Matt Cordell (Robert Z'Dar) býval poctivý policista až do té doby, než ho nespravedlivě odsoudili a poslali do vězení v Sing-Singu mezi kriminálníky, které sám předtím stíhal. Ti ho příšerně zohyzdili a zavraždili. On poté ožil a vraždil v ulicích bez rozdílů. Nyní potřetí je jeho stopa naplněná krví až po okraj. Kouzelníka Voodoo nenechá ani nachvíli v klidu. Podaří se detektivu Forrestovi (Robert Davi) šíleného policajta konečně zlikvidovat navždy? (Hamer Film)

Lacike

Kat Bordel tretikrat a vdakabohu naposledy. Dokonca uz aj packal William Lustig sa odmietol podpisat pod vysledok. Co prilis nechapem, pretoze akcne sceny v tomto diely su jednoznacne najlepsie v celej serii. No a to, ze film napinavy nie je a ani prilis nedava zmysel, je uz tak nejak trademarkom serie. Tentokrat sa ubralo aj na nahotinkach, ale zase umrtia su vynaliezavejsie a pestrejsie. Zapletka sa tentoraz venuje Cordellovej snahe vytvorit si svoju zensku zdegenerovanu polovicku. Proste riadna chujovina, ale akonahle dôjde na akciu, tak je na co sa pozerat. Hlavne prestrelky tentoraz stoja za to. Takze kvalitativne je tento diel medzi prvym a druhym dielom. P.S. Cameo Teda Raimiho potesilo. Bratia Raimovi asi maju pre tuto shitnu seriu slabost. 3/10. ()

MM_Ramone

Mám veľmi rád filmovú horrorovú tvorbu. Som i priaznivcom vyvražďovacích sérií. Mojim slasher horrorovým kráľom je Jason Voorhees. Ale s radosťou si pozriem aj vyčínanie Michaela Myersa alebo texaského borca Leatherfacea. Avšak nikdy som nevedel prísť na chuť Mattovi Cordellovi. Asi preto lebo policajtov vôbec nemám rád. Chuligánsky pokrik A.C.A.B. (All Cops Are Bastards) nie je pre mňa len frázou, ale neodškriepiteľným faktom. Všetci poliši sú bastardi. Najlepší policajt je mŕtvy policajt. Žiaľ pri tomto filme neplatí ani toto tvrdenie. Maniac Cop ma nebaví. No a toto tretie pokračovanie sa mi javi ako najslabší diel série. ** ()

choze

Už ve dvojce našel Cohen Cordellovi nezvyklého parťáka a teď mu rovnou přihrál roštěnku, což byl podle mého originální a zajímavý nápad, který bohužel zůstal nevytěžen a my neuvidíme párek maniakáních poldů v akci. Akčnost dvojky je zapomenuta a zůstalo u průměrného slasheru (nakolik se v jednotlivých motivech a scénách Cohen vykrádá a nakolik jde o trademarky série, toť otázka), který povyšuje cool zabiják a dobrý protihráč opět v podání spolehlivého Roberta Daviho. Taky bych si dokázal představit lepší zakončení série a souhlasím, že cpát tam to woodoo nebyl nejlepší nápad, ale zas tak špatné, jak tu mnozí tvrdí, to není. Stačí kouknout na pozdější Cohenův/Lustigův počin, STRÝČEK SAM. A k tomu tu máte cameo Teda Raimiho. ()

cariada

poslední pokračování o šíleným poldovi co čistí město. Ani řádný pohřeb s poctou nestačil na to ,aby našel konečně klid. Je přivolám jakýmsi černochem zpět a tak dál může masakrovat. Tentokrát to odnese nemocnice. Za zmínku stojí honička v autech ,kdy on hoří. Naštěstí už je to konec série nápady evidentně došly už u dvojky a tady je to spíš už jen nastavovaná kaše. Přesto se na to koukat nechá. ()

Dexter1

Najslabšia časť celej série, ale za to má táto časť najbližšie k zombie subžánru. Matt Cordel sa vracia pomocou rituálu voodoo aby si našiel nevestu(?). Akcie je omnoho menej a vsádza sa skôr na tajomné vraždy, ktoré si Maniac Cop vychutnáva. Robert Davi sa tu hrá ešte na drsnejšieho drsniaka, čo je miestami úplne smiešne a trápne. Na druhej strane rozhodne poteší extrovertný narkoman v podaní Jackieho Earlea Haleyho (hej, je to Rorsharch z Watchmen). ()

• Cordell (Robert Z'Dar) zabije ve filmu 11 lidí. (slatkac)