Nejhorší sny se mohou splnit třeba i o Vánocích. A přesně to se stalo Nedovi (Bryan Cranston), který přijel s rodinou za svou dcerou Stephanii (Zoey Deutch) a jejím novým přítelem Lairdem (James Franco) do Silicon Valley, kde oba pracují. Těšil se, že na svátky bude rodina pohromadě a on se seznámí s partnerem své dcery. Jediné, co jej ale čeká je naprostý šok. Jeho milovaná dcera, světlo jeho života, si nabrnkla bláznivě potetovaného, brutálně upřímného, bezohledně bezstarostného a naprosto výstředního počítačového multimilionáře. Laird postrádá jakékoliv zábrany a všechny problémy řeší tím, že si jich vůbec nevšímá nebo je prostě převálcuje. A teď chce během vánočních svátků získat požehnání od rodičů své milé, ještě než ji požádá o ruku... (CinemArt)

hanca.uh

Příjemná (průměrná) lehká komedie s velmi sympatickým (zde svérázně trhlým) Bryanem C. První půlka filmu je lepší a výživnější, pak to ale jede na mě až moc přeslazeně, no a tím závěrem (v typickém americkém přemrštěném stylu) si to úplně už pos... :-)). Nicméně chápu, že z tohodle scénáře se víc udělat nedalo. ()

Pignon

Ne, prostě ne, to nejde, já tohle skutečně nemůžu. Jalové, Franco přehepíčkovaný, rodina tý káči modelově loztomiloušce tupá, ale nakonec......!!! Hlavně mi to příště zase vychvalte, abych čekal něco víc, než čárkovinu. ()

Jitomirka

Už mě přestává bavit americký humor, který je založen na koulích, hovnech, slově fuck a neustálých narážkách na sex. Už asi dospívám a vyžaduju inteligentnější humor. ()

Sheemass

Komedie, ve které se snad ani jedna věta neobejde bez sprostého slova...a ono to nakonec i funguje. Velmi příjemná komedie se skvělým obsazením, J. Franco a Br. Cranston se skvěle doplňují a opravdu to mezi nimi ,,jiskří" a hlavně, jde vidět že je to baví. Ke konci filmu příběh trochu ztrácí na humoru, víc se mluví, ono se tak celkově hodně mluví, někdy bohužel. Film je v mnoha ohledech velmi předvídatelný a konec, je prostě takový typický americký, dcera poslechne a všichni jsou šťastní. I tak je to velmi slušná komedie, která jednoznačně stojí za to, pobaví a pár scén je opravdu skvělých (scéna na záchodě či parkour se slepicí). Ať už má tento film občas nějaké slabší momenty, je to nakonec skvělá oddechovka. ()

kolikkulda

Nevim proc, pac to bylo opet klise jak remen...ale fakt super udelane a herecky dobre obsazene... No pastva jak pro oci tak pro branici, ja se fakt bavil a klidne bych snesl delsi verzi a to nejsem schopny rici o skoro zadnem filmu a hlavne ne o komedii :) ()

Denzen

Typické rodinné problémy, ktoré ale držia nad vodou výborný Franco a Cranston. Takto skombinovať neslušný humor a starecký pohľad na pohodového maniaka, to sa len tak nevidí. 80% ()

Mark1983

Po pravdě řečeno jsem byl dost zvědavý na tento snímek, a to vzhledem i samotného hodnocení. Musím konstatovat, že samotný začátek, a nebo scéna na začátku, kdy se nechtěný budoucí zeť chlubí černýma koulema, ve filmu vůbec nemusela být, ač se jedná jen o dnešní stupidní smysl o humor, jako by tvůrci nevěděli, co vymyslet, a tak si vymysleli něco dětinsky nuceného. Avšak naštěstí komedie nezůstala u úchylné výstřednosti a odbočila na lepší cestu, na níž se nachází, i když párkrát se ve filmu sprostě mluví, ten snesitelnější humor patřící i těm inteligentnějším divákům, kteří v hlavě nemají jen styl na způsob Prci, prci, prcičky. Koneckonců jsem se u této komedie dobře pobavil, přičemž jsem zapomněl na trapný začátek, a z filmu tak je jedna z těch lepších komedií, k nimž se rád vracím. ()

Ayax

Jeden tam nadáva, ostatní sú na to nasraní... O ničom inom to nie je... Trápne koniny ohľadom hajzla, domu a pi*oviny rozprávajúcej na strope... Nezrealizovateľné a primitívne. 1* za sneh. Radšej si prepnete na LUX, než toto pozerať v akúkoľvek hodinu.... ()

zekon

Slušná komedie klasicky ujetá a fekální, nicméně dívatelná. A za KISS..........tak to i * navíc :) Gene s trianglem.............. ()

Al90 odpad!

Vypnul jsem to po nekolika minutach,ten potetovany chlapik me dost lezl na nervy,hold nesednulo mi to .... ()

Doffy

Opravdu jsem s ťaťkou soucítil, ale Franco si mě narozdíl od něj rychle získal a nakonec se z toho vyklubala celkem solidní komedie. ()

KraLuban

Byla to strašlivá blbina, ale možná (i) právě proto jsem se fakt královsky bavil. Nikdy jsem neviděl Jamese Franca v podobné roli a skvěle mu to sedlo. Stejně tak B. Cranston válel a Zoey Deutch byla prostě skvostná. Příjemný film na fakt pohodový večer. ()

WikingVik

Komedie „asi“ pro teenagery založená na vysoké kadenci sprostých slov. Celá zápletka je tedy postavena na tom, že hlavní postava vychrlí dlouhou řadu svých kurev, hoven, koz apod., aby se tomu následně zasmál. Jeho potencionální tchán tento svérázný styl dlouho nechápe, ale na konci si se zeťákem padne do náručí, jelikož konečně pochopí, že je to tak vlastně super. Za mě 20% za pěknou dcérku a to, že byl film barevný. ()

gatuso

Jedna hvezda pro Franca, ten to cele tahnul spolu s tchanem Cranstonem.Jak ve filmu spravne podotknul tchan, cely ten app biz stoji na vode.Tento prumysl nema zadnou pevnou hodnotu a cas to potvrdi. Jiz Bolek Polivka ve filmu Cesta z Mesta spravne pravil: pocitacem kravu nepodojis a hnuj nevyvezes. Korunu tomu nasadila ta nesympaticka pizda Deutch, ktera me nevim proc pripominala Lucii Vondrackovou. Asi mozna pro jeji nadseni prace v neziskovce, ktera souzni s vystudovanym VS pseudooborem LV - kulturologie. Zmar nad zmar. ()