Nenasytná

• USA Insatiable
USA, (2018–2019), 16 h 45 min (Minutáž: 40–53 min)

Tvůrci:

Lauren Gussis

Hudba:

Julian Wass

Debby Ryan, Dallas Roberts, Irene Choi, Erinn Westbrook, Arden Myrin, Chloe Bridges, Alyssa Milano, Christopher Gorham, Ariana Guerra, Carly Hughes (více)

Série(2) / Epizody(22)

Šikanovaná dívka se rozhodne využít ke svojí pomstě soutěž krásy. Pomáhá jí diskreditovaný kouč, který si brzo uvědomí, že mu celá věc začíná přerůstat přes hlavu. (Netflix)

Sly_Izer

Já to žeru. Je to svěží, krásně se na tom učí ENG a Patty je krásná a Bob? ..jako bych toho chlápka znala.. seriál je jeden z nejdivnějších.. ale nemůžu se ho nasytit ;)). ()

Thalin

Po dvou dílech jsem to musela vypnout, víc prostě nedám. Nerada něco hodnotím tak brzo, ale tomuhle zkrátka nechci dávat víc šancí. Už v prvním díle to absurdní klišé, kdy šikanovaná tlusťoška zázračně za krátkou dobu sundá tolik kilo a vypadá jak modelka, je první kravina. Žádná z postav mi nebyla sympatická, vlastně mi přišly všech y šablonovitě otravné. Zřejmě se to snaží nějak kritizovat dobu nebo názory lidí či společnosti, ale nefunguje to. A Debby Ryan mi jen opět ukázala, že je to herečka jednoho výrazu, jejíž herecké výkony jsou děs běs. ()

marky.04

Ze začátku to vypadá na obyčejný klišé příběh ze střední školy. Na seriál o nějakých hloupých soutěžích krásy. Ale stejně jako řekla hlavní hrdinka na začátku první série: "This story is full of some CRAZY sh*t!" Nejvíc mě asi baví to, že každá postava je víc a víc totální psychopat, nejen Patty! ()

LordikDevil

V první sérii jsem upřímně nevěděl, co od toho čekat. Čekal jsem klasický nudný seriál ze světa amerických teenagerů, jakých tady bylo mraky. Nicméně posledních 5 epizod první série to tempo dost zvedly a celková druhá série už se vezla na dost šílené vlně. Byly tam sice i nudné pasáže a několik postav se nakonec stalo spíše otravnými než užitečnými, ale celkový dojem byl ten, že posledních 10 minut seriálu v 2. sérii jsem seděl a čekal co bude. A nakonec parádní Welcome to the Jungle :D Rozhodně chci třetí sérii. Je to šílené, mrdnuté, ale orginální. ()

Franc_SVK

Pôvodne som si myslel, že to bude ďalšia presladená romantika od Netlixu ale toto je presne ten prípad, kedy netreba dávať na prvý dojem. Dej nabral (aspoň pre mňa) nečakaný smer čo sa mi v závere veľmi páčilo. Samozrejme celý seriál ťahá Debby Ryan v hlavnej úlohe ;-) 4/5 ()

vlasacek007

Hloupost všech hloupostí.Přemýšlím, jestli jsem někdy v životě viděl větší nesmysl. Pokud bych si zaplatil Netflix a toto bylo první, co bych viděl, tak asi rychle přemýšlím nad tím, zda předplatné nezrušit. Nechápu, jak tento seriál může mít takové hodnocení, jaké má. Něco tak zvrhlého jsem snad nikdy neviděl a označil bych to za nekoukatelné. Těch téměř 18 hodin ztraceného času mi bohužel nikdo nevrátí. Dodnes nechápu, jak jsem mohl mít nervy na to, tento seriál dokoukat. Člověk se párkrát zasměje, ale v žádném případě to není proto, že by to bylo vtipné, ale proto, jak extrémně hloupé to je. Doslova mozek gumující, tudíž pokud chcete vygumovat mozek a nechcete brát drogy, here you go! Přežít se to dá, ale pokud hledáte seriál, který vám něco dá, tak toto není rozhodně nic pro vás. ()