MatoPalkes

Ritchie v top forma plus fantastická herecká partička, kde zaujal najmä Charlie Hunham. Od Podfucku to najlepšie čo režisér natočil. ()

KiSsNeO

Od Ritchieho jsem čekal dobrej film, ale tohle bylo to nejlepší co jsem od něj viděl! Od začátku do konce! Určitě bych bral pokračování! ()

HombreT

Tu niet čo dodávať. Toto je jednoducho Ritchie, akého sme od začiatku milovali. Tento jeho štýl by som mohol sledovať stále. ()

Amberjack

Snatch (česky přeložený jako Podfu(c)k) z roku 2000 už si úplně nevybavuju, ale asi se mi líbil, když jsem mu udělil 4*. A tak si říkám, že se budu muset podívat znovu. Gentlemeni mě o tom přesvědčili. To jak mi sedli, jsem absolutně nečekal. Jeden z nejlepších filmů, který jsem měl tu čest vidět. Extrasilných pět hvězd jako vyšitých. Jen ten tupej "cool" hip hop tam bejt nemusel. ()

electricoo

Pětihvězdový nášup se vším (ale opravdu naprosto vším), co k němu patří. Víc netřeba dodávat - stačí zapnout a užívat. ()

FilmZwerg

Skvělej Hugh Grant, jako vždy. A má tu i nejlepší repliky a nejvtipnější scény. Jinak mentální blbečkové a naprosto nesympatický k*koti tu neuvěřitelným způsobem všechny přechčijou. Totálně nesourodej příběh a navíc je to všechno trapně předvídatelný. Co z toho, že to je skvěle natočený a akce odsýpá. To jsou Nolanovy filmy taky a přesto jsou to nudný sračky:) Hawk ()

Zuzi.Bell

Wow...tak to bylo něco. Díky moc,krásný zážitek.Tlemím se ještě teď. Krásný příklad věrnosti,oddanosti a dřiny,udržet se na špici.... Navíc,většinou ženušky hlavních postav nenávidím,pac všechno pokazí,ale tady panička byla na jedničku a až dokonce jsem jí fandila. Bravo...Colin,jeho partička a Hugt úplný zlatíčka :D <3 ()

sml41

tak "prikúrený" film, plný trápnych mono-dialogov ", kde každý je "kápo", som od Guya ešte nevidel... mám rád jeho filmy plné skvelých zápletok a dôvtipu aaale toto...?veľké sklamanie ()

Warrior

Guy Ritchie je režisér, ktorý tvorí tie najlepšie gangsterky. Gentlemani ma veľmi prekvapili, keďže od RocknRolly  nenatočil nejaké extra dobré filmy, no nakoniec sa prekonal a natočil svoj najlepší film. Je to veľmi premyslená gangsterka, ktorá obsahuje vynikajúce zvraty a dialógy. Nemôžu chýbať ani výborné postavy, pre mňa vyhráva Colin Farrel, ktorého som ani nespoznal... Matthew McConaughey za ním nezaostáva a Charlie Hunnam bol taktiež perfektný. Má to veľmi pekný farebný vizuál s fantastickou kamerou, takže sa na to pozerá dobre aj z technickej stránky. Veľmi sa teším na seriálové pokračovanie, ktore ma robiť Guy Ritchie! 100% ()

ondrapec

Dialogy, dialogy a zase dialogy! Ritchie nebo Tarantino, to jsou režiséři, kteří umí vybudovat atmosféru filmu na základě dialogů. A umí to výborně. Žádná přehnaná akce, žádné velké přestřelky s výbuchy, realistický přístup, který z hlavních postav nedělá Jamese Bonda nebo hrdinu od Marvelu. Dialogy jsou chytré, vtipné a důmyslné. Parádní interiéry, hudba i kamera. Děj asi není úplně extra originální a neprůstřelný, to tomuto filmu ale vůbec nevadí. Drama se střídá s humorem, krutost s lidskostí, je to film pro každou příležitost. Ať už jste fanoušky kriminálek, komedií nebo oddychovek. Doporučuji nalít whisky, usadit se do křesla, vypnout telefon a užít si podívanou, která má hlavu a patu. *90%* ()

Filumena

Bravo Ritchie, styl humoru mi sedí, kamera a hudba super. Hugh Grant se mi v roli líbil, konečně chlap a ne modrooké trdlo. Ostatní borce ani nemusím chválit. ()

Hanysek

Tak tohle byla jízda. Od začátku komplikovaný, postupně se propojující běh událostí s dokonalou atmosférou a naprosto nepředvídatelným rozuzlením, tak jak to Guy Ritchie umí. Úžasný herecký výkony, z nichž bych vyzdvihl Hugh Granta, jako vychcanýho, úlisnýho buzeranta Fletchera, protože to je prostě role, ve který jsem si do teď nedokázal představit a funguje to skvěle. Čistokrevných 5* ()

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm

Matthew McConaughey bude bojovat s ohněm