Reklama

Reklama

Nenasytná

(seriál)
  • USA Insatiable
Trailer
USA, (2018–2019), 16 h 45 min (Minutáž: 40–53 min)

Tvůrci:

Lauren Gussis

Hudba:

Julian Wass

Hrají:

Debby Ryan, Dallas Roberts, Irene Choi, Erinn Westbrook, Arden Myrin, Chloe Bridges, Alyssa Milano, Christopher Gorham, Ariana Guerra, Carly Hughes (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(2) / Epizody(22)

Obsahy(1)

Šikanovaná dívka se rozhodne využít ke svojí pomstě soutěž krásy. Pomáhá jí diskreditovaný kouč, který si brzo uvědomí, že mu celá věc začíná přerůstat přes hlavu. (Netflix)

Videa (2)

Trailer

Recenze (28)

B.Wilde 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Asi moje první i poslední dramedie - není to úplně můj šálek kávy. Je fakt že jsem viděla obě série a občas jsem se i zasmála u nějaké hlášky a nebo když odkazovali na Dextera... ale v celku propojení drama a komedie mi přišlo spíš trapné... v tomhle kontextu úplně... dokážu si aspoň částečnou zápletku představit úplně jinak zpracovanou, bez těch trapných momentů, násilně hozených LGBT postav a nesourodostí mezí první a druhou sérií, přičemž mi nakonec přišla lepší ta druhá. Možná nad tím moc přemýšlím, což se tady u toho asi nedá... ale byl to velmi divný zážitek. Jako drama, kde by byla hlavní hrdinka jasná od začátku by mě to možná bavilo i víc... ()

peeteno78 

všechny recenze uživatele

Za mě to byla naprostá pecka. Hltal jsem všechny díly. Trošku mě teda zklamal ten konec, který zůstal tak trošku neuzavřený. Vlastně jsem doufal, že se nějak vyřeší ten hlavní milostný trojúhelník a že se nějak dají dohromady, takže to mě na tom trošku mrzí. Občas mě taky trošku štvaly obě hlavní postavy, ale to je známka toho, že to hráli dobře. Ona měla být egoistickou mrchou, která si jde tvrdě za svým i přes mrtvoly a on přehnaně zženštilý uřvaný trouba. Ale každopádně doporučuju ()

Reklama

Scanerior 

všechny recenze uživatele

Líbil se mi námět tohoto seriálu, a proto jsem se na tento seriál také rozhodl koukat. Po prvních několika epizodách jsem však zjistil, že děj úplně nevypráví o tom, co jsem očekával. Nicméně především asi postavy a také právě to, co jsem někdy zahlédl o seriálu mě u něj dokázali udržet, a pak u konce první série jsem se konečně dočkal právě toho, co jsem četl a to Pattyiny pomsty a celkem zajímavých i komických situací, které se od té doby objevovali pravidelně. V seriálu mě dost nudilo řešení některých vztahů mezi postavami, ale dalo se to vydržet. Kolem a kolem se mi vlastně seriál ve finále líbil a závěr seriálu také nedopadl špatně, líbil se mi Pattyin příslib Bobovi a vcelku bych to Patty věřil, takže tenhle otevřený konec není vůbec špatný. Dost také oceňuji, že příběh byl nejspíš opravdu dost promyšlený předem a právě po mě nudnějších věcí v první sérii je pak skvěle využíváno v průběhu seriálu. ()

riza-do 

všechny recenze uživatele

Další klasický Netflix seriál s hlubokym tématem (nadváhy a šikany), který sám sobě podkopává větev hloupými dialogy, nelogickým uspořádáním vyprávění, vymýváním mozků mladým holkám a absencí alespoň nějakého hereckého taháku. Když se v pátém díle první série zapojí do příběhu Michelle Hendley (transdívka, která už by taky mohla dostávat jiné role než trans), člověk si říká, že se možná seriál začne měnit k řešení hlubokých problémů a bude vyučovat, začne být prospěšný, moudřejší. Právě zde k tomu měl nakročeno nejlépe k zabývání se nenávisti k vlastnímu tělu, ale vrátí se opět k jednoduchému pubertálnímu konceptu. Promarněnému potenciálu. Michelle se už v dalších dilech neobjeví a seriál se svou hloupostí nezmění (minimálně) po zbytek první série. A tak si nejsem úplně jistý, jestli se vůbec na druhou chci dívat — jediné, co mě k tomu trochu nutí, je druhá série v červených číslech. ()

Allien.9 

všechny recenze uživatele

Hodnotím výjimečně po první epizodě, protože víc jich prostě nedám. Přemýšlím, jestli jsou cílovkou boubelky (protože jim tvůrci vlastně říkají, že dokud nezhubnou, nebude je nikdo chtít a budou tak akorát za prasnice), nebo hubené holky (protože jim tvůrci vlastně říkají, že jsou zlé manipulátorky). Četla jsem info k dalším epizodám, takže vím, že se to změní v absurdní vyvražďovačku, ale ne, ani tak tomu nebudu dávat druhou šanci. Hnus. P.S.: Další mozky gumující blábol aneb pokud někdo opravdu (u)věří, že se dá za 3 měsíce na tekuté stravě shodit 50 kilo, aniž by měla daná osoba zdravotní problémy, převislou kůži nebo strie, tak vážně nevím... ()

Galerie (93)

Zajímavosti (2)

  • V čase 7:00, když Patty (Debby Ryan) a její matka Angie (Sarah Colonna) jedou v autě a telefonují s Nonnie (Kimmy Shields), si můžeme na telefonu povšimnout času 1:07 PM. Později v čase 9:16 je však na hodinách teprve 1:02 PM. (danielsaf2)
  • V čase 36:30, kdy je Bob Armstrong (Dallas Roberts) ve věznici na návštěvě za kyberteroristkou Shelby (Emma Cadd), si později můžeme povšimnout rolety na okně za Bobem, která je v jednotlivých záběrech zatažená a vytažená. (danielsaf2)

Reklama

Reklama