Deadly Class

• USA Deadly Class

Epizody(10)

Seriál Deadly Class sleduje rozčarovaného mladíka, který byl přijat na legendární střední školu pro zabijáky. Zachovat si mravní zásady, zatímco se snažíte zorientovat v krutém studijním plánu, mezi partičkami podlých studentů a ve vlastních adolescentních pocitech nejistoty, by mohlo mít fatální důsledky. Drama, které se odehrává na pozadí kontrakultury pozdních osmdesátých let minulého století, vypráví příběh o dospívání, jaký jste dosud neviděli. Natočeno podle stejnojmenného úspěšného komiksu od Ricka Remendera. (HBO Europe)

iXtr3m3

Veľmi silné tri hviezdy, možno až len tesne nie štyri. Ale bolo tam predsa len trošku viac omáčky, ako by bolo vhodné, čakal som väčšie maso (pár krát sa ukázali krásne mordy, ale nie často) a nie len Beverly Hills 90210 skombinovanú s teen vyvražďovačkami... Škoda toho, lebo pred koncom to začalo riadne gradovať, dokonca to dospelo až do extrémne nahypovaného finále, ktorého rozuzlenie si však nikto z nás nikdy nepozrie, nakoľko bol seriál dávnejšie zrušený. Škoda, lebo potenciál tam bol, len buď skrátiť o dve epizódky, alebo pridať mordy... ()

Prochy38

Jako vidím, že 5* lehce trčím z řady, ale stojím si za tím. Podobné záležitosti znám ryze v anime formě. Tohle pro mě bylo první. A? Jako neskutečné nadšení. 10 dílů uteklo jako voda, naprosto mě to vtáhlo. Jasně, je to hoooooodně přitažené za vlasy, ale v tom to bylo skvělé. Seriál si na nic nehraje. Baví světem, který si pro sebe vytvořil. Je to akční, je to prdel, skvělé mladé obličeje. Za mě paráda! ()

Folky

Doufal jsem ve víc, než tuctovou teen komedii. Prostředí je dobré, ale minimálně využité a postavy nudné a nesympatické. Zklamání. ()

Hapretor

Mě to nechytlo ... začátek víc než dobrý ... však ke konci třetího dílu mě to začalo nesmírně nudit a už mi lezlo krkem, že tam je snad jen jedna opravdu pohledná holka ... žádný normálně sympatický ksicht ... a snad ani žádný pořádný vtip ... jen samé kraviny ... žádný humor ... nic ... tohle prostě nešlo vydržet ... špatná volba ... ()

HenryIvan

Niekomu možno všetka tá dávka filozofovania o zmysle všetkých možných sračiek prekážala, ale ja som len nestranne pozoroval vývoj tohto seriálu a musím povedať, že mi tak povediac prirástol k srdcu. Postavy sú quite likable, celý koncept je zaujímavý a bojové scény sú nemalo krvavé a občas aj zvrátené. Za mňa spokojnosť. Hádam príde aspoň ešte jedna séria. Ten koniec si to zaslúži. ()

bararich8

Skvěle ujetá věc, kdy opravdu nevíte, co každý díl dostanete. Pokaždé jsem žasnul, kolik se toho do jedné epizody dá nacpat. Nevýhodou je, že to nebylo vždy vyvážené a někdy to bylo až moc "trippy", ale celkově je to fakt jízda plná magorů, podivné undergroundové školy pro zabijáky, přátelství a drsné akce, kterou jsem nečekal. 4* ()

Mafy

Začátek byl super, poté se tam několik epizod nic moc zajímavého nedělo. Ale od výletu do Vegas se to začalo zas parádně rozjíždět. Pak ale nastalo finále a to bylo pro mě bohužel velké zklamání. Věc, ale která mě každou epizodou víc a víc vytáčela byla ta, že se všechny postavy chovaly v každým díle úplně jinak. Jak kdyby měl každej poruchu osobnosti a my bychom objevovali celou sérii jejich 10 osobností. Také je zde spousta nelogických věcí. Ale zase nějaké věci by se daly vysvětlit v season 2, což se ale bohužel nestane, protože tento seriál první sérií končí. Celkem škoda. Jinak abych nepsal jen negativa, tak seriál má skvělou akci, muziku, humor, kameru a dokonce i efekty viz. epizoda ve Vegas. I herecký obsazení se velmi povedlo, takže za mě krásných 80%. ()

Okoslav

Vhoďte do jednoho kotle Alana Moora a Chucka Palahniuka, přidejte nějaké to filozofování a teenage nihilismus, okořeňte osmdesátkama – a vznikne vám tohle. Parádní komiksová adaptace, která nešetří krví a retro pulpem a ve které jsou všechny postavy právě tak zvenku drsné a zevnitř zranitelné, jak byste si od středoškolských zabijáků jen mohli přát. Moje nová srdcovka. ()

hanzyn

Shlédnuto tařka jedním dechem. Zajímavé prostředí, solidní interakce mezi postavami, které jsou obsazené neokoukanými herci. Napětí a násilí občas pročísnuté nějakým dobrým vtípkem. Výborné tempo, kdy je vaty minimum. Super, super. ()

