r007

Klobouk dolů a úklona až k zemi ! To, co Clint natočil, je obdivuhodný film i bez toho, aniž bych věděla, kolik mu je, Teď, když to vím, ho obdivuju ještě víc. První půlku filmu jsem sice měla problém kam takového hrdinu, který kašle na rodinu, vůbec zařadit, ale vzhledem k jeho pohledu na svět a jeho hláškám o internetu a mobilech sympatie brzy narostly.Je to ten Clint, na jakého jsme zvyklí z jeho filmů a navíc přidává i nějaká životní moudra. Taky se mi líbil Bradley, a to o dost víc než ve filmu Zrodila se hvězda. Jediné,k čemu mám výhrady, je zásadní pohled na drogy.Jako něco samozřejmého, jako nabídka snadno vydělané práce. Byl to jen letmý náhled do života lidí kolem drog, ale podle mě málo odstrašující. Spíš rovina obrovské sumy peněz. Nejkrásnější scéna je pro mě u smrtelné postele.... kdy sleduje zmeškané hovory a probouzí se v něm stará láska...I love you...more then yesterday...not as much as tomorow. Komu neukápla slza, je buď necita nebo drogový dealer. ()

Skylwalker42

Tentokrát Eastwood ubral tempo a natočil pohodový film, který se ale hodí na nedělní odpoledne v telce. Ale to není špatně. S ohledem na to, že je mu skoro 90, tak klobouk dolů! Stále má ten svůj osobitý šarm. A příjemný Cooper. ()

Gregor_Samsa

Je to dobrej biják. Fakt. Asi možná i trochu překvapivě – zavánělo to průserem… kolik Eastwoodovi je? Koukám, 88… klobouk dolů. Není to další Gran Torino nebo něco takového, je to původní, zajímavé, ale pořád stejně Eastwoodovské… stopáž je klasický Clint, s předehrou si dává řádně načas, ono celé se to rozjíždí a rozvíjí poměrně pomalu a napětí se buduje postupně tím, jak se příběh začíná zamotávat a hlavní postavu(y) jsme už stačili poznat... Bradley Cooper ví, kdo je šéf, prostoru moc nekrade a je příjemně civilní. Setkání hlavních protagonistů lehce připomene Pacina s De Nirem v Heat. Ale jen lehce. Ty internety, ty mobily a ty rodinné momenty… nakonec vždy úplně nejvíc nejdůležitější. Už to vím. Krásnej film a pár procent nahoru ze osvěžující negerskou politickou nekorektnost… [90%; 2019-03-24 CinemaCity Slovanský dům] ()

MartinReno

Plnotučný filmík na nedelu. Všetko ide tempom 88 ročného Clinta, ale tohoto deduša si človek prosto zamiluje. I v tomto veku dokáže táto žijúca legenda velmi príjemne prekvapiť a zalomcovať srdcom, ktoré je ochotné mlčky načúvať. Poklona až k zemi maestro... ()

fafejt001

VZHLEDEM k tomu , kolik má Clint roků dám hvězdu navíc . V jeho letech hrát i režírovat , tak to klobouk dolůůůů ! Mohlo to být o fous lepší , více nečekaných zvratů , nějaká ta akce navrch a bylo by to ***** . Ale i tak je to starý známý Clint , jak ho známe . Setkání s manželkou v její poslední chvíli až dojemné .Myslím , že by to chtělo zažít hodně lidí , takové odpuštění a smíření při odchodu . Tedy , myslím si to . Bude to dobrý film i po letech , ke kterému se člověk rád vrátí jako např: i k filmu Gran Torino či Americký sniper . A nebo i k ostatním jeho filmovým počinům . ()

Ace.A.T.L.

Je vidět, že to měl pod taktovkou CE. Je pravda, že to už neni(a ani nemůže bejt) o akcích a kdoví jakým fyzickým boomu, ale myslím si, že takhle to bejt má. Věřím, že plno z lidí v Americe, tohle provozuje a CE to ukázal hodně dobrým způsobem, jemu vlasntím. Rodinný problémy jsou jen třešínka na dortu a pochopitelně jeden z důvodů, proč by do něčeho takovýho, někdo šel. Ani si neumím představit, co se odehrává v hlavě člověkovi, co se do tohohle kolotoče dostane a něco se zvrtne. Ale díky CE to mám dost pěkně nastíněný. Je to zajímavý, je to silný, je to chytlavý a mě osobně to nepustilo spát, než jsem to dojel do konce(01:20 ráno) a vůbec toho nelituju. Za mě slušný 4* a DOPORUČUJU ()

Kushina

Clint Eastwood opět natočil dokonalý film. Na Gran Torino to sice nemělo, ale přesto v tom byla ta hloubka. On je jako režisér i jako herec prostě dokonalý. Aneb když se zodpovědný řidič v důchodu rozhodne vydělat pár stovek dolarů převážením tašek z bodu A do bodu B a to že se z něj stane nejlepší kurýr a převeze nejvíce drog ze všech kurýrů právě díky jeho vizáži. Konec hodně smutný hlavně při pohřbu jeho ženy. Výsledek to ale nemění, film hodný mistra. 75% ()

