graduje. Ale! Čiší z toho ta neosobnost, typická pro všechny sociální sítě. ()

jioex13 odpad!

Na základě hodnocení jsem teda očekával mnohem víc. Vše se odehrává u počítače a mobilu a ani na chvilku se nepodíváme do terénu. Teda jestli někdo nepovažuje za podívání se do terénu skrze webkamery. Příběh je dost univerzální, takže nic nového nepřinese až tedy na stupidní podání. Herecké výkony snad vůbec nehodnotit, protože přirozenost postav je úplně mimo.Hledal jsem alespoň nějaké pozitivum, přínos pro oko či uši, no a bohužel nenašel. Asi nejsem takový gurmán jako většina zde hodnocujících lidí. Za mě nedoporučuji. ()

nomak odpad!

Mit za fotra takoveho afektovanehi smiraka, tak asi utecu taky, film cely spatne, nesympaticti, sikmooci herci, dementni zapletka a jeste dementnejsi finale. ()

patient333

Veľmi zaujímavý námet, napätie je dobre dotiahnuté, akurát ten koniec mohli ešte troška doladiť. Inač výborná oddychovka, človek si až uvedomí, kde všade necháva digitálne stopy a že sa to len ľahko nevyparí. ()

Filooos

Otravný pohled prostřednictvím obrazovky pc. Hypermoderní otec ovládající snad všechny možné aplikace. Hekr by mu záviděl. Geniální detektivní mozek....tomu prostě nejde věřit. A ten závěr????? ()

JerryPilsen

Dost originální počin.Co se zpočátku jevilo ujetě se nakonec ukázalo koukatelné.Příběh prostinký,tak aby zapadl do konceptu.Ale téma bylo vytřískáno na 100%. ()

Režisér Wanted chystá vertikální blockbuster

Režisér Wanted chystá vertikální blockbuster