Frankie a Johnny není ta nejlepší romantická komedie jakou jsem viděl, ale mě tahle úžasná lovestory překrásně pohladila po duši svojí lidskostí a zanechala ve mě velmi milý pocit. Úžasný herecký koncert Al Pacina a Michelle Pfeiffer. Pro mě nejlepší film režiséra Pretty Woman Garry Marshalla......(30.1.2008)

Lovestory z řecké restaurace, kde se Johnny po návratu z vězení rychle zamiluje do Frankie, která je ale předchozími vztahy tak zklamaná, že Johnyho odmítá. Johnny však má trpělivost........Nevím, jestli bych I já měl tolik trpělivosti pokoušet se znovu a znovu, ale uvážíme-li Michelle Pfeiffer v nejlepších letech? Tak asi jo. Takový průměr, až moc je vidět motiv divadelní hry, ale výkonu Al Pacina a Michelle Pfeiffer nelze nic moc vytknout.(14.9.2016)

Přenádherný film o lásce. Al Pacino je prostě dokonalej. Takovej nápadník jakým byl doléhavej Johnny kuchař se neodmítá. Parádní hudba, výkony a nesmím zapomenout na humor, bez kterého by to nebylo ono a díky kterému musím přidat 5*, ale to, že je to ze života. Skoro každej se setká s odmítavostí, ale né každej dolíhá a ještě k tomu uspěje.(19.11.2009)

Garry Marshall natočil rok po legendárním snímku s Julii Roberts tuto pecku. Není to ani z desetiny tak divácky vděčný film, ale o to jsou AL Pacinovi a M.Pfeiffe výkony působivější. Je to spíše konverzačka a je tam i nějaké to drámo, ale určitě se tomu vyplatí dát šanci. Taková odlehčenější verze Carlita :) 8/10(8.1.2017)

Prikladny film o tom, ze trpelivost prinasi ovoce:-). Film pusobi velice realne, az temer " bezne ", coz je jeho nejsilnejsi stranka. Hlavne sceny z restaurace jsou povedene ( v recke jidelne bych ale uvital alespon jedno jidlo z Peloponesskeho poloostrova ). Skvely vyber hercu ( mozna ke konci uz mi Pacino a jeho psi oci zacaly vadit ), at uz servirky, majitel restaurace, teply kamarad, kuchar. Tomu vsemu vsak dominuje Pfeiffer, ktera podala velmi dobry vykon, zaujala me predevsim jeji mimika.(22.3.2010)

• - V jedné scéně režisér po Al Pacinovi vyžadoval, aby po otveření dveří a vstupu do pokoje vypadal překvapeně. A protože se nedaleko natáčel Star Trek VI: Neobjevená země (1991), poslal Garry Marshall pro Kirka a Spocka, které postavil za dveře pokoje, kam měl Al Pacino vejít. Hercovo překvapení je tak naprosto autentické. (D3VIL)

• - V původní divadelní hře hrála hlavní roli Kathy Bates. Čekala, že dostane roli i ve filmu, avšak vybrána byla Michelle Pfeiffer. (Terva)

• - Michelle Pfeiffer již podruhé hraje Al Pacinovi partnerku. Poprvé to bylo ve filmu Zjizvená tvář (1983).