Hughie Campbell (Jack Quaid) přijde o svou přítelkyni – proběhne skrz ni superhrdina A-Train (Jessie Usher). Společnost Vought, jenž vlastní většinu superhrdinů, se tuto informaci začne pokoušet udržet v tichosti – smlouvami o mlčenlivosti, úplatky apod. Náhle za Hughiem přijde podivný muž Billy Butcher (Karl Urban), jenž tvrdí, že je státním zaměstnancem s úkolem udržovat superhrdiny na uzdě, a nabídne Hughiemu práci. Hughie ji přijme a Billy mu začne ukazovat temné stránky superhrdinů. (FrankSusta)

MoiJe

Neviem. Ked v uvodnych titulkoch pisali 18+, cakala som explicitne nasilie a sex. V skutocnosti je vsetko len v naznakoch a k drsnacine to ma daleko. I ked chapem, ze sexualne vydieranie hned prvy den prace nie je ziaduce pred mladezou ani len naznacovat. Blbe je, ze zatial nie je k akej postave citit sympatie. Superhrdinovia su zaporaci, hrdinovia su neasertivny chlapec, ideologicka dievcinka co vyzera ze nevie svoje schopnosti smerovat na jednotlivcov a urcite ma ohromny collateral damage, a Karl Urban snaziaci sa zneuzit spominaneho neasertivneho chlapca. Ale dobre, piloty pre komiksovky su osemetne, musia rychlo predstavit cely universe, idem omrknut dalej. ()

johnsnow

Môže mi kurva niekto povedať že pre kú piču som toto začal kukať až teraz boháča?  Hrdinovia ktorý sú vlastne pekné kurvy a medzi ne príde jedna sexica ktorá si to predstavuje inak a zároveň sledujeme hošana ktorému jeden z hrdinov odjebal fráju, ako pomáha hošanovi mäsiarovi v podaní brutus skvelého Urbana. Síce akcia veľmi krátka ale zase k je to iba prvý diel a krvavá je slušne, plus to má aj nejakú tú nahotu a prcajdu.  Uvidíme čo dalšie časti ()

3DD!3

Výborná adaptace brutálně zábavného komiksu. Tvůrci zatím netlačí na pilu, ale i tak je to co předvádí těžký nadstandard. Explicitní humor, násilí a litry krve, i ty po Hře o trůny postrádané penisy zde najdete. Linka s Hvězdičkou je skvěle zvládnutá, Erin Moriarty to sekne. Urban jako Řezník vládne a Simon Pegg potěší. ()

Necrotongue

Jako obvykle jsem zanedbal teoretickou přípravu, takže jsem věděl jen to, že snad půjde o "superhrdinský" seriál. Děj první epizody mě tedy zastihl naprosto nepřipraveného na tu nálož, kterou jsem dostal. Všechno to, co jsem už několikrát kritizoval na filmech o mirkodušínovských superhrdinech tady chybí, místo toho se tu při nehodách polykají cizí zuby, poprvé mi nevadil ani odkaz na MěTaky, dolary vládnou všemu a Karl Urban je dokonalost sama. A aby toho nebylo málo, dostal jsem jako bonus luxusní soundtrack. Tohle jsem si fakt užil:-D ()

warrenur

Som prekvapeny, ako mi mohol tento kusok ujst. A to som absolutne cielovka. Ked pred rokmi zacali kina plnit komixovky superhrdinov a zmenili pomer premietanych zanrov na tento "bordel", dost ma to vytacalo. Pobavilo i poukazanie na to, ze podobne, ako u mnohych youtuberov v oblasti "tvorby filmov" je to z velkej casti o biznise za merch a orientacia na nastrocnych, ktori sa v hrdinoch vidia, su nimi zblbnuty a tak peniazky rodicia len tak sypu. Nehovoriac o plytvani v spotrebe a prejavovani sa ludskej hluposti a konzunosti. Potesila satira i brutality a obcas usmevne sceny. Ak to takto pojde dalej, zahraje ma pri srdiecku. A ano je mi jasne, ze je to komixovka. ;) Tesi ma i herecke obsadenie a variacie charakterov... od naivky, rojka, uchyla, sadistu atd atd. ()

• Písnička, která hraje z radiobudíku, je „Barracuda“ od Heart. V 54. minutě zazní „London Calling“ od The Clash a na konci epizody „The Passenger“ od Iggyho Popa. (Duoscop)