Dokud nás vražda nerozdělí

Trailer

Pár, který má nakročeno k rozchodu, se nachomýtne k vraždě. V divokém závodě s časem pak musí najít skutečného vraha a očistit svoje jméno. (Netflix)

Trailer

Malarkey

Vypadá to, že Hollywood má zase náběh na pár solidních komediantů, mezi kterými si rozhodně zaslouží pozornost i Kumail Nanjiani. Čímž ale nechci říct, že by Issa Rae byla v pozadí. Super dvojka (navíc Issu jsem ani neznal), super námět, super legrace, prostě odpočinková komedie se vším všudy. Plus musím říct, že se mi u Kumaila líbí ten jeho skrytej psychopat, toho si on prostě užívá a dělá to snad jeden film vedle druhého. A jelikož mě to zatím neomrzelo, tak to přidávám k dobru tomuto filmu. Zasmál jsem se a to jsem během jeho sledování doslova potřeboval, takže spokojenost. ()

Pethushka

Jako komedie je to výborný. Komická stránka mi hodně sedla a moc jsem si ty dva užívala. Celý film je vlastně o nich, vražda je jenom - ač zajímavá - zápletka a zároveň půda pro mnoho vtipných momentů. Začne to v momentě, kdy se poznali a skončí to... taky jimi. Žádný věci kolem, žádný zbytečnosti. Fajn, scénáristé se tam ke konci trochu nechali unést, ale až takové provinění to taky nebylo. Upřímně si nedokážu vysvětlit zdejší hodnocení. Já se u filmu dlouho takhle nenasmála. Silné 4* ()

Spiker01

Čistokrevných komedií hodných kinopremiéry je již několik let jako šafránu a i The Lovebirds se Paramount zalekl a střelil mezinárodní práva Netflixu. A nejspíše dobře udělal, jelikož na Kumaila Nanjianiho se zkrátka nechodí a ač má komediální talent a já jej vždycky rád vidím, vlastně se té (ne)návštěvnosti ani nedivím, jelikož si tento typ filmů také užiju více doma. Jen ty projekty, co se točí primárně na VoD stále nemají takové parametry, jako ty pro kina. Těmi parametry myslím čistě produkční, jelikož těch kvalitativních tento film moc nemá a lehce zapadne do průměru (ale ta sledovanost určitě bude). Že to nakonec nedopadlo mě celkem mrzí, nicméně z mnoha scén mi bylo trapně a celkem jsem se i nudil. Opět mě vcucla až pasáž ála Eyes wide shut, ale pár trapných klišé se bohužel našlo i potom. Ale abych byl fér, některé scény jsem si třeba užil hodně (Firework). I tak bych byl rád, kdyby se Kumail usadil na Netflixu, určitě bude mít příště šťastnější ruku. U Issy Rae je mi to fuk, bohužel je to ten typ spíše otravné černošky (i když má také své momenty). :) ... 6/10 ()

EvilPhoEniX

Jeden z těch filmů, kde si jdu pro 3 hvězdy a odcházím s plným kotlem. USA nenatočilo kloudnou komedii dobré dva roky ( naposledy Game Night), takže tady nekompromisně dávám pět hvězd, protože je to jízda jak sviňě. Kumail Nanjiani a svůdná Issa Rae jsou na pokraji rozchodu a nechtěnou náhodou jsou svědky vraždy a zároveň i hlavními podezřelými a začíná divoká hra s časem, která nešetří nečekanými a zábavnými zvraty, vypjatými situacemi a hlavně dobře dávkovaným humorem, kde hlášky se sypou ze všech stran a fungují ( Nice to meet you. How do you know its nice to meet me, what if am an asshole!!!!). Perfektní je i finální rozuzlení a hlavně je bezvadná chemie mezi hlavními představiteli, které táhle divoká noc pouze posílí. Highlightem je scéna u výslechu, to jsem musel odejít smíchy na hajzl. Po druhém zhlédnutí nadšení hodně odpadlo.. Příběh****, Akce***, Humor*****, Násilí*, Zábavnost*****, Hudba****, Vizuál****, Atmosféra*****, Napětí****. 7/10. ()

tron

„Prečo tu vôbec jazdí na bicykli? Čo sme v Európe?“ Mrzí ma to, ale strašne slabé. Prižmuroval som oči, kde sa dalo, ale zhruba v polovici mi docvaklo, že toto proste naozaj vôbec nefunguje. Trailer ma bavil, ale v hotovom filme nie sú vtipné ani tie scény, ktoré boli vtipné v traileroch. A všetky tie vzťahové veci sú urputne nudné, to bez debaty. Kriminálnu zápletku ani komentovať nebudem. Ale Kumal Nanjiani je podľa všetkého dosť dobrý komik a je možné, že za istých okolností ho v Hollywoode čaká superhviezdna kariéra. ()

• Film měl původně uvést Paramount Pictures 3. dubna 2020 normálně v kinech, ale kvůli pandemii koronaviru a uzavírání kin film uvedl Netflix. (SONY_)
  • Natáčelo se v New Orleans (Louisiana, USA). (SONY_)
  • Film mal mať premiéru 14. marca 2020 počas festivalu South by Southwest a následne mal byť uvedený do kín 3. apríla 2020 pod záštitou Paramount Pictures. Avšak kvôli celosvetovej COVID-19 pandémii, festivalová premiéra ako aj uvedenie do kín bolo zrušené, a Paramount predal film Netflixu za neuvedenú sumu. (drake31)

Související novinky

Netflix díky pandemii roste

Netflix díky pandemii roste

23.04.2020

Streamovací gigant Netflix čerstvě oznámil, že za první tři měsíce letošního roku získal dalších 15,8 milionů předplatitelů, což je podstatně vyšší číslo než předpokládaných 7 milionů. Celkově si…

Filmový festival SXSW bude online

Filmový festival SXSW bude online

03.04.2020

Jedna z mnoha událostí, které doplatily na současnou pandemii, byl i filmový festival v americkém Austinu South by Southwest. Na akci se tradičně setkávají filmaři z celého světa, promítají se…