Saxos

Na to, že se Eastwoodovi závratně rychle blíží 90 let, tak tohle je skvost, přesně jeho typu. Není už žádný akční hrdina, tak točí filmy, které sednou přesně jeho věku, narozdíl od spousty jiných. Earl Stone byl správný mrzoutský dědek, který se celý život věnoval svému koníčku, vše na úkor rodiny a jelikož se nepřispůsobil nové době, krachnul mu závěr života. Earl se s tím vyrovnal a, jako vše předtím, věnoval novému kšeftu pašeráka. ()

veverysiak

Už nejaký ten čas mi je jasné, že starý Clint nemôže sklamať, dojemný príbeh dožívajúceho bonvivána, ktorý sa náhodou stane najvýkonnejším a najbezpečnejším pašerákom kokaínu, plynie tak eastwoodovsky pokojne, tak, ako všetky jeho ostatné filmové príbehy, vyzerá to jednoducho tak, ako keby ste sa pozerali na skutočný Clintov životný príbeh, trochu zábavy, trochu humoru, trochu napätia, trochu ľahkovážnosti, trochu nezodpovednosti, trochu lásky, trochu zodpovednosti, trochu hanby, taký normálny život, a predsa výnimočný, takže 80%. ()

tomino28

Budu se možná opakovat, ale Clint je prostě frajer, který pořád umí! V době, kdy se točí jeden blockbuster za druhým a do kina se chodí na komiksy, které vydělávají miliardy dolarů, si tenhle americký důchodce točí filmy, jako by se stále psalo minulé století. A je to dobře. Je dobře, že Eastwood si může na sklonku své dlouhé a bohaté kariéry točit to, co sám chce. Jasně, každý občas šlápne vedle, ale obecně se vždycky těším, s čím dalším přijde. V Pašerákovi sám hraje postavu, která připomíná tu ze staršího Gran Torina, starého muže, který má daleko ke své rodině. Zde se ovšem rozhodl, že si na stará kolena ještě trochu "přivydělá" a vynasnaží se své rodině vynahradit všechen čas, kdy byl pohlcen svou prací. A ač je film založen na skutečných událostech a pojednává o kartelu a drogách, nabízí i celou řadu úsměvných momentů a je zábavné sledovat, jak Earl nabírá v rámci mexického kartelu na důležitosti. A navzdory tomu, že pro Mexičany převáží drogy, začnete mu fandit, aby zvládl ještě jednu jízdu. Stejně tak fandím i Clintovi, aby nás ještě minimálně jednou něčím dostal! ()

Nekrosef

Clint Eastwood se zase vrátil ze svého hereckého důchodu, aby pod svojí režií ukázal, že dobrý film nebo spíš hlavní postava, nepotřebuje mít nadlidské schopnosti nebo střílet, aby zaujala. Nejvíc se mě dotkly důvody, proč se vlastně Earl Stone hraný Eastwoodem rozhodl pro pašeráctví a vývoj jeho postavy. Především pak to, co si divák mohl jako ponaučení do života odnést. Mimo tedy faktu, jak, kde a pro koho pašovat :D dost mi to připomnělo Gran Torino. Jsem za takové filmy moc rád. Díky za ně Clinte. ()

BlackAdder87

Clint Eastwood předvedl, že i v pokročilém věku mu nedochází dech ani charizma a o generace mladší herci a režiséři by se od něj mohli (a měli učit). ()

RomaS

Neuvěřitelné, co tento starý pán ještě dokáže vytvořit. Pohodový film, který nikam nespěchá, ale zároveň svým tempem nenudí. Je to zase ten typický Eastwoodovský příběh ze staré školy plný emocí. Ve věku 88 let, kdy už většina lidí prdí do hlíny nebo už na to u sledování telky čekají si tento houževnatý stařík střihne rovnou hlavní roli ve vlastním filmu. Pane Eastwoode, ať se dál daří a pevně doufám, že jsem od vás neviděl poslední film. ()

notozjano

Nečeklal jsem, že by si Clint ještě někdy střihl takovou roli, ale je to Clint, takže kdo ví, čím ještě překvapí. Vidět vetchého staříka, který pašuje drogy a silnější větr by ho sundal, nezbývalo, než si připomenout jeho starší role jako je Drsný Harrry, Náhlý úder a mnoho podobných a smutně si přiznat, že čas platí pro všechny stejně. Doufám, že se Cooper mnoho přiučí a půjde ve stopách tohoto pro mne fenomenálního herce a režiséra, jakým Mr. Eastwood bezesporu je. ()

Montcalm

Škoda, potenciál tam bol, no pre mňa je to slabší Eastwoodov počin. Chýbala tomu tá správna šťava. Samotný Eastwood fajn, no dej pokrivkáva, miestami nelogický vývoj udalostí a konanie postáv. Aspoň, že to nakoniec dopadlo ako malo. ()