Hatred

Nudná telenovela pro náctileté, která se ale ze začátku (cca 4 díly) tváří zajímavě a celkem chytře. Tenhle nátěr ale brzo oprýská a objeví se nesmyslné chování postav, díry v logice, vytratí se i dřívější náznaky humoru a svět nedodržuje ani svá vlastní pravidla. Jak je zde zmiňované, po díle v Las Vegas už je to jenom nuda a utrpení, ještě bych zmínil, že nabrali extrémně nesympatické herečky (herci celkem ujdou), takže se těžko věří i těm romancím. Postupně se navíc zajímavější postavy stávají jen okrajovým křovím a děj se soustředí na ty největší jelimany. Jedna hvězda za první díly, druhá za atmosféru a třetí za hudbu. Jedna zpětně dolů za ztracený čas a zklamání. ()

Mamlas

Sem tam trocha děje, sem tam rvačka nebo střílečka, dominuje kecání puberťáků o jejich věcech a vztazích. Dokoukáno opravdu rychle. Kdyby to byl komediální celovečerák jako parodie Harryho Pottera, tak jako průměrná záležitost by to šlo, ale takto je tam 90% k přetáčení a ta vážnost s ohledem na tu blbost je trochu hloupá. Konec nevydařený. (15%) ()

Víteček

Jiné současné komiksové seriály, jako Umbrella Acadmey, Legion nebo Doom Patrol, jsou všechny lepší, ale nelituju sledování. Tedy, hodně zamrzí neukončenost, ale jinak je sledování slušná zábava, která však nikdy nedosáhne špičkových kvalit, přestože se snaží být divná právě tak, aby zaujala. Škoda, že nedojde na toho Reagana, svět by byl hned lepší. ()

hony23

Má velká očekávání se nanaplnila, byla to nekonečná nuda, kterou jsem vydržel pouze 3 díly. Přitom nápad to mělo dobrý, ze školy pro zabijáky se dal vytřískat skvělý seriál plný akce, brutality a černého humoru. Tohle ale nemělo ani jednu z ingrediencí :-( ()

jjjerry

Velmi příjemné překvapení. Velmi orginální, a zároveň vykrádačka. Cítil jsem tam školu v Bradavicích, Charlieho malá tajemství, Snídaňový klub, Na plný pecky. Suprová hudba. Skvělí herci, kterým ten neuvěřitelný scénáře věříte. Nečekané zvraty. Občas trošku skřípala logika, ale jako celek suprové. ()

bedn1

První díl mě docela navnadil, u druhého jsem se začal nudit a v polovině třetího jsem to vypnul. Na tyhle seriály pro mládež se stokrát viděnými vztahovými konflikty už jsem starej. ()

Endor

Seriál Deadly Class mě už od samého začátku přišel velmi sympatický a proto jsem teď zklamán, že se už asi nikdy nedočkáme druhé série, neboť měl seriál obrovský potenciál. Ale pokud hledáte akčně - brutální seriál s prvky černého humoru, tak tento seriál je přímo pro vás, protože se nudit opravdu nebudete ani u jedné epizody a po celou sérii je příběh velmi napínavý a poutavý. Obsazení a scénář jsou také skvělé a když přijde na humor, tak se dobře pobavíte. Bohužel, jak to vypadá tak se druhé série opravdu nedočkáme a to je velká škoda, protože seriál měl obrovský potenciál, který skončil s otevřeným koncem. Kdybych měl hodnotit první a asi poslední sérii seriálu Deadly Class, tak dávám 8/10. ()

HMTD

Svým způsobem mne to baví, ale je zde velké ALE. Částečný spoiler: Tak předně druhý díl se nám snaží ukázat jak strašně je škola drsná a že studenti mohou zemřít i při výuce, načeš nás většina série přesvědčuje o tom, že důležité rodiny které do školy děti vysílají, by si asi jen tak nenechali líbit, kdyby jim tam umírali. Další problém, postavy se absolutně nechovají jako by prošli nějakým výcvikem (až na pár vyjímek), celkově nelogičnost některých pasáží sráží seriál hodně dolů. ()

Tvůrci Avengers a krimi plná drog

Tvůrci Avengers a krimi plná drog

27.08.2018

Režiséři posledních dvou Avengers filmů Joe a Anthony Russo se v posledních měsících nenudili. Kromě postprodukce na čtvrtých Avengers totiž makali taky na nově vznikajících seriálech Quantum and… (více)

Co chystají tvůrci třetích Avengers?

Co chystají tvůrci třetích Avengers?

12.07.2018