• BigBang

Scénář paní Pawlovské se pozná po několika větách; můžu nad tím frfňat, ale o ženských problémech má asi vyprávět žena. Není to crazy komedie, ale příběh má zato zas kus základu ve zcela reálných problémech manželství s hodně nezralými muži, jak byly tehdy dost běžné a jak je ukázala v dokumentech nejlépe paní Třeštíková. Podobně zas scény z pracovních porad a schůzí bych tipoval na p. Šteindlera. Překvapivá je hudba p. Kocába v podání paní Janů. Mezi její doprovodnou skupinou se v úvodu za bicími ukáže p. Koller, později na kytaru sóluje p. Pavlíček. Zpětně zaráží vzývání pop music jako oázy autentické svobody a rozvoje osobnosti. Myslím, že pro atmosféru českých osmdesátek to je celkem typické. Touto propagandou si vysvětluji leccos v mém vlastním charakteru a proč tak nějak celý život toho tolik očekávám od pop music.(25.6.2013)

• Lukoboss

Je to přííííšerněě nudný a dlouhý, normálně jsem měl pocit, že to trvá asi tři hodiny, a přitom je to ve skutečnosti polovina. No není každej den posvícení, přestože většinou tyhle starý filmy bývají dobrý. Tady, mám pocit, se chvílema vařilo z vody. Občas se vám objeví úsměv na tváři, občas si budete klepat na čelo, a to je asi tak všechno. Za chvilku nebudu vědět, že jsem to viděl. Jo a potěší mladej D. Koller za bicíma - to jsem se vlastně pobavil asi nejvíc.(20.5.2016)

To vůbec nebylo špatný, mělo to smysluplný děj a dobré herecké výkony. Dále mne na tom bavily i další věci, počínaje erotickými scénami a konče kostýmy, u těch jsem se hodně pobavil, móda té doby na mě působila dost komicky, všechna ta dámská barevná sáčka vytuněná ramenními vycpávkami, mopsličí účes Petry Janů, fakt sranda...(16.1.2013)

• rakovnik

Naprosto nevtipná komedie o vztazích v konfrontaci s kariérou. Spíše se jedná o drama, jehož námět je určitě dodnes aktuální, ale...ale provedení je dost nezáživné. Divím se, že scénář je od Pawlovské a Štaindlera, ale holt se ne vždy zadaří a přijdou i slabší autorské chvilky. Nemám chuť sledovat reprízy, bohužel.(17.3.2011)

Když k tomu budete přistupovat jako ke komedii, nebude se vám to líbit. Pokud na to budete nahlížet jako na obyčejný životní příběh ženy, které zahýbá její muž, měli byste být spokojeni (ale jak se koukám na zdejší hodnocení, tak asi ne). Dagmar Veškrnová s Oldřichem Kaiserem neurazí a odehráli si svůj standart. Tento film bohužel už trochu zestárl, ale jeho linie příběhu je aktuální v každé době.(7.5.2006)