Pár, který má nakročeno k rozchodu, se nachomýtne k vraždě. V divokém závodě s časem pak musí najít skutečného vraha a očistit svoje jméno. (Netflix)

Trailer

Jaro.Krafcik

Novinka, netflix upozornil. Po 10 minútach som si myslel že to vypnem , plus, hovoril čo je to za blbosť. Ale vydržal som a celkom sa to rozbehlo. Ale určite by som čakal viac. Nie moc dobré postavy. Dej tiež slabý. Som rád že to bolo také krátke. A prečo za tri? Pár krát som sa zasmial. Ale kvôli absurdnostiam. Toto malo ísť do kín? Aspoň že to presunili na netflix, ale na druhú stranu, bola by kinopremiéra. 3* ()

tron

„Prečo tu vôbec jazdí na bicykli? Čo sme v Európe?“ Mrzí ma to, ale strašne slabé. Prižmuroval som oči, kde sa dalo, ale zhruba v polovici mi docvaklo, že toto proste naozaj vôbec nefunguje. Trailer ma bavil, ale v hotovom filme nie sú vtipné ani tie scény, ktoré boli vtipné v traileroch. A všetky tie vzťahové veci sú urputne nudné, to bez debaty. Kriminálnu zápletku ani komentovať nebudem. Ale Kumal Nanjiani je podľa všetkého dosť dobrý komik a je možné, že za istých okolností ho v Hollywoode čaká superhviezdna kariéra. ()

Morholt

Postavené na slovních výměnách hlavních hrdinů, kteří se hádají v těch nejnevhodnějších chvílích. A to vůbec nefungovalo i proto, že Issa Rae je protivná až běda. Blbá až na půdu je i samotná zápletka a důvodů pro zasmání jsem tu také moc nenašel. Nanjianiho komedie se mým šálkem kávy nejspíš nikdy nestanou. 30% ()

borec999

"Do you know bicycle?" Parádna komédia o nesúrodej partnerskej dvojici ktorej vzťah visí na vlásku a ktorá sa navyše k tomu omylom zapletie do prípadu vraždy a snaží sa na vlastnú päsť odhaliť vraha. Dobrý námet, fungujúca chémia medzi ústrednou dvojicou, veľa vtipných situácií a kopa kvalitného situačného, resp. slovného humoru. Z Kumaila Nanjianiho rastie výborný komik do podobných typov jednoduchých,oddychových komédií, no a Issu Rae by som si tiež v nejakej tej komédii ešte pozrel. Suma sumárum: Oddýchol som si, zabavil som sa, a to je podľa mňa na komédii hlavné. Silné 4* 80% ()

silentname

"The Lovebirds" je v rámci komédií z Netflixu celkom príjemná a pohodová zábava. Možno by som od filmu chcel trošku viac odpovedí, no na druhú stranu, ak sa človek baví, tak je s filmom spokojný. Film kompletne stojí na našej ústrednej dvojici v podaní Issy Rae a Kumaila Nanjiani. Ako dvojica pôsobia úprimne a je vidieť, že roky dokážu aj tie najkrajšie vzťahy dostať do bodu, kedy už dokopy si nevieme povedať ani nič pekné. Pričom na začiatku sme videli v tom druhom toho jediného / tú jedinú. A funguje to dosť dobre. Je to osobne dosť dialógový film, no vedia ma s tým aj poriadne pobaviť. Asi najlepšie je to, keď sú unesení Edit. Myslím si, že by jej povedali úplne čokoľvek. Alebo je tam potom aj tá scénka na policajnej stanici. Monológy a monológy a ja už som sa len smial. Dobrá momentka je aj keď v byte vypočúvajú chalana, ktorý sa podieľal na tvorbe fotiek (nebudem hovoriť akých) a máme možnosť vidieť ako skutočný vrah vošiel do vedľajšej miestnosti a zlikvidoval všetkých ostatných. A nikto o tom dokopy nevie. Ako som povedal, od filmu som asi chcel nejakých pár odpovedí navyše. Najmä čo sa týkali toho Sakrária. Film je vtipný, dobre sa sleduje, dramatické momentky fungujú a odhalenie je tiež dosť dobré. Ako človek, ktorý sa rád smeje môžem odporúčať. Hodnotenie: B+ ()

• Film mal mať premiéru 14. marca 2020 počas festivalu South by Southwest a následne mal byť uvedený do kín 3. apríla 2020 pod záštitou Paramount Pictures. Avšak kvôli celosvetovej COVID-19 pandémii, festivalová premiéra ako aj uvedenie do kín bolo zrušené, a Paramount predal film Netflixu za neuvedenú sumu. (drake31)
  • Film měl původně uvést Paramount Pictures 3. dubna 2020 normálně v kinech, ale kvůli pandemii koronaviru a uzavírání kin film uvedl Netflix. (SONY_)
  • Natáčelo se v New Orleans (Louisiana, USA). (SONY_)

Související novinky

Netflix díky pandemii roste

Netflix díky pandemii roste

23.04.2020

Streamovací gigant Netflix čerstvě oznámil, že za první tři měsíce letošního roku získal dalších 15,8 milionů předplatitelů, což je podstatně vyšší číslo než předpokládaných 7 milionů. Celkově si… (více)

Filmový festival SXSW bude online

Filmový festival SXSW bude online

03.04.2020

Jedna z mnoha událostí, které doplatily na současnou pandemii, byl i filmový festival v americkém Austinu South by Southwest. Na akci se tradičně setkávají filmaři z celého světa, promítají se… (více)