Když k tomu budete přistupovat jako ke komedii, nebude se vám to líbit. Pokud na to budete nahlížet jako na obyčejný životní příběh ženy, které zahýbá její muž, měli byste být spokojeni (ale jak se koukám na zdejší hodnocení, tak asi ne). Dagmar Veškrnová s Oldřichem Kaiserem neurazí a odehráli si svůj standart. Tento film bohužel už trochu zestárl, ale jeho linie příběhu je aktuální v každé době.(7.5.2006)

• rakovnik

Naprosto nevtipná komedie o vztazích v konfrontaci s kariérou. Spíše se jedná o drama, jehož námět je určitě dodnes aktuální, ale...ale provedení je dost nezáživné. Divím se, že scénář je od Pawlovské a Štaindlera, ale holt se ne vždy zadaří a přijdou i slabší autorské chvilky. Nemám chuť sledovat reprízy, bohužel.(17.3.2011)

• kingik

V hlavních rolích dva herci co k sobě vůbec nepasují a neladí jim to. Do toho jim ještě přizvukuje neherečka Janů. Rozkol mezi komedií a dramatem. Jenže od obojího do naplnění žánrových kritérií chybí notný kus. Navíc si některé žánrové prvky vhozené do jednoho filmu navzájem překážejí a blokují tak zajímavější rozehrání mnoha situací na které jakoby nebyl dostatečný prostor. Neplynulost filmu také odvádí své negativum. Plusem je filmový přístup respektive Matějka se vyhnul televizním postupům, ale z marnosti nevybředl. Z filmu si nelze příliš zapamatovat. Neobsahuje žádné silné dramatické ani komické scény. A ke všemu ještě naprosté dramaturgické selhání. Mé hodnocení: 20%(9.6.2013)

Mery Rosulkova a Jirinka Jiraskova jsou obe kralovny. To je bez debat... :-) Dale potesi ucast polonahe nerozhodne Dasi, a polonahe Jany Svandove, v jeji typicke (a skvele padnouci) roli znudene panicky. Podivne vsuvky s Petrou Janu me moc nebavily. Scenar Pawlovska...je to znat. A komedie to teda moc neni.(2.11.2013)

To vůbec nebylo špatný, mělo to smysluplný děj a dobré herecké výkony. Dále mne na tom bavily i další věci, počínaje erotickými scénami a konče kostýmy, u těch jsem se hodně pobavil, móda té doby na mě působila dost komicky, všechna ta dámská barevná sáčka vytuněná ramenními vycpávkami, mopsličí účes Petry Janů, fakt sranda...(16.1.2013)