• brasek

Jednotlivé kriminálne príbehy nestoja za veľa. Dnes technik z elektrárne vykráda na cudzom aute pošty... prakticky bieda. Podnikateľ Valenta a všetko okolo neho zatiaľ spí, viem raz to vybuchne a príbeh dostane šmrnc. Otázne je či pritom budem aj ja, kedže doteraz naozaj nič pútavého divákovi filmári neponúkli.(18.9.2019)

POMALU se to zlepšuje . Ukazuje to , asi , jak to funguje . Vše je propleteno a na prvním místě jde vždycky o prachy . Začíná to být lepší průměr . I díky Mádlovi . A ten nadřízený je pěkný darebák , teda haj ….zl . AJ Valenta , svi….ě nenažraná . Bude to zřejmě jěště zajímavé . Tedy alespoňˇ doufám .(18.9.2019)

Můj odhad v komentáři k minulému dílu se ukázal být veskrze nesprávný a odsudek nezaslouženě příkrý. Sedláček to vybrousil a zaťal div ne až na kost. (O Mádlově přirozeném nadání mě zas ujistil Subjektiv.)(17.9.2019)

Šéf kriminálky, šéf stavebního odboru a kontroverzní podnikatel ani s ohledem na okolnosti nezakrývají, že jsou přátelé. Gibs si ale přijde pro malou rybku. Alespoň víme, že se příběh odehrává v době solárního boomu. Případ loupeží mi byl sympatičtější, než hlavní linie. Už jen kvůli nesympatickému kapitánovi, který odříkává dost hrozně pitomé fráze. Zdatně mu v tom sekunduje šéf stavebního odboru.(16.9.2019)

Zatím nejlepší díl. Kolem hlavní postavy začíná situace houstnout.(16.9.2019)