• FOCKE_WULF
  ****

  To vůbec nebylo špatný, mělo to smysluplný děj a dobré herecké výkony. Dále mne na tom bavily i další věci, počínaje erotickými scénami a konče kostýmy, u těch jsem se hodně pobavil, móda té doby na mě působila dost komicky, všechna ta dámská barevná sáčka vytuněná ramenními vycpávkami, mopsličí účes Petry Janů, fakt sranda...(16.1.2013)

 • farmnf
  ***

  Matějka se tedy umění ve filmu neskutečně vyhýbal a šlo mu to. Toto dílko je také toho důkazem. Film ale působí celkem mile, uvážíme-li roli kamarádky zpěvačky(Petra Janů), která tam vstupuje s hudbou M. Kocába. Uvážíme-li roli Radovana Lukavského jako tchána, slušného člověka, Jana Hartla jako vědce se vším všudy (koho jiného prdnout do téhle role?). I Veškrnka to docela zvládla a byla jako žena matka přesvědčivá, jako vědma nikoliv. Zato Jana Švandová jako děvka byla velmi velmi přesvědčivá! Takže vcelku to šlo.(23.1.2011)

 • rakovnik
  **

  Naprosto nevtipná komedie o vztazích v konfrontaci s kariérou. Spíše se jedná o drama, jehož námět je určitě dodnes aktuální, ale...ale provedení je dost nezáživné. Divím se, že scénář je od Pawlovské a Štaindlera, ale holt se ne vždy zadaří a přijdou i slabší autorské chvilky. Nemám chuť sledovat reprízy, bohužel.(17.3.2011)

 • Lukoboss
  **

  Je to přííííšerněě nudný a dlouhý, normálně jsem měl pocit, že to trvá asi tři hodiny, a přitom je to ve skutečnosti polovina. No není každej den posvícení, přestože většinou tyhle starý filmy bývají dobrý. Tady, mám pocit, se chvílema vařilo z vody. Občas se vám objeví úsměv na tváři, občas si budete klepat na čelo, a to je asi tak všechno. Za chvilku nebudu vědět, že jsem to viděl. Jo a potěší mladej D. Koller za bicíma - to jsem se vlastně pobavil asi nejvíc.(20.5.2016)

 • vitekpe
  ***

  Mery Rosulkova a Jirinka Jiraskova jsou obe kralovny. To je bez debat... :-) Dale potesi ucast polonahe nerozhodne Dasi, a polonahe Jany Svandove, v jeji typicke (a skvele padnouci) roli znudene panicky. Podivne vsuvky s Petrou Janu me moc nebavily. Scenar Pawlovska...je to znat. A komedie to teda moc neni.(2.11.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace