Neel

Ty jo, tak to byla parádní jízda. Gájova nová komediální dvouhodinovka dokazuje, že na to furt má. Marjánkový král McConaughey chce prodat svou množírnu a kupec ho odrbe. To se bossovi pochopitelně nelíbí, ale kdo by čekal krvavou pomstu se plete. Je fajn, že i když si tenhle mocenský boj vyžádá nějaké ty nebožtíky, obejde se to vlastně bez jakéhokoli naturalistického vyobrazení a kamera se takovým momentům vyhýbá. Mimo jiné se tu sešlo několik mých hereckých sympaťáků, od McConaugheyho, přes Hunnama (který je snad v nejlepší formě) až po Farrella (nejvtipnější fitnessák). Já jsem spokojená na silnější 4*. ()

Gamine

Bylo to sice na pohled nablýskané, ale obsahově prázné, a celkově jaksi bez šťávy. Z rádoby drsného slovíčkaření mi bylo místy spíš trapně. Jediným světlým bodem byly nonšalantně zábavné scény s Colinem Farrellem ()

jenspifa

Vytuněný sbal prachy a vypadni. Guy Ritchie v tom co umí nejlíp. Moc líbilo. Jo a zajímalo by mě, kdo si všiml plakátu na krycí jméno U.N.C.L.E... bez dalších zbytečných keců 90% ()

Stinger78

Tak tohle byl Ritchie, jak ho máme rádi. Přiznávám, že ze začátku to jelo se zataženou ruční brzdou, ale s postupným rozplétáním dějového šmodrchance to dostalo pěkné koule, až to dojelo do klasického, třikrát převráceného konce. Hvězdou filmu jednoznačně Colin Farrell, u jeho scén se člověk královsky bavil. ()

Bednaa

McConaughey je marijánovej don Corleone, Hunnam neskutečnej motherfucker, Grant skvělá slizká buzna a Farell prostě boží. A Ritchie král žánru. Jen na konci mu to trochu ujede a dělá si z diváka už vyloženě legraci. Pořád ale zatraceně umí a sype jeden nápad za druhým. Ritchieho gangsterka je žánr sám o sobě a já chci těhle filmů ještě mraky. ()

RomanL

Musím přiznat, že to zase jednou byla slušná inteligentní zábava, jaké je obecně dost málo, a některé scény jsou poměrně nezapomenutelné... :-D ()

Moredogs

Fakt zlé. Málo kedy som po filme nasratý ako po tomto. Je to nudné, trápne a hlavný hrdina je cely zle. nikto ma to neprinuti to pozerať znovu. Pre mladého diváka to musí byť super film, lebo vätšinou mladí ludia sú nízka laťka sami o sebe ale česť vynimkam. Slabé. ()

Lukkyn

Jupí ja jou!!!Ritchie se vrací ve stylu Sbal prachy a vypadni , ale s mnohem lepším příběhem , větším rozpočtem, a super hvězdným obsazením!!Těžko někoho vyzdvihnout Mattew jako obvykle perfektní, Grant super úchylnej slizkej hajzlík a nakonec Colin ten , když se objevil na scéně nabralo to grády!!Je to skvěle vymazlená gangsterka, kde není potřeba litrů krve ani přehršle digitálních efektů. Stačí, příběh , dialogy, a výborní herci!!Za mě plný počet!!!! ()

medveed

Nádherně vybroušený kousek filmařiny! Příběhu z prostředí drsných hochů přidám pátou hvězdu asi po druhé projekci nebo až to všechno proberu :-) 90% ()

mmirri

Mě po tolikáté opakovaný vtip už ničím nepřekvapil. Škoda potenciálu. Ale stejně se mi příjemně koukalo. ()

Titi14

Kdyby byl film obsazený průměrem, neměl by víc než 50%. Pokud hledáte dobře obsazený film, u kterého máte občas mrknout na mobil a vyřídit si trochu korespondence, pak ok. Jinak je to slátanina několika příběhů bez hlubšího myšlenky. Dějově se mi to nelíbilo, některé pasáže si hrály na gangsterky s Al Pacinem, ale vše bylo tak nedůvěryhodné a umělé. Můj problém od kterého se zkouším při hodnocení odprostit je, že jsem film chytl jen s dabingem.. Do kategorie filmů s hodnocením 86% tohle rozhodně nepatří ()

Ivuska71

Nečekala jsem, že mě to bude tak bavit. Jenže pánové, tedy pardon, gentlemani se tak snažili! Zkusili to na mě a já ráda podlehla. Navíc, snímek se jmenuje gentlemani, ale klidně by se mohl jmenovat ladies. Protože drahé polovičky hlavních hrdinů si rozhodně servítky neberou a v momentech, kdy vyměknou pánové, tak dámy nasadí těžký kalibr. Samozřejmě, že je to určitě filmová nadsázka a v životě to tak rozhodně nechodí :-) ()

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm