BigJohn02

Drogy, Rusáci, Číňáci a k tomu Matthew McConaughey v režii Guye Ritchieho - zábavná gangsterka, která nemůže zklamat. ()

lazyman

Skvělá gangsterka ve stylu starých časů, se skvělým obsazením a ještě lepším rozuzlením. Už dlouho jsem se tak skvěle nepobavil. Jeden z nejpovedenějsích filmů Guye Ritchieho. ()

Vestor

Velmi příjemné překvapení. Skvěle natočená a obsazená komediální gansterka ve stylu Podfu(c)k. V dnešní hyperkorektní době se nevyhýbá ani pár politicky nekorektním vtípkům. ()

redmonkey

Výborné obsazení, perfektní dialogy a v neposledním parádní herecké výkony Hugh Granta, Matthew McConaugheyho a v neposlední řadě Collina Farrella coby trenéra. V první půli se člověk rozkoukává, ne-li trochu ztrácí, ale o to víc nám to Guy vynahradí v druhé půli. Naprosto splnilo moje očekávání :) ()

BlackBarron

Již podle traileru a obsazení jsem věděl, že to bude úžasný film. Ale, že tam bude tolik "zvratů", skvěle napsané postavy a vynikající kamera s hudbou jsem vědět nemohl. Sice jsem úvodní scénu okamžitě odhadl a napětí se nekonalo, ale i tak tomu nemám co vytknout. Guy zase nezklamal. 90% ()

Judovik

Tak tohle mě hodně bavilo. Napínavé od začátku do konce, že nečekáte co se stane. Konec velice překvapil i zamotal dohromady. Jednoznačně pecka! 9/10 ()

Rada.Shoa

Musím říct že Ritchie je borec na svém místě...a to dokázal hlavně v podfuck! Grant přehrával jak stará poškrábaná deska... Vůbec mi tam nesedl, ovšem Charlie Hunnem tam zahrál dosud největší kvalitu hned po Jaxovi ze Synů anarchie... líbilo ;) ()

sadsammy

Nehledě na to, že film má šikovného a sympatického Matthew, nemohu tomu dát pět hvězd. Nějak mě to až moc nezaujalo i když příběh je fakt dobrej a na hru herců taky radost pohledět, jen mě prostě něco tam chybělo. ()

PachoSK

Whoa, tak toto bol poriadny nárez! Spočiatku pomalší rozbeh, ktorý sa však príbehový spoznávaním hlavných aktérov neustále zrýchľoval, až napokon vyvrcholil bombastickým finišom. Film šľape ako hodinky a neviete od neho odpútať oči, aby vám náhodou nič neuniklo. Skvelá zápletka, výborný príbeh, výprava a skvelí herci. I keď je film oficiálne z roku 2019, väčšina ľudí si ho pozrela začiatkom roka 2020 a dovolím si tvrdiť, že v tomto roku som ešte zatiaľ nič lepšie nevidel. Klobúčik dole Guy Ritchie! ()

Ondra.T

Super obsazení a výprava. Bohužel slabší scénář a přílíš dlouhé rozhovory z thoho dělají jen průměrnou gangsterku. ()

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm