Reklama

Reklama

Nenasytná

(seriál)
  • USA Insatiable
Trailer
Drama / Komedie
USA, (2018–2019), 16 h 45 min (Minutáž: 40–53 min)

Tvůrci:

Lauren Gussis

Hudba:

Julian Wass

Hrají:

Debby Ryan, Dallas Roberts, Irene Choi, Erinn Westbrook, Arden Myrin, Chloe Bridges, Alyssa Milano, Christopher Gorham, Ariana Guerra, (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(22)

Obsahy(1)

Šikanovaná dívka se rozhodne využít ke svojí pomstě soutěž krásy. Pomáhá jí diskreditovaný kouč, který si brzo uvědomí, že mu celá věc začíná přerůstat přes hlavu. (Netflix)

Videa (2)

Trailer

Recenze (25)

PandyRosalez 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Asi moje první i poslední dramedie - není to úplně můj šálek kávy. Je fakt že jsem viděla obě série a občas jsem se i zasmála u nějaké hlášky a nebo když odkazovali na Dextera... ale v celku propojení drama a komedie mi přišlo spíš trapné... v tomhle kontextu úplně... dokážu si aspoň částečnou zápletku představit úplně jinak zpracovanou, bez těch trapných momentů, násilně hozených LGBT postav a nesourodostí mezí první a druhou sérií, přičemž mi nakonec přišla lepší ta druhá. Možná nad tím moc přemýšlím, což se tady u toho asi nedá... ale byl to velmi divný zážitek. Jako drama, kde by byla hlavní hrdinka jasná od začátku by mě to možná bavilo i víc... ()

hansel97 

všechny recenze uživatele

Další přešlap a doklad toho, že Netflix bohužel nezvládá, aby kvalita jejich nových seriálů šla ruku v ruce s jejich kvantitou. Jako další rádoby komentář dnešní doby to selhává, vtipné je to tak z poloviny a nikdo z hlavních herců není schopen seriál táhnout. Navíc by tomu mnohem více prospěla sitcomová stopáž, se kterou by děj více odsýpal. Debby Ryan je fajn, ale hlavní roli v dramedii zatím nedává. ()

Reklama

Bedy 

všechny recenze uživatele

Tento seriál je na začátku veden jasným směrem a každý už si domýšlí jak to asi dopadne. Ale díl od díl to graduje jiným a jiným směrem. A troufám si říct, že by málokdo čekal, kam až tento seriál vygraduje. Proto mě tento seriál dostal a bavilo mě na to koukat ,páč jsem furt nevěděl co se bude dál dít a byl jsem téměř pokaždé překvapený. Musím říct že kombinace Drama a Komedie v tomto seriálu se mi velice líbil. Doručuji :) ()

Allien.9 

všechny recenze uživatele

Hodnotím výjimečně po první epizodě, protože víc jich prostě nedám. Přemýšlím, jestli jsou cílovkou boubelky (protože jim tvůrci vlastně říkají, že dokud nezhubnou, nebude je nikdo chtít a budou tak akorát za prasnice), nebo hubené holky (protože jim tvůrci vlastně říkají, že jsou zlé manipulátorky). Četla jsem info k dalším epizodám, takže vím, že se to změní v absurdní vyvražďovačku, ale ne, ani tak tomu nebudu dávat druhou šanci. Hnus. P.S.: Další mozky gumující blábol aneb pokud někdo opravdu (u)věří, že se dá za 3 měsíce na tekuté stravě shodit 50 kilo, aniž by měla daná osoba zdravotní problémy, převislou kůži nebo strie, tak vážně nevím... ()

Bozvav 

všechny recenze uživatele

Od prvního dechu skvělý rozjezd, ktrý bohužel vydržel jen do 4 dílu. Pak následuje brutální sešup dolů, ze kterého se už tento seriál zjevně nevzpamatoval. Vtipné hlášky a dějové zvraty se postupně rozmělnily v křečovité a nelogické zvraty, postavy se více a více zamotávaly do nesmyslných situací. Poslední tři díly první série už jsou jen bizardní snůžkou nesmyslů. Škoda promarněného potenciálu, možná jako film by to bylo lepší. Za mne 40% max. ()

Galerie (93)

Zajímavosti (2)

  • V čase 36:30, kdy je Bob Armstrong (Dallas Roberts) ve věznici na návštěvě za kyberteroristkou Shelby (Emma Cadd), si později můžeme povšimnout rolety na okně za Bobem, která je v jednotlivých záběrech zatažená a vytažená. (danielsaf2)
  • V čase 7:00, když Patty (Debby Ryan) a její matka Angie (Sarah Colonna) jedou v autě a telefonují s Nonnie (Kimmy Shields), si můžeme na telefonu povšimnout času 1:07 PM. Později v čase 9:16 je však na hodinách teprve 1:02 PM. (danielsaf2)

Reklama

Reklama