Reklama

Reklama

Domácí hřiště

(seriál)
TV spot
Drama
Norsko, (2018–2019), 15 h 24 min (Minutáž: 44–64 min)

Tvůrci:

Johan Fasting

Hrají:

Ane Dahl Torp, John Carew, Axel Gehrken Bøyum, Emma Bones, Nader Khademi, Morten Svartveit, Rolf Kristian Larsen, Julia Bache-Wiig (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(18)

Obsahy(1)

Když fotbalový klub ztratí trenéra těsně před začátkem ligové sezóny, dostane historickou šanci poprvé trénovat tým žena Helena Mikkelsen. Nebude to mít jednoduché ‒ musí se umět prosadit na místě, kde dominují hlavně muži. (Televize Seznam)

Videa (1)

TV spot

Recenze (7)

Hanys_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ty dvě série nebyly asi úplnou ztrátou času, chvilkama i bavily, ale to o tom fotbale je prostě mimo. Celé to je spíš taková nepodařená telenovela. Těch 86 co tady je, by chtělo stáhnout na odpovídajících 50. ()

eredin 

všechny recenze uživatele

Vyborne v momentech kdy se tvurci opravdu venuji fotbalu. Bohuzel se, po severskem zpusobu, zase celou dobu resi osobni a milostne problemy hracu, treneru, sponzoru, fanousku, milenek, spoluzaku, kamaradu, kucharu a decek jich vsech. Slusneho materialu je tak na tri dily a z toho ten posledni muze zustat skoro beze zmeny. Mam sto chuti dat 2** aby se hodnoceni vratilo na zem. ()

dalziel 

všechny recenze uživatele

Sprvu sympatická hlavná postava sa s pribudajúcimi dielmi transformuje na totálnu zrúdu ktorá si neustále pchá pod hornú peru "SNUS" (https://en.wikipedia.org/wiki/Snus) čo je teda pekný hnus a fakt mi to liezlo na nervi.Končím po 4.dieli.Možno to skúsim ešte dopozerať,ale nateraz mám toho viac ako dosť. ()

Galerie (24)

Související novinky

Nový festival Serial Killer od 2. do 5. května v Brně!

Nový festival Serial Killer od 2. do 5. května v Brně!

21.04.2018

„Krev, pot a slzy na plátně a velkou párty s českými i zahraničními celebritami mimo plátno“ – touto neodolatelnou nabídkou oslovuje diváky nový festival Serial Killer. Pilotní ročník na několika…

Reklama

Reklama