Domácí hřiště

(seriál)
TV spot
Norsko, (2018–2019), 15 h 24 min (Minutáž: 44–64 min)

Tvůrci:

Johan Fasting

Ane Dahl Torp, John Carew, Axel Gehrken Bøyum, Emma Bones, Nader Khademi, Morten Svartveit, Rolf Kristian Larsen, Julia Bache-Wiig (více)

Série(2) / Epizody(18)

Když fotbalový klub ztratí trenéra těsně před začátkem ligové sezóny, dostane historickou šanci poprvé trénovat tým žena Helena Mikkelsen. Nebude to mít jednoduché ‒ musí se umět prosadit na místě, kde dominují hlavně muži. (Televize Seznam)

TV spot

Hanys_

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ty dvě série nebyly asi úplnou ztrátou času, chvilkama i bavily, ale to o tom fotbale je prostě mimo. Celé to je spíš taková nepodařená telenovela. Těch 86 co tady je, by chtělo stáhnout na odpovídajících 50. ()

eredin

Vyborne v momentech kdy se tvurci opravdu venuji fotbalu. Bohuzel se, po severskem zpusobu, zase celou dobu resi osobni a milostne problemy hracu, treneru, sponzoru, fanousku, milenek, spoluzaku, kamaradu, kucharu a decek jich vsech. Slusneho materialu je tak na tri dily a z toho ten posledni muze zustat skoro beze zmeny. Mam sto chuti dat 2** aby se hodnoceni vratilo na zem. ()

dalziel

Sprvu sympatická hlavná postava sa s pribudajúcimi dielmi transformuje na totálnu zrúdu ktorá si neustále pchá pod hornú peru "SNUS" (https://en.wikipedia.org/wiki/Snus) čo je teda pekný hnus a fakt mi to liezlo na nervi.Končím po 4.dieli.Možno to skúsim ešte dopozerať,ale nateraz mám toho viac ako dosť. ()

Související novinky

Nový festival Serial Killer od 2. do 5. května v Brně!

Nový festival Serial Killer od 2. do 5. května v Brně!

21.04.2018

„Krev, pot a slzy na plátně a velkou párty s českými i zahraničními celebritami mimo plátno“ – touto neodolatelnou nabídkou oslovuje diváky nový festival Serial Killer. Pilotní ročník na několika…