ilegal1983

Zaujimavo vymodelovany scenar a zapletka vas drzia neustale na pochybnostiach co vlastne sledujete.Nepustia a nepolavia i ked uz na zaciatku si myslite ze viete vela prave to je ich zamer.Nerad by som tu udelaoval famozne zavery ake to bolo skvele...Michelle Dockery je sice stale extra pichatelna no jej rolu jej moc nezerem.Rovnako mam vyhradu k tlupe mladych profesionalov vedenu Colinom Farrellom.Tak som stale na pochybach ako to hodnotit,pretoze som sa bavil a vlastne drzal palce hlavnemu hrdinovy az dokonca ktory nesklamal prizmurim oko. ()

BStone

Skvělý Ritchieho zářez v podobě klasické gangsterky, která dokáže zaujmout i pobavit a která má, kromě dobré zápletky, i vynikající herce. 75% ()

quido.morava

Podle mne nemá cenu tento film nijak rozebírat - chce to vidět. Pro mne to byla nádherná symbióza všech součástí filmového umění a divák se musel zákonitě dobře bavit. Prostě herecký, režijní a scenáristický koncert... ()

Andrew88cz

Pětihvězdičková gangsterská jízda v čele s Mcconaugheyem a jeho partou. Vtipné a vkusné scény, které odlehčí celý film a zároveň je to jízda od začátku až do konce. (9/10) ()

PowPow

Nemám rád filmy, které si hrají na něco víc, než mohou doopravdy nabídnout, a neměl jsem pocit, že je to tak geniální, jak to chce být. Finální zvraty jsou až příliš vykonstruované a rychle servírované na to, abyste si vůbec uvědomili, o co jde. Na druhou stranu se Ritchiemu povedlo aktualizovat jeho gangsterky do 21. století a přitom si zachovat ten starosvětský šarm. Postavy jsou dobře napsané a jejich herci jsou naprosto vynikající, dokonale zvládají rychlé skoky mezi zábavnými a vážnými momenty. Je v tom zakomponovaná spousta prvků, které si zábavně pohrávají s vyprávěcí rovinou. Nejdůležitější ale asi je, že po letech zase někdo natočil film, který má koule a zároveň není dementní. ()

negativ

Guy Ritchie jak ho známe a jak to máme rádi. Story, střih, hudba a hlavně koncert jeho postav a postaviček. Mňam. ()

megacik

Celkom dobre prešpekulovaná gangsterka, až tak, že som si to musel pozrieť znova, aby som chytil niť(a to hlavne kvôli tomu, že dej nejde kontinuálne, ale skáče). Každopádne za mňa to bola lepšia dvojka, predsa len také Kasíno, ktoré je pre mňa mafstory číslo jedna, to zďaleka nepokorilo. Srandovné inak bolo, ako na naftový štvorvalec ML250 dorobili zvuky ala benzínový V8 ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Když chcete být králem džungle, nestačí se jako král chovat. Musíte králem být. Nesmí o tom být pochyb. Protože pochyby způsobují chaos a předcházejí pád... To vím od své královny." Prodej marihuanového impéria v gangsterské komedii s Matthew McConaughey. Z rádoby drsného slovíčkaření mi bylo místy až trapně. Tyhle gangsterské ukecané filmy vůbec nemusím, i když jsem si jist, že pro mnoho jejich příznivců to má smysl. Ale u mě se jedná o ztrátu času. Jediným světlým bodem byly zábavné scény s Hughem Grantem. - 40%. ()

Milonak

Ale ano, je to povedené - respektive vydařená pohádka pro dospělé o feťáckém světě velkých ryb, tedy pardon "žraloků". Film splnil přesně to, co jsem od něj díky zde zhlédnutým trailerům a komentářům ostatních očekával. Má to šmrnc a spád, ale po přibližně úvodních 30 minutách jsem si říkal, že už to splnilo vše co jsem očekával a že už mě do konce film nemá čím překvapit. Naštěstí se pak na scéně objevují další postavy a zejména Farrell je skvělé oživení. Plusy - taková ta atmosféra a prostředí drogových mafiánů a miliardářů, stylové anglické kulisy (restaurace, honosné domy, panství) a především herecké výkony. Herci nejen výborně vybraní, ale především skvěle hrající a také oblečení - jejich ztvárnění postav si zde sedlo jako pr..l na hrnec. Nemá v podstatě význam je jmenovat, protože se jedná o celý herecký ansámbl. Ale kdo mě snad nejpříjemněji překvapil, tak to byl Hugh Grant, který konečně vypadal trochu jako chlap a ne naleštěný metrouš - nicméně "mrcha" je to excelentní.... :-) Byl jsem na vážkách, zda dát 5*, ale je to opravdu tak zábavné, že si je film zaslouží. Navíc v záplavě toho obrovského množství současných mizerných filmů to ani jinak nejde. ()

Oxytocin

Totálně nenaplněné očekáváni. Pomalý spád děje, nudné okecávání a vyprávění příběhu. Koukáte a doufáte, že teď se to konečně rozjede podle hodnocení tady a ono nic. :((( ()

Rain.mann

Ježíši kriste to je užvaňárna na entou. Takovejch keců. Na tohle čumět s titulkama, tak můžu pro silnější dioptrie. Film mě vůbec nebavil. Jedna hvězda za asi tři momenty, které mě trošku zaujaly. A znovu ozvučení českých amatérských rádoby dýdžejů!! Když se mlelo, tak hlasitost musela být na 80% a když naběhla zvuky a hudba, tak jsem ladil zvuk na 7%. Takže celý film jsem se vlastně soustředil na to, abych nerušil sousedy uboze ozvučeným nekoukatelným filmem. Český dabing je díky zvukařům nejhorší na světě!!!!!! ()

kory9

To je poprve co me prislo ze Hugh Grant je dobrej herec. Jinak samozrejme super stylovej drsnackej film od Ritchieho, a McConaughey, Farrell a Hunnam spica jako vzdy. ()

NagatoPein

Phoack? Foak? Fuck!!! Podarený vtipný film, ktorý je trochu uletený, ale náramne zábavný. Jediné čo možno trochu chýba, je uveriteľnosť, ale tak vtípky a sranda je to parádna. ()

AutiXrist

Jedna hviezda za Hugha Granta ktorý pobavil. Ukecané gangsterky typu Guy Stuart Ritchie mi nie sú poxuti. Zaujali ešte kostímy a angličtina s prízvukmi. ()

evita_

Celkom som nevedela, čo mám od Gentlemenov čakať. V zásade som z každej strany počúvala aké to je super, ale neraz v minulosti sa stalo, že "strašne super" filmy boli absolútna chobotina. Našťastie toto nebol ten prípad a Gentlemeni si rozhodne bez váhania zaslúžia 5ku. Meťju ich neskutočne všetkých vybavil....A miestami sa vybavili aj sami. Brilantný dôvtip mu pomohol vyriešiť mnoho problémov...Nuž a potom ešte nigga crew a Collin a jedna z mojich najobľúbenejších postáv - Raymond. Som bola celkom rada, že konečne si pamätám meno aspon jednej postavy z filmu (skutočne som ho vedela..) -písanie komentáru ma však vrátilo do reality. Nepamätala som si ale že ani zďaleka ako sa moja obľúbená postava volala (musela som si dohľadať). Nevadí, snáď nabudúce. Ale Gentlemenov si rozhodne pozrite, stoja za to. ()

pecolik

Skvělé dialogy, dobre zahrané. Myslím, že film by mohl mít ambice stát se další kultovkou typu Pulp Fiction. ()

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm