Reklama

Reklama

Greyzone

(seriál)
  • Švédsko Gråzon
Dánsko / Švédsko, 2018, 7 h 11 min (Minutáž: 43–44 min)

Hrají:

Birgitte Hjort Sørensen, Ardalan Esmaili, Joachim Fjelstrup, Tova Magnusson, Johan Rabaeus, Lars Ranthe, Özlem Saglanmak, Karin Franz Körlof (více)
(další profese)

Epizody(10)

Recenze (6)

moudnik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Svinský policajti. Vlastní neschopnost schovají za obvyklé " museli jsme, nedalo se nic lepšího dělat, for greater good etc" a jede se dál, kaňonem temným, kolem bílých skal. Je smutné se dívat na neschopné policajty, kteří nezasahují v zájmu jakéhosi "vyššího dobra" a sledují vraždy nevinných a nezúčastněných spoluobčanů v přímém přenosu. Jak jsem byl odjakživa proti brutálním akcím amerických poldů, dochází mi až teď, že v některých případech jsou a budou nezbytné. Ty vousatý šmejdy vzít na týden na Guantánamo, tak prozradí i to, co nevědí. ()

Tosi 

všechny recenze uživatele

Další seriál, který hladce zapadne do skandinávských pecek. Plánovaný teroristický útok z pohledu ženy, která je se svým dítětem držena jako rukojmí. Čím hlouběji se v seriálu dostanete, tím dřív chcete vidět další díl a z psychologickýho hlediska je moc zajímavý vidět, jak člověk zvládá situaci, kdy za něj rozhoduje někdo jinej. Seriál umí být násilnej, tragickej i lámající srdce, ale rozhodně je to napínák jako hrom. ()

Reklama

Adigiotto 

všechny recenze uživatele

Dúfam, že zamestnanci reálnych start-up firiem nemajú bezpečnostné kódy uložené v laptopoch, ktoré si po fajronte vložia do tašiek a odnesú domov. ()

Galerie (55)

Reklama

Reklama