Videl som všetky filmy, čo Mafia! paroduje a to je asi základ aby sa človek mohol pri sledovaní dobre zabaviť. Každopádne kadencia vtipov bola prvýkrát silnejšia ako teraz po rokoch. Niektoré vtípky mi už prídu veľmi trápne a podpriemerné. Stále sa však jedná o oveľa lepšiu paródiu ako sú tie dnešné (všetko od J. Friedberga a spol.)(5.8.2011)

Komedie mého "mládí" :) Spoustu vtipů tohohle filmu si pamatuju dodnes a to je už řádka let, co jsem to viděl naposledy. Nicméně nasátý brčko do nosu, hekající chlapeček po tom, co doplaval do Ameriky těsně za Titanikem, opravdu paráda. Bojim se, že pustit si to dneska, už to nebude ono, takže si nechám už jenom ty vzpomínky :)(21.10.2014)

Docela povedená parodie s pomalým rozjezdem, který nabízí pár epických scén (vtipně naráží třeba na filmy Kmotr, Casino a Forrest Gump) a hlavně poslední role skvělého Lloyda Bridgese, takže i za něj 3,5...(19.5.2009)

• RajAthen

Ač je třeba ocenit všemožné narážky na starou dobrou gangsterskou klasiku, je třeba stejným dechem dodat, že ve většině případů zůstalo pouze u narážek a závratně třeskutý humor se nekoná. Udělat si legraci z Ramba šlo samo od sebe (a bylo to bravurně zvládnuto), mafiánská tematika by asi vyžadovala sofistikovanější přístup.(1.6.2012)

Rozpočet $10miliónovTržby USA $19,889,299Tržby Celosvetovo $30,143,795║ Miestami celkom znesiteľná paródia na Krstného otca. Škoda že tie trapasy a vtípky čo Jim Abrahams do paródie tlačí sú až moc okukané ale keď sa privrú oči dá sa na tom celkom pobaviť. /40%/(28.3.2009)

• - Představitel Vincenza Lloyd Bridges zemřel jen pár týdnů po skončení natáčení, film je věnován jeho památce. (korbitch22)

• - Hned na začátku chlapec přeletí přes řidítka a narazí do podobizny Benita Mussoliniho. Film se odehrává roku 1901, kdy byl Mussollini teprve čerstvě vystudovaný učitel před odjezdem do Švýcarska. Navíc se podobizny Mussoliniho začaly v Itálii vyvěšovat až od roku 1919. (ypres.bass)