Pár, který má nakročeno k rozchodu, se nachomýtne k vraždě. V divokém závodě s časem pak musí najít skutečného vraha a očistit svoje jméno. (Netflix)

Trailer

Flopik

Po skvelej Murder Mystery prišiel tento veľmi podobný film, za mňa však citeľne slabší. Ústredná dvojka sympatická, potešila aj dĺžka filmu a celkové svieže poňatie. Horšie na tom bola zábavnosť, kde som sa fakt zasmial len málokedy a niekdy mi to už prišlo otravné. Ako priemerná komédia super a isto na ňu čoskoro zabudnem. ()

Stanislaus

Dokud nás vražda nerozdělí sází na scenáristickou kanonádu hlášek a ústřední herecké duo, což se místy i celkem daří, místy však film působí lehce trapně a nuceně. Verbální přestřelky mezi Jibranem a Leilani mi zpočátku trochu vadily, pak jsem si však na ně zvykl a byla to vcelku sranda. Nejvíce mě pobavilo vloupání do bytu a následné totálně improvizované vyslýchání. Ve výsledku jde o nenáročnou a ulítlou ptákovinu, na kterou si člověk po pár dnech nejspíš už nevzpomene. ()

borec999

"Do you know bicycle?" Parádna komédia o nesúrodej partnerskej dvojici ktorej vzťah visí na vlásku a ktorá sa navyše k tomu omylom zapletie do prípadu vraždy a snaží sa na vlastnú päsť odhaliť vraha. Dobrý námet, fungujúca chémia medzi ústrednou dvojicou, veľa vtipných situácií a kopa kvalitného situačného, resp. slovného humoru. Z Kumaila Nanjianiho rastie výborný komik do podobných typov jednoduchých,oddychových komédií, no a Issu Rae by som si tiež v nejakej tej komédii ešte pozrel. Suma sumárum: Oddýchol som si, zabavil som sa, a to je podľa mňa na komédii hlavné. Silné 4* 80% ()

Malarkey

Vypadá to, že Hollywood má zase náběh na pár solidních komediantů, mezi kterými si rozhodně zaslouží pozornost i Kumail Nanjiani. Čímž ale nechci říct, že by Issa Rae byla v pozadí. Super dvojka (navíc Issu jsem ani neznal), super námět, super legrace, prostě odpočinková komedie se vším všudy. Plus musím říct, že se mi u Kumaila líbí ten jeho skrytej psychopat, toho si on prostě užívá a dělá to snad jeden film vedle druhého. A jelikož mě to zatím neomrzelo, tak to přidávám k dobru tomuto filmu. Zasmál jsem se a to jsem během jeho sledování doslova potřeboval, takže spokojenost. ()

Jaro.Krafcik

Novinka, netflix upozornil. Po 10 minútach som si myslel že to vypnem , plus, hovoril čo je to za blbosť. Ale vydržal som a celkom sa to rozbehlo. Ale určite by som čakal viac. Nie moc dobré postavy. Dej tiež slabý. Som rád že to bolo také krátke. A prečo za tri? Pár krát som sa zasmial. Ale kvôli absurdnostiam. Toto malo ísť do kín? Aspoň že to presunili na netflix, ale na druhú stranu, bola by kinopremiéra. 3* ()

• Film mal mať premiéru 14. marca 2020 počas festivalu South by Southwest a následne mal byť uvedený do kín 3. apríla 2020 pod záštitou Paramount Pictures. Avšak kvôli celosvetovej COVID-19 pandémii, festivalová premiéra ako aj uvedenie do kín bolo zrušené, a Paramount predal film Netflixu za neuvedenú sumu. (drake31)
  • Natáčelo se v New Orleans (Louisiana, USA). (SONY_)
  • Film měl původně uvést Paramount Pictures 3. dubna 2020 normálně v kinech, ale kvůli pandemii koronaviru a uzavírání kin film uvedl Netflix. (SONY_)

Související novinky

Netflix díky pandemii roste

Netflix díky pandemii roste

23.04.2020

Streamovací gigant Netflix čerstvě oznámil, že za první tři měsíce letošního roku získal dalších 15,8 milionů předplatitelů, což je podstatně vyšší číslo než předpokládaných 7 milionů. Celkově si… (více)

Filmový festival SXSW bude online

Filmový festival SXSW bude online

03.04.2020

Jedna z mnoha událostí, které doplatily na současnou pandemii, byl i filmový festival v americkém Austinu South by Southwest. Na akci se tradičně setkávají filmaři z celého světa, promítají se… (více)