Nesmělý řidič Uberu Stu (Kumail Nanjiani) touží po pětihvězdičkovém hodnocení od svých zákazníků a tak se snaží udělat vše pro jejich maximální pohodlí a naprostou spokojenost. Od milého úsměvu, nekonečné trpělivosti až po bonbóny zdarma. Ale když mu do auta nastoupí nevrlý obrovský chlap jménem Vic (Dave Bautista), zjistí, že úsměv a trpělivost na něj zrovna nezabírají. A bonbóny už vůbec ne. Z nerudného pasažéra se vyklube tajný policajt, který má zrovna po oční operaci, a tak nemůže řídit auto. Na cestu do akce, na jejímž konci by mělo být dopadení drogového dealera, si proto poněkud netradičně objedná právě Stuův Uber. Tím začíná jejich neuvěřitelná bláznivá spolujízda, kdy se nejistý Stu chtít nechtíc postupně zapojuje do Vicovy policejní akce. Zpočátku mu nahrazuje jeho nejistý zrak, ale jak akce nabírá obrátky, přebírá iniciativu a stává se pro tento den postrachem celého podsvětí. A pětihvězdičkové hodnocení a úsměvy už příliš neřeší. Ale možná bude Vic nakonec patřit mezi jeho nejspokojenější pasažéry a pomůže Stuovi vylepšit skóre. (Cinemart)

iXtr3m3

Svieža buddy komédia s dobrou ústrednou dvojkou. Jasné, nebol to žiaden zázrak, ale očakával som ďaleko väčší prúser, ako som dostal. Niektoré hefty boli peckové "A znovu jsem slepej" :) Kombinácia Draxa Ničiteľa a skvelého Dopindera urobila svoje... :) ()

Zagros

Spolujízda je vlastně dějově hrozná blbost a vyčítat by se jí dalo mnohé, ale dělat to nechci. Tvůrci měli jednoznačný cíl a to pobavit diváky a musím přiznat, že se jim to povedlo. Když jsme u toho vypnuli mozek a jen se bavili, fungovalo to velmi dobře. Ústřední dvojka v podání Dava Bautisty (známého spíš jako klasického záporáka) a Kumaila Nanjianiho (stand-up komika) překvapivě šlapala na výbornou. Dialogů a hlášek bylo naštěstí také více vtipných než trapných a u některých scén jsme se smáli nahlas. Pokud se to filmu podaří, nezaslouží si horší hodnocení než tři hvězdy i přes některé nedostatky. ()

Lukoboss

Je to pitomej a naprosto debilní film a zároveň taky jedna obrovská reklama na Uber a elektromobily. Jenže je to taky docela slušná a nekorektní zábava, přestože by se to dle hereckýho složení nemuselo zdát. D. Bautista tady opravdu i něco hraje, K. Nanjianimu zase role ustrašenýho řidiče / imigranta sedí. Narážky tady padají na všechno, co si jen vzpomenete včetně aktuálních témat jako jsou rasový problémy atd. Pravdou je, že střední část filmu je trochu slabší, jako by tomu spadl řemen, ale pak se to zase vrátí zpět. A já jsem se bavil, přestože to byla naprostá ptákovina. ()

KoRner

Zopár dobrých fórov, ktoré sa trochu stratia v záverečnej tretine pri povinnom odhaľovaním zloducha. Inak Nanjiani a Bautista sú fajn dvojka. ()

Hanys_

Jasně, zase - o žádný mylník v žánru nejde, je to jen další z fain buddy komedií, ale ta hoďka a půl mě fakt bavila. Navíc mám dlouhodobě pro Kumaila (a vlastně všechny ze Silicon Valley) dost slabost. ()

kolemjdouc

Bylo to jednou nahoře jednou dole.Taková slátanina která měla srandovní místa ale těch bylo pomálu.Kumail tomu dost ubíral.Zklamání.Na obalu to vychvalovali ale to už je klasika.Jinak situace kdy elektromobil ujíždí a postupně se mu vybíjí baterie a nabíječka v nedohlednu...no neber to :-) ()

Asmodin odpad!

Komedie? Vtip bych hledala hodně dlouho. Hrozně mi lezla na nervy hlavní dvojice. Celkově mi film připadal o ničem a námět jsem viděla hodněkrát v jiných a lepších filmech. ()

woodsman

vtipna komedia skvela dvojka herci si fakt sadli Bautista sa zlepsuje viac a viac dost som sa zabavil rychlo to uslo ten wrestling sa v nom nezaprie mal tu par chmatov ()

Prochy38

Po hodně delší době super akční komedie. Je fajn vidět D. Bautistu v podobné roli. Umí si dělat srandu a lze na něm postavit film. A K. Nanjiani. Ten ani nemusí mluvit... Frajer. Můžu hodně. Dobrý příběh. Originální, pohodové. Fakt jízda, minimum slabých míst. Víc takových. ()

Patrik256

Rozpočet_ 16 miliónov dolárov // Tržby_ 32.3 milióna dolárov // Tržby v ČR_ 2 017 084 Kč // Diváci v ČR_ 12 546 // Tržby v USA_ 22.3 milióna dolárov ()

Milky.

Neexistující fyzika a biologie, nesympatický Ranjeet a Bautista snažící se využít svou svalnatou vizáž. Nějak extra mě to nevzalo, Toyota si udělala reklamu, scénárista si dal po hubě a obecně se divím, že Bautista má tohle zapotřebí s výplatou od Marvelu. ()

petikacka

Nečekala jsem nic, ale nasmála jsem se dost...A to není málo...Pitoreskní dvojice spolu kupodivu dokonale souzní...Navíc je to vtipné...No, člověk se nemusí jen mučit dramaty...Za mě 80% ()

majec4

Celkom pobavilo. Nie je to nic velkolepe, ale na oddychove pobavenie uplne dostacujuce. Kumail je fakt funny, kludne si ho pozriem aj v inom filme. Pytalo by si to trochu viac drsnejsej akcie. ()

TheSpearCZ

Velice povedená komedie, která má všechno co jsem od ní očekával. Řidič Uberu Nanjiani a detektiv Bautista spolu mají výbornou chemii, humor zde funguje na výbornou, přestřelky tu mají grády a i nějaká ta krev se tu najde. Já se bavil skvěle. Čisté 4* ()

Flopik

Výborná akčná komédia, presne takto mala vyzerať. Postavy skvelé, zasmejete sa no a akcia na komédiu je skvelá. Možno tých vtípkov mohlo byť viacej. Na odreagovanie ako stvorené. Za mňa 4*. ()