Robinsonův ostrov je zpět! Na exotické Filipíny odjelo hrát nejdobrodružnější hru světa devatenáct odvážných Čechů a Češek. V cestě za výhrou dva a půl milionu korun a titulem nového českého Robinsona jim stojí hlad, vyčerpání, horko, nehostinná příroda a vzájemná rivalita. Moderuje Ondřej Novotný. (TV Nova)

tyna97

Nudné, protáhlé, kecy, kecy, kecy.. Alespoň to finále mohli nějak okořenit. Nejlepší hráči bohužel vypadli už na začátku, takhle byl ve finále ufňukánek, prsatka a týpek, který ve hře skoro ani nebyl. Od třetí řady neočekávám vůbec nic. ()

Ozzy2 odpad!

Viděl jsem deset minut a stačilo mi to.Koukat se na 20 namachrovanych pitomců je naprostá ztráta času.Clovek žije jen jednou. ()

Torpid odpad!

Nesestříhaný materiál spíš než původní americký Survivor připomíná nějaký povinně-dobrovolný podnikový zájezd na Mácháč, kde v písku divná parta lidí nuceně dovádí a povídá si. Legranda. Divim se, že Nově neseberou licenci pořadu. ()

Aleix

Je to celý krávovina ,novou natahaná na hodinu skrz reklamy a idiotský opakování záběrů ,který byly ukázaný. Takže dílu 20min čistýho času. Přesto to má v sobě prvky koukatelnosti a člověk se neubrání držet pěsti 50 kilový buchtě proti 120 kilovýmu hovadu v silové dovednosti. S odměnou jako je pytlík rýže a fazolí jim to věřím. Jestli mi mimo záběr dojdou všeci ruku v ruce s moderátorem do mekáče se nedozvím ,ale jednou za čas jo. I by jim to flákání na Filipínách ,jeden záviděl. ()

dEst28

Oproti první řadě obrovský posun moderátora Ondřeje Novotného. Jinak vcelku fajn, akorát to češi neumí hrát tak dobře jako američani :-) Vítěz 2. řady za mě super. Jak řekl sám na finálovce, jde to i jinak! ()

Kmyn

od prvních dílů, moji oblíbenci byli: 1.Bizon, 2.Karel, 3.Bára / neoblíbení: Dominik a Nikola / můj tip na vítěze: Martin. Bizon mi hned byl sympatickej a nechápal sem proč ho vybírali jako nejslabšího hráče kmenu, když bylo jasný že má zkušenosti, kuchal tam zvěř apod, a i v některých soutěžích ukázal sílu a vůli (jak se točili nad vodou na kole). Karla mi bylo líto že vypadl brzo, byl to unikátní charakter a srandista. Bára slízla docela šikanu - Dominik dělá fitness trenéra a neví že je zdravější jíst častěji a menší porce? vyhráli chleba, Bára poprosí o svuj díl, že si něco sní hned a něco později, a pan fitness trenér a specialista na všechno jí to zakáže a poručí že musí jíst až později a všechno najednou? on byl opravdu nesnesitelnej. Nikola se svym věčnym fňukáním taky. Martin se mi zdál jako černý kůň, takovej nekonfliktní nenápadnej, a přitom pružnej do soutěží, takoví týpci to vyhrávaj často. kdo tam ještě byl - Tery byla pěkná baba a dala si brutální běh proti Martině v tom dřevěnym kole! Martina nebojovala a byla oprsklá. Radim, ten to překombinoval, bylo jasný že kecy o prachách neprojdou. Katka ragbistka zklamala tim jak ve druhé půlce zradila. Mirek byl nakonec poměrně fajn pásek, nepřišel mi arogantní, oproti třeba Jardovi. Blanka překvapila výrobou vlastní imunity to je vždycky zábavnej krok. Ondra mě nebavil, Petr byl v pohodě. vegetariánka Jana s policajtkou Káťou byly nudné ()

SIXTEENzef

Hodnocení neměním, furt se mi to docela libí, jen je škoda že je to tak zdlouhavý a člověk si na kmenovou radu musí počkat 3 DÍLY...! Nedej bože 4 !! Někdy jsou tam opravdu nepodstatné záběry, které mohli vynechat !!! ZBYTEČNĚ TO LIDI NASÍRÁ TV NOVO !!! Stále je můj favorit Karel a Martina. ()

