poster

Čarodějky z Eastwicku

 • anglický

  The Witches of Eastwick

 • slovenský

  Čarodejnice z Eastwicku

Komedie / Fantasy / Horor

USA, 1987, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Stegr
  ****

  70% - Jack Nicholson opět nezklamal, zaválel na jedničku, jak je jeho zvykem. Tři hlavní představitelky zahrály také pěkně. Takže jediné, co mi moc nesedlo, byl dost ujetý příběh, kde jsem pořádně nezachytil nějaké vysvětlení schopností ženské trojice, což mi, vzhledem k tomu, co všechno dokázaly, vadilo. Hudba Johna Williamse byla bohužel také dost nevýrazná, ale celkový dojem na mě ta ztřeštěnost udělala dobrý, takže celkově lehký nadprůměr...(1.4.2008)

 • campix
  ***

  Doufam jsem, že Črodějky z Eastwicku budou více mysteriozní a hororové a mé přání se mi splnilo pouze ve zhruba poslední půlhodině, která je co se týče mysteriozna dokonalá a na rok natočení i poměrně trikově zdařilá. Herecky nemůžu naprosto nic vytknout jelikož Nicholson je jedna z nejlepších voleb na postavu maniakálního šílence. TO už víme například ze Shinning. Dále přeměna v té době ještě mladic (Sarandon, Cher a Pfeiffer) z šedých myšek v sexuální dračice se vcelku povedla. Příjemná lehce mysteriozní komedie na pozdní večer.(27.12.2010)

 • Molir
  *****

  Jeden z mych nejoblibenejsich filmu, muzu ho videt kazdy tyden a nikdy nenudi. A ackoliv se vse odehrava jen v naznacich/predehrach, tak je v tomto filmu mnohem vetsi sexualni naboj a napeti nez v naproste vetsine tzv. erotickych filmu (abychom zustali na poli jakz takz normalni kinematografie ;-) )., napr. Jack Nicholson ucici Susan Sarandon hrat (procitovat) Dvorakuv cellovy koncert Hmoll :-))(16.7.2004)

 • Gary
  *****

  Jeden z nejlepších filmů Jacka Nicholsona.Také jeden z jeho nejlepších výkonů.Nevím nevím.Pořád nechápu,že za některé (horší) filmy byl nominovaný na Oscara,ale za tenhle ne.Ďábel mu zkrátka sedí.I ostatní herečky jsou dokonalé.Rozhodně nejlepší film George Millera. No řekněte: Nemysleli jste si také někdy,že většina upálených čarodějnic byly porodní báby?(23.1.2003)

 • C0r0ner
  ***

  Pro ženské asi v pohodě, ale mně to nic moc neříkalo. Miller na dobu vzniku sice vytvořil dost slušné vizuální efekty, ale příběh jako takový mě vůbec neoslovil, a tak, ač jsem se nenudil, jsem tenhle film sledoval spíše pro rozšíření obzorů a zaplnění mezery ve vzdělání. Ústřední trio holek ale bylo fajn. 60%(13.7.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace