Nenasytná (TV seriál)

Insatiable

Drama / Komedie

USA, 2018–2019, 16 h 45 min (Minutáž: 40–53 min)

Tvůrci:

Lauren Gussis

Julian Wass

Debby Ryan, Dallas Roberts, Irene Choi, Erinn Westbrook, Arden Myrin, Chloe Bridges, Alyssa Milano, Christopher Gorham, Ariana Guerra, Carly Hughes, Daniel Thomas May, Brett Rice, Jordan Gelber, L. Warren Young, Elyse DuFour, Robin Tunney, Beverly D'Angelo, Rebeca Robles, Christine Taylor, Michelle Hendley, Charlie Charbonneau, Abbie Gayle, Michael Ian Black, David A. Gregory, Leander Suleiman, Jon Lovitz, William Baldwin, Alex Van, Drew Scheid, Kimmy Shields, Jessica Harthcock, Vincent Rodriguez III, Joshua Childs, Sandra Elise Williams, Kelley Davis, Dana Ashbrook, Shannon DeVido, James Healy Jr., Alex Landi, Paul Yoo, Tommy Dorfman, Jwaundace Candece, Gus Birney, Lance Bass, Jay DeVon Johnson, Chantal Maurice, Danny Kang, Michelle Davidson, Eric Goins, Charity Cervantes, Kurt Yue, Michael Provost
  • Allien.9

Prvních cca. 30 vteřin vypadalo nadějně - že by se někomu konečně podařilo zachytil myšlení tlustých holek? No, pokud si některá tlustá holka myslí, že za 3 měsíce na tekuté stravě shodí 50 kilo, aniž by měla zdravotní problémy, převislou kůži nebo strie, tak ano. "Insatiable" je mozky gumující hnus se zhublou holkou, která o sobě tvrdí, jak má nízké sebevědomí, a přitom si oblékne krátké šatičky s mega výstřihem. Vzdávám po 1. epizodě, ke konci jsem musela proklikávat.(27.8.2019)

Tohle vám nemůžu doporučit, je to totiž strašná prasečina. Bohužel, takhle prasečina mě tak neskutečně baví, že to není ani možný 🤣 Zapnul jsem to náhodou a už nevypnul, protože hned první monolog mě dostal do kolen: “Zatím co všichni kolem mě přicházeli o panenství, já si doma cpala jinou díru”😅(Hlavní postava byla dřív tlustá a pořad se jen cpala jídlem) Seriál, kterej se nebere vůbec vážně, je ostrej jak břitva, všichni neskutečně přehrávají a já se ani nedivím těm recenzím. To totiž budeš buď milovat nebo nesnášet. Tohle není komedie, tohle je šílenost!!! 😂😂😂(20.11.2019)

• Bozvav

Od prvního dechu skvělý rozjezd, ktrý bohužel vydržel jen do 4 dílu. Pak následuje brutální sešup dolů, ze kterého se už tento seriál zjevně nevzpamatoval. Vtipné hlášky a dějové zvraty se postupně rozmělnily v křečovité a nelogické zvraty, postavy se více a více zamotávaly do nesmyslných situací. Poslední tři díly první série už jsou jen bizardní snůžkou nesmyslů. Škoda promarněného potenciálu, možná jako film by to bylo lepší. Za mne 40% max.(28.11.2019)

Tento seriál je na začátku veden jasným směrem a každý už si domýšlí jak to asi dopadne. Ale díl od díl to graduje jiným a jiným směrem. A troufám si říct, že by málokdo čekal, kam až tento seriál vygraduje. Proto mě tento seriál dostal a bavilo mě na to koukat ,páč jsem furt nevěděl co se bude dál dít a byl jsem téměř pokaždé překvapený. Musím říct že kombinace Drama a Komedie v tomto seriálu se mi velice líbil. Doručuji :)(1.4.2020)

• hansel97

Další přešlap a doklad toho, že Netflix bohužel nezvládá, aby kvalita jejich nových seriálů šla ruku v ruce s jejich kvantitou. Jako další rádoby komentář dnešní doby to selhává, vtipné je to tak z poloviny a nikdo z hlavních herců není schopen seriál táhnout. Navíc by tomu mnohem více prospěla sitcomová stopáž, se kterou by děj více odsýpal. Debby Ryan je fajn, ale hlavní roli v dramedii zatím nedává.(11.8.2018)

• - V čase 36:30, kdy je Bob Armstrong (Dallas Roberts) ve věznici na návštěvě za kyberteroristkou Shelby (Emma Cadd), si později můžeme povšimnout rolety na okně za Bobem, která je v jednotlivých záběrech zatažená a vytažená. (danielsaf2)

• - V čase 7:00, když Patty (Debby Ryan) a její matka Angie (Sarah Colonna) jedou v autě a telefonují s Nonnie (Kimmy Shields), si můžeme na telefonu povšimnout času 1:07 PM. Později v čase 9:16 je však na hodinách teprve 1:02 PM. (danielsaf2)