Reklama

Reklama

Once Upon A Deadpool

  • Austrálie Once Upon A Deadpool (více)
Trailer 1

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (23)

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Komentář číslo 2000. Deadpool 2 je můj hrozně moc oblíbený film, viděl jsem ho hodněkrát a dle mého je absolutně bez chybičky, co se týče prožití určitého filmu. Naproti tomu to tenhle PG13 zkrácený sestřih (ačkoliv obsahuje i scény z prodloužené verze základního filmu) u skalních fanoušků nemohl vyhrát a taky se to nestalo. Osobně jsem chtěl vidět nově dotočené scény, ale Once Upon A Deadpool už si nikdy nepustím. Hlavně ze začátku mi dost vadilo osekání některých scén a to nejen kvůli pochopitelné absenci násilí, krve a vulgarismů, ale také zredukování některých emocionálních momentů, když do toho najednou začal kecat Deadpoolem svázaný Fred Savage na posteli. Obecně si nemyslím, že je úplně nereálné, že bych si případného třetího Deadpoola neužil v PG 13, pokud by se tak prostě muselo stát, ostatně celé MCU tak funguje, ovšem Deadpool funguje právě jako ten kontrast těchto filmů a odvykat si na ten peprný luxus, co jsme dostávali na stříbrném podnose po předchozí dva filmy, by asi nebylo úplně záhodno. Šéf Disneyho ale poznamenal, že Fox bude i nadále točit R filmy, takže naděje tu je, jen to asi bude za dýl. Achjo. ()

dragon94 

všechny recenze uživatele

Once Upon A Deadpool je v podstatě vykastrovaný Deadpool 2. Z filmu tvůrci vystřihli všechny scény, které v něm být nemusí a zbytek většinou zkrátili za účelem vytvořit dostatek prostoru pro vypravovací scény s Fredem Savagem. Bohužel tím film i vtípky hodně ztratili na návaznosti. Samotné scénky s Fredem jsou celkem dost zábavné, ovšem čím jste ve filmu dál, tím nižší je jejich frekvence a nejedná se o nic co by bylo třeba vidět. Ve finále, když to vemu kolem a kolem, tak se stačí podívat na ty scénky s Fredem a zbytek filmu nemá cenu ani sledovat, protože jediné co uvidíte je do morku kostí osekaný Deadpool 2. Once Upon A Deadpool it's still Deadpool, but it sucks. 3* 55% ()

Reklama

Likan7 

všechny recenze uživatele

Vlastně vůbec netuším proč tohle vzniklo. Je to prostě totožný film jako druhý Deadpool, akorát bez krve a sprostých slov. Jenže to je to, co dělalo Deadpoola Deadpoolem. Akce je fajn, Cable skvělej, humor taky a je to nejspíš tím, že jsem dvojku už dlouho neviděl, ale dle komentáře k originálu bych řekl, že mě tohle teď sedlo víc. Určitě to ale není díky PG-13. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

jelikož jsem dal plný počet "původní" dvojce,nemůžu ani tady jinak...sice tu pár scén (nebo pár detailů ve scénách) chybí a nefuckuje se tu,ale není to nikterak zásadní rozdíl který by z toho dělal jiný film.Důvodem proč je dobré tuhle verzi vidět jsou vložené scény s Fredem Savagem,které jsou hodně vtipné a vynahrazují skvěle těch pár chybějících momentů...80% ()

silentname 

všechny recenze uživatele

"Once Upon A Deadpool" je v podstate úplne zbytočný film. Za seba poviem, že je fajn si pripomenúť prečo ma bavil "Deadpool 2", no na druhú stranu je to len ukážka toho prečo by Deadpool mal ostať v R-ku. Scénky s Fredom Savagom sú podľa mňa vtipné a slúžia trošku na nový typ humoru a nové fóry, no ostatné sme buď videli, alebo to v jadre neukáže absolútne nič. Tým, že je to v PG-13 to nemá tú akciu, ktorá ma bavila, je to vysoko prestrihané, spracované veľmi ľahučko a reálne to je len ukážka, že takto by to vyzerať nemalo. Ak to bol Deadpoolov cieľ... ukázať nám prečo by mal ostať v R-ku a nerobiť ho takto... tak to funguje. Ak to plánom nebolo, tak nemám moc čo na filme vyzdvihnúť. Humor sa tu stráca v slušnosti a aj tých pár fórov čo fungujú sme už videli v minulom filme. Odporúčam radšej pozrieť "Deadpool 2" než toto. A ak máte pocit, že vaše decká na to ešte nie sú dosť vyvinuté, tak pár rokov počkajte a ukážte im originál. Pre mňa je to menej vo filme, ktorý reálne ponúka viac. Hodnotenie: C+ ()

Reklama

Reklama