Epizody(8)

Otis se konečně dokáže uvolnit, a to často a impozantně, jenže tlak na výkon se stupňuje, ve škole řádí chlamydiová infekce a kamarádi se potýkají s novými problémy. (Netflix)

andalin

Druhá série funguje o moc víc než první a nahlédli jsme díky ní pod kůži i dalším skvěle napsaným postavám jako je třeba Jackson. Pocitově mi to trochu připomíná My mad fat diary, což je seriál, který mě hrozně bavil a ráda se k němu vracím. :) ()

herr_carter

Pevně věřím a doufám,že se ještě natočí 3.série. Jednak kvůli tomu, že závěr té druhé byl tak jako dá se říci otevřený a jednak, že mě tenhle seriál neuvěřitelně baví. První série se rozjela a utvářela jednotlivé charaktery a příběhové osy, druhá už je ucelená a i přes fakt, jak je tenhle seriál místy extrémní a dá se říci až úchylný, působí to všechno neuvěřitelně kompaktně. Komické, vážné, ujeté a i tak působí naprosto dospěle a vyváženě. Já si ke všem postavám vytvořil vztah, což je u mě vždycky základ k plnému hodnocení....................moje hodnocení = 9 z 10. ()

kenkaku

Při sledování druhé řady jsem se nemohl ubránit pocitu, že “čtyřprocentní menšina” je spíš tak “čtyřicetiprocentní skoto polovina”. Humor jde stranou, víc se sexuje a rozjidně se víc hraje na drama. Věci bohužel občas nedávají smysl, což zvedá rozpaky nad seriálem (a snižuje zábavnost). ()

BluT

Druhá série mě bavila ještě víc, než první. Všechny postavy (možná až na Olu) jsou skvěle napsané a totálně jsem je žral. 95% ()

Disease

Slabší než první série. Kromě prvních dvou dílu jsem měl čím dál víc pocit, že sleduji osvětový film pro teenagery, na který je nalepený jakýsi děj. Na rozdíl od první série tu jsou jednotlivé "problémy" začleňovány příliš na sílu. ()

KM Phoenix

Řekl bych, že je to o něco slabší než předchozí série, ale o to více drží pohromadě a je v ní o něco méně epizodičnosti. V každém díle jsem našel něco co bylo skvělé i něco co mne dost štvalo, proto nakonec jenom tři hvězdy, i když sí myslím, že to docela stojí za to to vidět. ()

Klara

V nějakých momentech vtipnější, ale především dramatičtější a psychologičtější. Taková je druhá řada. A já si nemůžu pomoct, ale líbila se mi více, než ta první. A to už jsem si myslela, že to nejde. Postavy mají hloubku, příběh dává smysl a je to všechno naprosto přesné. ()

husokachna

Trošku mě mrzí, že seriál, který si tak nádherně a lehce v první sezóně pohrával s klišé, k závěru druhé sezóny do těch klišé trošku zabředl. Tomu se ale asi nejde vyhnout a seriál s neuzavřenou sérií asi musí vždy nutně směřovat k vybřednutí, rozpliznutí a rozředění kvality. Jen doufám, že třetí série nebude velký kvalitativní sešup a za všechny ty nablblý úsměvy na tváři a příjemný návraty do puberty zatím nechám pět hvězdiček. ()

majec4

Mam pocit, ze druha seria cisto vychadza z jednotky a uz len riesia rozbehnute vztahy medzi jednotlivymi postavami. Nevravim, ze to je na skodu, no skor som cakal ze sa prida na tej poradni a ze sa bude prioritne riesit vztah Otisa s Maeve. Chapem, je to svet teenegerov, kde sa vsetko moze velmi rychlo zamotat, ved to vsetci pozname. No ten tlak na LGBTI temu je uplne zbytocny. Keby maju tie postavy kus sebareflexie, kus nejakeho kritickeho uvazovania, tak by to malo vacsiu stavu. Postradam proste aj vaznejsie casti, kde by tie postavy boli konfrontovane s ich cinmi (v jednotke bol myslim Eric v jednej casti konfrontovany, tym ze dostal od bieleho typka/ fasistu cez papulu). Vsetko je to len o tom, prisnilo sa mi ze som lesba, tak sup skocim na spoluziacku. Napriklad feministicka cast, myslim ze to bola 7. cast, ma celkom bavila, bolo mile sledovat ako si tie baby nakoniec nasli cestu k sebe. Posledna cast a hlavne to divadelne predstavenie je uz neskutocne za hranou. Shakespeare sa v hrobe obracia. Viem ze to je serial a bla bla, ale takuto agitku nepamatam. A myslite si o mne co chcete, na konci serie pozeram serial o LGBTI matkach, o LGBTI kamoskach, o LGBTI chlapcenskom trojuholniku. Je sranda ze prave tieto vztahy prekvitaju, resp sa vyriesili a na druhej strane su hetero vztahy, ktore su bud nenaplnene, alebo su v troskach. Ta progresivna dedina je proste wow. Neviem co bude do dalsej serie, mozno nas znici Korona, no velmi budem uvazovat ci si do buducna chcem dalej vymyvat mozog tymto balastom. Inak je to vtipne, celkom ma tie jednotlive casti bavia, postavy su sympaticke no ako pisem vyssie, v otazkach LGBTI sa zbytocne tlaci na pilu a u mna to tym dost straca. ()

Cartmof

2. série byla mírné zklamání. Postavy se stále vyvíjely a měly svoje problémy z 1. série. Zároveň se nám nějaké postavy přidávají a vytváří nové dynamiky a zápletky. Hlavní problém ale je, že některé linky jsou doslova nudné a občas jsem si říkal, zda díl v polovině nevypnu a nedokoukám ho jindy. Nebyla to žádná katastrofa, ale oproti minulé série spíše pokles. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů