Mancunian

Super počin, který krásně utíkal díky skvělému střihu a stylu vyprávění. A musím vyzdvihnout herecké obsazení, které je prostě úžasné. ()

Paserak

Ten kluk, rozumějte Guy, je zpátky! Och Bože, to byla mňamka. Možná tu bude někdo brečet, že starý Guy zemřel v náruči Madonny, ale já volám...NIKOLIV. Jen více Guyů... Super hudba. Super Hugh. jsem tak spokojený, uáááá. ()

Ironhead

Po delší době opravdu povedenej a nadupanej Guy Ritchie, tak jak ho máme nejraději! McCounaughey, Farell a Hunnam vládnou a mě to baví ;_) ()

Ronkar

Filmy Guye Ritchieho mám rád, a i když jeho poslední kousky byly fajn, úrovně Podfucku se bohužel nerovnaly. Gentlemani to napravují s plnou parádou. Svižná režie, výborný střih, moře barvitý dialogů, vtipných i mrazivých situací a herecké portfolio, které nemá chybu. Bavil jsem se náramně. ()

buchannon

Opravdu nechápu, z čeho jsou tady všichni tak hotoví. Naprosto průměrný film prakticky bez děje a s naprosto průměrným prakticky nezajímavým, nijak nevýjimečným příběhem. Jestli tohle má být akční film, kde se aspoň něco děje, tak sežeru svůj klobouk. Nechápu, co tímhle chtěl Guy říci. Jsem rád, že aspoň já jsem si zachoval střízlivý rozum. ()

Wolftalon

Chytrý laid back příběh s dialogy staženými jako korzetem do tak kondenzované podoby, že zůstalo jen to nejnutnější potřebné k vyprávění plus super hlášky, ale v takovém poměru mezi sebou, že kdybych podobně míchal rum s kolou, tak upadnu brzo do kómatu. Guy Ritchie prostě umí narozdíl od jiných režisérů odvyprávět stejný příběh s polovinou vaty a Gentlemani jsou rozhodně jeho novou vlajkovou lodí ukazující jeho scenáristický um. Už tak perfektní film posouvá na ještě vyšší level obsazení - Charlie, Matthew, Collin i Hugh jsou naprosto perfektní. No nebudu to dál prodlužovat, povinnost vidět pro každýho! ()

Winster

Ten konec to trochu vykompenzoval. Jinak je to našňořená nafoukána egoistická slátanina neustálého "dávání si všeho" s pompeznímy výstupy na způsob Chralese Winchestra III. ()

Santiago.

Po filmařský stránce tomu není vůbec co vytknout, jednoduše je to vymazlený k dokonalosti. Budu tu asi za toho nejhnusnějšího moralistu, ale prostě mi vadí, že jsou zde chladnokrevní vrazi vykresleni jako ty nejvíc cool hrdinové a jak název naznačuje - gentlemani... Samozřejmě chápu, že je to nutné brát s nadsázkou, ale i tak mi to prostě vadí a všem fandům filmu se omlouvám, že to svým hodnocením takto podseknu právě pouze z tohoto důvodu. Jsem tak nějak přesvědčen o tom, že dokonalý film co si zaslouží plné hodnocení by měl mít i nějaký přesah a ne být jen chytrou a pěkně vypadající zábavou. ()

Teachman odpad!

Námět a zápletka: 1/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 1/10 ... Celkový dojem: 1/10. ()

ElisR

Začátek filmu jsem prožívala stylem "proboha, co jsem si to zase pustila". Od filmu jsem však neodešla a dobře jsem udělala! O Matthewovi ani nemusím mluvit, ten je prostě jednička skoro ve všech filmech! Ale celkově to je prostě super záporáckej film o drogovým světě. ()

mottleone

Gentelemani nám naservírovali úžasně propletenou mozaiku příběhů, která dává dokonalý celek🎩🎬 Narozdíl od kultovního projektu Snatch, tady kladl Guy Ritchie větší důraz na onu detektivní stránku a gradaci, kde se skvěle kombinuje retrospektivní vyprávění s prolínáním do současnosti a kulervoucí napětí zjevené se odnikud + občasné "Ááá počkej, vlastně si to pamatuju trochu jinak"; kdy Vám to dává grandiózní odvyprávění příběhu, kde žádná postava, věc, zmínka ani scéna není zbytečná. Se skvělou hudbou, kamerou, dialogy, perfektním obsazením a postavama, kde si každý někoho zamiluje, to jsou vhodně investované i odsejpající 2hodinky. Ve výsledku to za mě pro "britského Tarantina" dělá kultstatus zrajících 100% a zářných 5* ()

Kozlowski8

Inteligentní gangsterka s vytříbenými dialogy, skvělou zápletkou a úžasnou hereckou sestavou. Absolutně skvělý zážitek. 90 %. ()

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm