Nejhorší sny se mohou splnit třeba i o Vánocích. A přesně to se stalo Nedovi (Bryan Cranston), který přijel s rodinou za svou dcerou Stephanii (Zoey Deutch) a jejím novým přítelem Lairdem (James Franco) do Silicon Valley, kde oba pracují. Těšil se, že na svátky bude rodina pohromadě a on se seznámí s partnerem své dcery. Jediné, co jej ale čeká je naprostý šok. Jeho milovaná dcera, světlo jeho života, si nabrnkla bláznivě potetovaného, brutálně upřímného, bezohledně bezstarostného a naprosto výstředního počítačového multimilionáře. Laird postrádá jakékoliv zábrany a všechny problémy řeší tím, že si jich vůbec nevšímá nebo je prostě převálcuje. A teď chce během vánočních svátků získat požehnání od rodičů své milé, ještě než ji požádá o ruku... (CinemArt)

PatrikP4

Rozhodně plné hodnocení, momenty to totiž mělo dost slušné a dobré... A myslím že i ten konec je naprosto perfektní a nečekaný... Jamese Franca nemám rád (možná nejvíce ze všech herců), ale tady musím říct že byl naprosto super... ()

kaukola78

Při shlédnutí filmu se nedá nevzpomenout na Fotr je lotr.Ač je tato komedie drsnější,tak se Vám bude určitě líbit. ()

allegria

Bavila jsem se nakonec docela dobře - navzdory dojmu z prvních minut filmu, protože ze zásady nesnáším primitivní humor založený na sprosťárnách. Jenže tady ty vlezlé srandičky byly v poloze nadsázky až absurdity a rychle mi přestaly vadit. Mělo to šťávu a švih a ty čuňačinky ani neurážely, protože zapadly do celkového pojetí ironie a nadsázky. Celkově mám z filmu dobrý dojem a sama sebe jsem tím překvapila :) ()

Saxos

I Love Kiss. Dva dědkové Gene a Paul, od zmalovaných Kissáků, si společně s dalším dědkem, pro změnu perníkovým, zahráli v pořádně ujetý komedii. Po dlouhé době jsem se u komedie bavil i smál. ()

bonovox

Miestami bláznivé a vtipné ale celkovo až príliš podobné trilogii o Fockerovcoch. Franco však exceluje na celej čiare a on je hlavným dôvodom vtipnosti celého filmu. Na jedno pozriete ok. ()

ir.hools

Mě to strašně bavilo, rechtala jsem se snad celou dobu! Franco je boží typek a většinou mě nezklame v jakémkoliv žánru. Jako zetak na zabití je přímo geniální a ty scénky jsou přímo k popukani. Boží ztrestena komedie! ()

vandamator

Skvělá a hlavně velmi zábavná komedie s úžasným Francem. Ani nevím kdy jsem se tak královsky bavil jako u tohohle. Menší výhrady tam určitě budou ale vše zanedbatelné a pro mě 5 hvězd. ()

Teachman odpad!

Námět a zápletka: 1/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 1/10 ... Celkový dojem: 1/10. ()

bazmat

Klasická trapná vulgarismy a klišé prošpikovaná komedie pro stillerovské zastydlé puberťáky. Dvakrát to rozhodně vidět nemusím, ale celkem jsem se bavil, takže dokonce 3 hvězdy. ()

PTuranyi

Tento film je takým "Prci, prci, prčiky" pre dôchodcov. Tínedžerské problémy nahradili obchodné a nevhodný priateľ dcéry. Možno pribudli nadávky ale hajzlový humor zostal a šťastný koniec tiež. Možno odporúčať 9 z 10 fanúškom skupiny KISS. ()

bigmatko

očakával som, že tak ako vo všetkých podobných posledných komédiach, aj tu sa bude všetko točiť iba okolo alkoholu a drog, ale bol som milo prekvapený že tomu až tak nebolo. Samozrejme, že sa tam alkohol a drogy museli objaviť lebo tvrocovia si zrejme inak nevedia závbavu predstaviť ale čo s tým už narobíme. spojenie Franco a Cranston funguje a má komediálny potenciál, ktorý utiahne celý film. podľa mna je to lepší priemer medzi americkými komédiami ()

luboss822

Franco vo filme hviezdi a Cranston mu dobre sekunduje. Na rozdiel od množstva iných amerických komédií sa dá na filme naozaj zasmiať, ale predsa tomu niečo chýba, hlavne na výborných WC scénach. Slabšíe 4*. ()