Domácí hřiště

TV spot
Norsko, (2018–2019), 15 h 24 min (Minutáž: 44–64 min)

Tvůrci:

Johan Fasting

Ane Dahl Torp, John Carew, Axel Gehrken Bøyum, Emma Bones, Nader Khademi, Morten Svartveit, Rolf Kristian Larsen, Julia Bache-Wiig, Lars Arentz-Hansen (více)

Série(2) / Epizody(18)

Když fotbalový klub ztratí trenéra těsně před začátkem ligové sezóny, dostane historickou šanci poprvé trénovat tým žena Helena Mikkelsen. Nebude to mít jednoduché ‒ musí se umět prosadit na místě, kde dominují hlavně muži. (Televize Seznam)

Recenze uživatele *CARNIFEX* k tomuto seriálu (2)

Série 1 (2018) (S01)

No, budem úprimný. Trvalo mi niekoľko epizód, kým som samotný námet vstrebal. Až neskôr mi došlo, že tu rozhodne nepôjde o futbal ako taký, no skôr o intrigy, podrazy, konflikty, vzťahy, či vnútorný boj so samým sebou, kedy si človek musí položiť zásadnú otázku - vzdať sa, alebo bojovať ďalej (?), pričom hlavnou myšlienkou tohto príbehu, sú rozhodne predsudky. Seriál ako taký nie je zlý, no akoby tlačil na pílu vo veciach, ktoré sú prakticky, či chceme alebo nie - nereálne. Druhou sériou zrejme nepohrdnem, no dám si odstup (asi). ()

Série 2 (2019) (S02)

Vydržal som tri epizódy, kým to neprešlo do absurdného bodu, kedy samotný námet stratil veškerú vážnosť. To snáď ani nemohli myslieť vážne .. ()