J.Cobra

Opět pomalý začátek a zbytečné prodlužování, kdy na jeden díl byla jen jedna soutěž, nebo kmenová rada. Následně, jako by zjistili, že jim zbývá již jen pár dílů a celé to zrychlili, takže jste měli v jednom díle méně kecání a hned dvě soutěže, případně soutěž a kmenovou radu. Takhle to však mělo probíhat hned od začátku. No a když jsem si říkal, že se poučili z předchozí řady, tak začali kombinovat a překombinovávat co se dalo. Pár příkladů: 1) Před každou radou je soutěž o imunitu a najednou, pár soutěží před koncem, kmenovka bez soutěže o imunitu a pak zase soutěž o imunitu. Jakože cože? Nebo 2) soutěže na ostrově vyhnanství. Jednou s publikem, pak zase bez, bez jakéhokoliv odůvodnění. Nehledě na tom, že na ostrově vyhnanství, kde má člověk trpět tím, že je sám a následně, když jsou tam dva tak má být hned soutěž a zase tam má zůstat člověk jeden, tak tady jsou 4 a mají to jako dovolenou, kde nemusí nic řešit ani hrát a jen si jednou za pár dní zasoutěží. No a největší blbost nakonec. 3) Porota vybírá, koho nepustí do finále. Jakože super. Porota chce vyhodit 2 lidi, jeden z nich postoupí do finále a tam, překvapení, ti, kdo onu osobu chtěli vyhodit již předtím, budou teď rozhodovat, kdo vyhraje. A hádejte, kdo to určitě nebude. Možná namítnete, že může porotu přesvědčit finálová řeč. Překvapení, finalovou řeč (víceméně) měli už v předposledním díle, kdy byli čtyři a měli si obhájit, proč zrovna je by neměli vyhodit. Takže asi tak. A to jsem ještě nezmínil fakt, že jednoho hráče nekompromisně vyhodili, protože se rozhodl rozdávat hráčům peníze, které ještě nevyhrál, když mu pomůžou vyhrát. Ok, není to fair play a i když je to krutý trest, dokážu to pochopit. Pokud to ovšem nebyla jen součást taktiky "nikdo vám nedá víc než já vám slíbím". Ale pak, pár dní na to se provalí, že několik hráčů podvádělo a v nestřežené chvíli ukradlo mýdlo a zubní pastu. A jaký trest následuje po provalení? Tak krutý a spravedlivý trest, že ho potrestaní berou jako odměnu. Tak kde jsme? Ano, chápu, že si nemůžou vyhodit další 3 lidi, když jich zbývá asi už jen 7, ale kde je potom spravedlnost a měření stejným metrem? Jak by řekla Zina: "Prostě je to prostě zklamání prostě. Už si říkáš prostě, že se to prostě někam posunulo a oni to prostě tak (s)prostě závěrem doje(prostě)bou. Asi si budu muset pustit nějakou americkou řadu na spravení chuti. ()

Jsem_Uprimny

Už jsem konečně pochopil jak se na to mám dívat, prostě počkáš na posledních 10 minut ve kterých se stane vše podstatné. Nuda. V kdo přežije každý díl někdo vypadne, tady si na vyhození člověka počkáte 4 díly abyste pak sledovali jak se zase nějakej čůrák vrátí do hry. První série měla přes 30 dílů, u téhle to odhaduji rovnou na 40. ()

Teachman

Námět a zápletka: 8/10 ... Vizuální stránka: 8/10 ... Soundtrack: 8/10 ... Didaktický potenciál: 8/10 ... Celkový dojem: 9/10. Oceňuji snahu, ale tato verze nedosahuje kvality americké verze show s názvem Kdo přežije. Pořadu uškodilo překombinování zvratů, které v jiných verzích měly své opodstatnění. ()

Spalik1893 odpad!

Jou kámo, pojď s náma do aliance !Jou ? Jou, a budes nás dost ? Bude nás šest a to stačí jou? Jou , si libovej týpek. No bleju z toho po 10-ti minutách. Jou ? ()

jackstifler odpad!

Zatím dávám odpad, protože aby se to tak natahovalo, to není možné :) To zdržování a snaha natáhnout ty díly, to je vyloženě odpad. ()

fafejt001

TAK opět netradiční podívaná z ostrova , s pěknýma holkama a svalnatýma klukama . Opět je vidět , že někteří si velice věří , nebotˇ neví do čeho jdou . Přeji všem sílu , zdraví , nadhled a zdravý rozum . Před každým , kdo do toho jde , klobuk dole . Tak držíme palce , atˇ to všichni ve zdraví zvládnou . Aloha . ()

Sherty

Ne takhle ne! Moderátor dobrý, ale a to říkám velké ALE! Ta nastavovaná kaše kdy někdy se koukáte 3 minuty jak někdo seká větev ... no to je děs... chybí tady ten spád, který má Survivor. Ale koukatelný to je - 50% ()

HolyKeeper

Když jsem v prvním Robinsonovi vytýkal jalového moderátora, tak tentokrát musím uznat, že Ondra Novotný udělal obrovský krok kupředu a je naopak tahounem této soutěže a na roli moderátora sedí perfektně. Soutěže na mě působí propracovaněji, finální fáze s posledními pěti nebo šesti členy je obdobně uspěchaná jako minule. Soutěžící byli opět různorodých charakterů, takže je možnost vypíchnout třeba Herr Führera Dominika, taktika Radima, feministku Blanku, poctivce Martina, nebo nevyzpytatelnou Báru se Zinou. Pro mě ještě díky moderátorovi a průběhu soutěže ještě lepší než minule a opět jsme se náramně bavili. Takže za mě plný počet. ()

nudlis

Průběžně po pár dílech: nic nového pod sluncem, opět partička Češek a Čechů, co potřebují ledacos dokázat sami sobě a svému okolí a někteří už se těší jak vyjebou s každým a ve finále sami se sebou. Nakonec je budou vláčet debilníma pořadama a ještě debilnějšíma estrádama v obchoďákách a psát o nich všelijaký sračky v bulváru. A lidi na ně budou plivat urážky (nejen ze závisti) a celkově jim to všechno dost změní život. Stojí to za ty prachy? Moderátor už se celkem "vypracoval" a je o dost lepší než v první sérii. Ještě tak 4-5 "ostrovů" a bude možná dobrej. Ale snad jich už tolik nenatočej, celkově to za moc nestojí. ()